Baidarių slalomo Moksleivių lygos nugalėtojai 2020

 

2020 METŲ BAIDARIŲ SLALOMO “LML” 3-JŲ ETAPŲ REZULTATAI

2020 metų baidarių slalomo Lietuvos moksleivių lygos (LML) varžybos vyko iš 3 –jų etapų. Konkurencija susidarė 6 rungtyse, dalyvavo 58 sportininkai. Įskaitinius dviejų varžybų taškus surinko 28 sportininkai. Planuotas varžybų uždarymo renginys vyks pasibaigus karantinui. LML-varžybos pradėtos organizuoti 2020 metais, antrus metus jas vykdo Kauno baidarių slalomo klubas “Regesa”. Susumavus rezultatus matyti, kad 2020 metas išaugo pradedančiųjų dalyvių skaičius U-12 berniukų ir mergaičių rungtyse, padidėjo konkurencija U-14, U-18 amžiaus vaikinų grupėse, augo skaičius dalyvių surinkusių įskaitinių varžybų skaičių.

2020 metų rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

 

 K-1M U-18 amžiaus grupėje

1 vieta-Kipras Talačka (Kaunas)

2 vieta- Gustas Malakauskas (Vilnius)

3 vieta- Rimantas Pumputis( Vilnius)

 

C-1M klasėje U-18 amžiaus grupėje

1 vieta- Aurimas Kuodis (Vilnius)

2 vieta- Rimantas Pumputis (Vilnius)

3 vieta- Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova- (Vilnius)

 

K-1M U-14 amžiaus grupėje

1 vieta- Vilandas Stasiulevičius (Kaunas)

2 vieta- Dominykas Slavinskis (Kaunas)

3 vieta- Adrijus Averkinas (Kaunas)

 

K-1W  klasėje U-14 amžiaus grupėje

1 vieta- Ūla Jarutytė (Vilnius)

2 vieta-Liudvika Kubiliūtė (Vilnius)

3 vieta- Darija Guginytė (Vilnius)

 

C-1M klasėje U-14 amžiaus grupėje

1 vieta- Vilandas Stasiulevičius (Kaunas)

2 vieta- Dominykas Slavinskis (Kaunas)

3 vieta- Paulius Vainauskas (Kaunas)

 

K-1M  klasėje U-12 amžiaus grupėje

1 vieta- Rokas Popiera (Kaunas),

2 vieta- Paulius Vainauskas (Kaunas)

3 vieta- Kornelijus Daunoras (Kaunas)

Baidarių slalomo moksleivių lygos trečiojo etapo nugalėtojai

Veronika Šalaševičiūtė C1M ir K1M laimėtoja III mokslevių lygos etapo Kaune

Nuotraukoje K1M ir C1M baidarių klasių laimėtoja Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova,   fotografas Elijus Kniežauskas

 

III ir finalinio moksleivių lygos etapo laimėtojai:

U18 K1 vyrų baidarių klasėje 

I vieta - Kipras Talačka

II vieta - Saugintas Skilinskas

III vieta - Rimantas Pumputis

U18 C1 bendroje kanojų klasėje

I vieta - Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

II vieta - Rimantas Pumputis

U18 K1 moterų baidarių klasėje 

I vieta - Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova

 

U14 K1 vyrų baidarių klaseje

I vieta - Dominykas Slavinskas

II vieta - Vilandas Stasiulevičius

III vieta - Adrijus Averkinas

U14 K1 moterų baidarių klasėje 

I vieta - Liudvika Kubiliūtė

II vieta  - Ūla Jarutytė

III vieta - Kornelija Geležiūtė

U14 C1 vyrų kanojų klasėje

I vieta - Vilandas Stasiulevičius

II vieta - Dominykas Slavinskas

III vieta - Paulius Vainauskas

 

U12 K1 vyrų baidarių klasėje

I vieta - Rokas Popiera

II vieta - Paulius Vainauskas

III vieta - Herkus Petkevičius

 

