Lietuvos jaunių ir vaikų čempionatas bei Taurės II etapas Puvočiuose

P1570288_800x600.jpg

Nuotrauka organizatorių

 ŠĮ   ŠEŠTADIENĮ , BIRŽELIO 25 ,  VYKS JAUNIŲ IR VAIKŲ BAIDARIŲ SLALOMO ČEMPIONATAS.

VIETA: PUVOČIAI

STARTAS : `11 VAL.

VARŽYBOS GYVAI: https://results.racegorilla.com/2874/results

 ŠĮ   SEKMADIENĮ , BIRŽELIO 26 ,  VYKS LIETUVOS TAURĖS II ETAPO VARŽYBOS.

VIETA: PUVOČIAI

STARTAS : `11 VAL.

VARŽYBOS GYVAI:  https://results.racegorilla.com/2875/results

Varžybos Plungėje

2022 06 18 vyks antrasis Lietuvoa jaunučių ir vaikų taurės etapas Plungėje. Varžybų nuostatus galite rasti ČIA

2022 Pasaulio II-as taurės etapas

poznan2022

Šiandien Poznanėje prasideda II Pasaulio taurės etapas kuriame startuoja ir mūsų rinktinė.

Rezultatus galite rasti ČIA. Tiesioginė transliacija ir vaizdo įrašaiČIA.

K-1 1000 Ričardas Nekriošius
Gegužės 26 d. 12:11 Atrankinis
Gegužės 26 d. 16:00 Pusfinalis
Gegužės 28 d. 10:40 Finalas C
Gegužės 28 d. 10:47 Finalas B
Gegužės 28 d. 13:20 Finalas A
C-2 500 Vadim Korobov ir Henrikas Žustautas
Gegužės 26 d. Atrankinis 10:06
Gegužės 26 d. 14:30 Pusfinalis
Ggeužės 28 d. 10:18 Finalas B
Gegužės 28 d. 12:03 Finalas A
K-2 500 Mindaugas Maldonis ir Andrėj Olijnik
Gegužės 27 d. 11:47 atrankinis
Gegužės 27 d. 16:20 pusfinalis
Gegužės 29 d. 11:05 Finalas C
Gegužės 29 d. 11:11 Finalas B
Gegužės 29 d. 12:44 Finalas A
K-4 500 Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Ignas Navakauskas, Simonas Maldonis
Gegužės 26 d. 10:54 atrankinis
Gegužės 26 d. 15:00 pusfinalis
Gegužės 28 d. 10:12 Finalas B
Gegužės 28 d. 12:38 Finalas A

LIETUVOS JAUNIŲ IR JAUNIMO ČEMPIONATAS

Varžybos vykdomos 2022 m. gegužės 27 - 29 d. Trakuose, LSC irklavimo bazėje,
Karaimų g. 73. Atvykimas gegužės 26 d. Jaunimo grupės dalyvių gimimo metai yra 1999-2003 m., 
jaunių grupės dalyvių gimimo metai yra 2004 - 2008 m.
Varžybų vyr. teisėjas A. Alekrinskis (T), Tel.: +37067092669, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Varžybos yra uždaros – užsienio šalių sportininkai dalyvauti negali.

Registracija uždaryta.

Varžybų programa:

Gegužės 27 d. varžybų pradžia 13 val.

Jaunimas K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   500m
Jauniai K-1 K-2 K-4 C-1 C-2 C-4 500m
Merginos K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   500m
Jaunės K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   500m

Gegužės 28 d. varžybų pradžia 10 val.

Jaunimas K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   1000m
Jauniai K-1 K-2 K-4 C-1 C-2 C-4 1000m
Merginos K-1 K-2         1000m
Jaunės K-1 K-2 K-4       1000m

Gegužės 29 d. varžybų pradžia 9 val.

Jaunimas K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   200m
Jauniai K-1 K-2 K-4 C-1 C-2 C-4 200m
Merginos K-1 K-2   C-1 C-2   200m
Jaunės K-1 K-2 K-4 C-1 C-2   200m

2022 Pasaulio I-as taurės etapas

img topo

Jau rytoj Čekijoje prasidės Pasaulio taurės I-asis etapas kuriame startuos ir visa mūsų rinktinė. Starto protokolai ir rezultatai ČIA. Video ČIA.

Lietuvių startai

LIETUVOS TAURĖ – PAVASARIO ETAPAS - D. IR Z. SURVUTŲ MEMORIALO VARŽYBOS

SVARBU: varžybų pradžia šeštadienį nuo 12:00

Varžybos vykdomos 2022 m. gegužės 7-8. Trakuose, LSC irklavimo bazėje, Karaimų g. 73. Atvykimas gegužės 6 d. Suaugusių dalyvių gimimo metai yra 2003 m. ir vyresni, jaunių grupės dalyvių gimimo metai yra 2004 - 2008 m.

Varžybų vyr. teisėjas A.  Alekrinskis  (T),  Tel.:  +37067092669,  el.  paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

VARŽYBŲ REZULTATUS GALITE RASTI  čia

Registracija į varžybas uždaryta.

