Mantas Atmanavičius laimėjo antrąją vietą dvejose klasėse Valmieros čempionate

Nuotrauka organizatorių

 

Sekmandienį Mantas Atmanavičius Gaujos upės rėvoje iškovojo dvi antrasias vietas baidarių K1 vyrų ir kanojų C1 vyrų klasėse  suagusiųjų amžiaus grupėje. 

Šiemet pirmose tarptautinėse baidarių slalomo varžybose Valmieroje dalyvao atsotvai iš keturių šalių - Lieuvos, Estijos, Slovakijos ir Latvijos 

Gausus dalyvių skaičius lėmė atkaklas kovas dėl vietų ant pakylos.

Kitose amžiaus grupėse lietuviai taip pat pelnė medalius:

C1 moterų kanojų klasėje suagusiųjų amžiaus grupėje II vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 moterų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 vyrų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Aurimas Kuodis

C1 vyrų kanojų klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Rimantas Pumputis

 C1 vyrų kanojų klasėje U-14 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Visvaldas Pumputis

K1 vyrų baidarių klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Augustas Drazdas

 

 

Rezultatai - Gauja kauss rezultatai

Nuotraukos - Valmiera Gauja Kauss

 

 

 

 

 

Po baidarių stovyklos Puvočiuose - Lietuvos vaikų baidarių slalomo čempionatas

Nuotrauka Domanto Grigūno

 

Lietuvos baidarių slalomo stovyklą vainikavo vaikų baidarių slalomo varžybos Merkio upės rėvoje.

Kasmet vis daugiau vasaros stovyklautojų surenkanti baidarių slalomo stovykla mokina vaikus irkluoti bei 

žaidna norą pamėgti šią olimpinę sporto šaką. Daugiau nei 150 dalyvių apjungusi stovykla sukūrė išskirtines 

treniravimosi sąlygas vaikams .  Vienas iš dalyvių tvirtino, kad tai geriausia vasaros stovykla iš jo matytų daugiau

nei 10 stovyklų.  Kartu jaunių čempionato varžyboms ruošėsi klubų sportininkai. Latvių komandos taip pat dalyvavo

varžybose.

Lietuvos vaikų baidarių čempionato varžybų nugalėtojai U-14:

K1 vyrų baidarių klasėje: I vieta - Martinš Plaudis, II vieta-Vilandas Stasiulevičius, III vieta - Namjes Brūns

K1 moterų baidarių klasėje: I vieta - Frančeska Stanne, II vieta-Gabija Grigonytė, III vieta -Darija Guginytė

C1 vyrų kanojų klasėje: I vieta -  Emils  Varslavans, II vieta-Edgars Lucans, III vieta -Visvaldas Pumputis

 

Nuotraukų galerija klubo "Regata" puslapyje Puvočių stovylklos nuotraukos

 

 

Baidarių slalomo jaunių čempionate Kamilės Petrauskaitės pergalė, Gustas Malakauskas antras

 Nuotrauka   Domanto Grigūno

 

Kamilė Petrauskaitė ketvirtą kartą  tapo jaunių čempione K1 moterų baidarių klasėje.  Bartė Žiliukaitė iškovojo  antrosios vietos medalį, Dominyka Abramavičiūtė - trečiosios  minėtoje klasėje.

Gustas Malakauskas - jaunių vicečempionas K1 vyrų baidarių klasėje. Gustas  finale  aplenkė  daugkartinį jaunių čempioną Kiprą Talačką. Šių metų čempionas - latvis Ralfs Jurjanis.

 Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova laimėjo  kanojų C1 moterų baidarių klasėje.

C1 vyrų kanojų klasėje vicečempionu tapo Aurimas Kuodis, trečiąją vietą laimėjo Rimantas Pumputis. Čempionas - latvis Klavs Stalbovs.