 

Europos jaunių ir U23 slalomo čempionato rezultatai

Europos CMP Krokuvoje 2020 Gustas Malakauskas 1024x684Nuotraukoje Gustas Malakauskas                 Nuotrauka organizatorių

 

Konkurencingiausioje K1 vyrų baidarių klasėje U18 amžiaus grupėje 

Gustas Malakauskas užėmė 35-ąją vietą (117,21 sek įskaitant 2 baudos sek), 6 sekundės iki pusfinalio;

K1 vyrų baidarių klasėje U23 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi

Matui Levitt-Petrovui -36-ąją vietą (132,03 sek įskaitant 2 baudos sek);

Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova pateko į pusfinalį kanojų C1 moterų baidarių klasėje užėmusi 20-ąją  vietą.

Visos startavusios sportininkės buvo kvalifikuotos C1 pusfinaliui, tačiau sportininkė nestartavo  komandai grįžus namo anskčiau.

Veronika užėmė 21-ąją vietą  (187,07 sek įskaitant 18 baudos sek)  ir buvo  per žingsnį nuo pusfinalio K1 moterų baidarių klasėje.

Į sekantį etapą pateko dvidešimt sportininkių;

Komandiniame  3 x K1 plaukimeLietuvos komanda startavo U23 amžiaus grupėje ir užėmė 11-ąją vietą (187,26 sek įskaitant 24 baudos sek)

 

 

 

 

 

LT baidarių slalomo čempionato Kaune rezultatai

Valdas Keršys trasoje C1 LT cempionas 2020

Nuotraukoje  Valdas Keršys,            nuotrauka fotografo Elijaus Kniežausko

 

Baidarių slalomo Lietuvos čempionato rezultatai:

K1 vyrų baidarių klasėje S - 

I vieta - Mantas Atmanavičius 

II vieta - Vilius Rasimavičius

III vieta - Edvinas Petrauskas

 

K1 vyrų baidarių klasėje U23 - 

I vieta - Vėjas Pranskūnas

II vieta - Gustas Malakauskas

III vieta - Kipras Talačka

 

C1 vyrų kanojų klasėje  S-

I vieta - Valdas Keršys

II vieta - Mantas Atmanavičius

III vieta - Aurimas Kuodis

 

C1 vyrų kanojų klasėje  U23-

I vieta - Aurimas Kuodis

II vieta - Rimantas Pumputis

III vieta - Jonas Vilkaitis

 

K1 moterų baidarių klasėje S ir U23 - 

I vieta -  Ingvilė Midttun

II vieta - Veronika Šalaševičiūtė

III vieta - Kornelija Gelažiūtė

 

 

 

 

Mantas Atmanavičius laimėjo antrąją vietą dvejose klasėse Valmieros čempionate

Nuotrauka organizatorių

 

Sekmandienį Mantas Atmanavičius Gaujos upės rėvoje iškovojo dvi antrasias vietas baidarių K1 vyrų ir kanojų C1 vyrų klasėse  suagusiųjų amžiaus grupėje. 

Šiemet pirmose tarptautinėse baidarių slalomo varžybose Valmieroje dalyvao atsotvai iš keturių šalių - Lieuvos, Estijos, Slovakijos ir Latvijos 

Gausus dalyvių skaičius lėmė atkaklas kovas dėl vietų ant pakylos.

Kitose amžiaus grupėse lietuviai taip pat pelnė medalius:

C1 moterų kanojų klasėje suagusiųjų amžiaus grupėje II vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 moterų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 vyrų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Aurimas Kuodis

C1 vyrų kanojų klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Rimantas Pumputis

 C1 vyrų kanojų klasėje U-14 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Visvaldas Pumputis

K1 vyrų baidarių klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Augustas Drazdas

 

 

Rezultatai - Gauja kauss rezultatai

Nuotraukos - Valmiera Gauja Kauss