Registracija uždaroma trečiadienį 20:00

Gegužės 7 d. varžybų pradžia 12 val.

Vyrai

K–1

K-2

 

C–1

C-2

1000 m

Jauniai

K-1

K-2

 

C-1

C-2

1000 m

Vyrai

 

  K-2

K-4

 

  C-2

500 m

Jauniai

    K-2

K-4

    C-2

500 m

Moterys

K-1

K-2

 

C-1

C-2

500 m

Jaunės

K-1

K-2

K-4

C-1

C-2

500 m

Gegužės 8 d. varžybų pradžia 9 val.

Vyrai

K-1

K-2

C-1

C-2

200 m

Jauniai

K-1

K-2

C-1

C-2

200 m

Moterys

K-1

K-2

C-1

 

200 m

Jaunės

K-1

K-2

C-1

 

200 m

Vilius Rasimavičius - Lietuvos čempionas K1M, Aurimas Kuodis - C1M

 

Vilius Rasimavicius Grigiskese LTU CMP 2022

Nuotrauka fotografo Aleksandro Savickio

Šiandien paaiškėjo Lietuvos čempionai vienviečių baidarių ir kanojų klasėse:

K1M suaugusiųjų - I Vilnius Rasimavičius, II - Vėjas Pranskūnas,  III - Augustas Platūkis

K1W suaugusiųjų - I Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, II - Kornelija Gelažiūtė, III - Ingvild Middtun

C!M suaugusiųjų - I Aurimas Kuodis, II Rimantas Pumputis, III Mantas Atmanavičius

C1W suaugusi7j7 - I Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, II Kornelija Gelažiūtė

 

Lietuvos ilgų nuotolių čempionatas

Varžybos vykdomos 2022 m. balandžio m. 23 d. Marijampolėje, Marių g. 9c. Varžybų vyr. teisėjas B. Jankevičius (N1) (868224178).

Starto protokolai ČIA.

2006m. ir jaunesni sportininkai privalo visų varžybų metu ant vandens būti su gelbėjimosi liemenėmis. Komandos atsiveža valčių numerius. 

Varžybų pradžia: balandžio 23 d. 12.00 val.

Gimimo metai

Rungtis

2003 ir vyresni

K-1 5000 m vyrai, C-1 5000 m vyrai, K-1 5000 m moterys

2004 – 2005

K-1 5000 m jauniai, C-1 5000 m jauniai, K-1 5000 m jaunės

2006 – 2007

K-1 5000 m jaunučiai, C-1 5000 m jaunučiai, K-1 5000 m jaunutės

2008 – 2010

K-1 2500 m berniukai, C-1 2500 m berniukai, K-1 2500 m mergaitės

2004 – 2008

C-1 2500 m jaunės-mergaitės

Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės I etapo rezultatai

                                   Aurimas Kuodis su kanoja 1024x684

|Nuotrauka organizatorių:  LT TAURES I etapo C1M laimėtojas Aurimas Kuodis

 

Pirmosiose atviros LT taurės varžybose dalyvavo Lietuvos ir Latvijos sportininkai.  Latvijos sportininkai sudarė rimtą konkurenciją ir laimėjo kelis medalius.

K!M taurės I etapo laimėtojas  - Ritvars Celminšs

K!M taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Vilius Rasimavičius atsiliko vos 0,23 sekundės

K!M taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Kipras Talačka

C!M taurės I etapo laimėtojas  - Aurimas Kuodis

C!M taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Rimantas Pumputis

C!M taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Visvaldas Pumputis

K!W taurės I etapo laimėtojas  - Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova

K!W taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Ingvilė Middtun

K!W taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Liudvika Kubiliūtė

 Visi rezultatai RaceGorrila puslapyje

Balandžio  23-24 dienomis vyks Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas Grigiiškėse su Extreme slalomo rungtimi.

Kviečiame 

 

Parama Ukrainos baidarių ir kanojų irklavimo bendruomenei

                                                     urk

ICF (Tarptautinė baidarių ir kanojų irklavimo federacija) sukūrė paramos Ukrainos b/k irkluotojams fondą “Support for UCF”. Fondo lėšomis bus remiami Ukrainos baidarių ir kanojų irklavimo bendruomenės nariai.

Visiems norintiems ir galintiems prisidėti finansiškai, skelbiame banko sąskaitą į kurią galite pervesti pinigus.

Ačiū Jums Labai!

Tarptautinės federacijos nuoroda į fondą yra ČIA.

Address: Avenue de Rhodanie 54, CH 1007 Lausanne, Switzerland

IBAN CH97 0875 7000 0120 5339 1
SWIFT VONTCHZZXXX
Please include the reference 'Support for UCF'

This account is in € euros and any other currencies will be converted
Bank address: Bank Vontobel AG, Gotthardstrasse 43, CH – 8022 Zurich, Switzerland

TIESIOGIAI SKIRTI PARAMĄ GALIMA ČIA.

2022 m. pirmosios varžybos

                            BFP 2022

2022 m. vasario 19 d. Panevėžyje vykusių Lietuvos BFP čempionato varžybų rezultatai ČIA.