 

Komandinėse varžybose sėkmė lydėjo 

3 x K1 vyrų klasėje:

I vieta laimėjo  Kauno klubo Regesa komanda Kipras Talačka, Vėjas Pranskūnas ir Saugintas Skilinskas,

II vietą laimėjo Vilniaus klubo Regata komanda Aurimas Kuodis, Rimantas Pumputis ir Gustas Malakauskas , 

III vietą laimėjo Vilniasu klubo Regata komanda Laurynas Kuodis, Jonas Vilkaitis ir Augustas| Paliulis ;

3 x K1 moterų klasėje:

I vietą laimėjo Vilniaus klubo Regata komanda  Bartė Žiliukaitė, Ingvild Midttun ir Veronika Šalašeivčiūtė - Turbinova,

 II vietą laimėjo jungtinė latvių ir lietuvės komanda Kamilė Petrauskaitė, Frančeska Itanne ir Luizė Macijauska,

III vietą laimėjo Vilniaus kluvo Volatilis komanda Gabija Grigonytė, Ūla Jarutytė ir Agnieška Kovalevska;

3 x C1 mišri klasėje:

 I vietą laimėjo jungtinė lietuvių ir latvių komanda Aurimas Kuodis, Rimantas Pumputis ir Klavs Stalbous , 

II vietą laimėjo Vilniaus klubo Volatilis komanda Rytis Šelepionokas, Jonas Vilkaitis ir Visvaldas Pumputis,

III vietą kaimėjo Vilniaus klubo Regata komanda Veronika Šakaševičiūtė- Turbinova, Bartė Žiliukaitė ir Ingvild Midttun.

Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybose Simantas Mažeikis laimėjo K1 baidarių klasėje, Valdas Keršys - C1

Simantas Mažeikis posūkyje 1024x683

 

 

 

Elijaus Kniežausko nuotraukoje Simantas Mažeikis

 

Lietuvos taurės varžybų finaliniame etape taures laimėjo:

Suaugusiųjų amžiaus grupėje vyrų klasėse  -

K1V: I  - Simantas Mažeikis , II - Edgars Gravitis, III - Kipras Talačka

C1V: I - Valdas Keršys, II - Aurimas Kuodis, III - Mantas Atmanavičius

U18  vyrų klasėse - 

K1V: I  - Edgars Gravitis, II - Kipras Talačka, III - Aurimas Kuodis

C1V: I -Aurimas Kuodis, II - Rimantas Pumputis, III - Kipras Talačka

U14 vyrų klasėse  - 

K1V: I  - Vilandas Stasiulevičius, II - Edgars Lucans , III - Eimantas Smetonis

C1V: I -Edgars Lucans, II - Visvaldas Pumputis, III - Paulius Vainauskas

 

Suaugusiųjų ir U18 moterų klasėse  

K1M: I  -Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, II - Bartė Žiliukaitė, III -Ingvilė Midttun

 C1M: I - Bartė Žiliukaitė , II - Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, III - Ingvilė Midttun

 

 

 

 

 

 

Pirmojo Lietuvos baidarių slalomo Moksleivių Lygos čempionato finalo laimėtojai

ML K1M U16 laimetojai I Gustas Malakauskas II Rimantas Pumputis III Vėjas Pranskūnas 1024x768

Nuotraukoje K1M laimėtojai: I vieta - GUSTAS MALAKAUSKAS, II vieta - RIMANTAS PUMPUTIS, III vieta - VĖJAS PRANSKŪNAS

 

Nemuno rėvoje Kaune švyko pirmą kartą organizuojamų Lietuvos Moksleivių Lygos varžybų finalinis etapas. 

Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse U16, U14 ir U12.

 

LAIMĖTOJŲ MEDALIUS IŠKOVOJO

U16

K1 vyrų baidarių klasėse prizines vietas iškovojo:

I -  Gustas Malakauskas

II - Rimantas Pumputis

III  -  Vėjas Pranskūnas

 

C1 bendroje baidarių klasėse prizines vietas iškovojo:

I -  Rimantas Pumputis 

II - Visvaldas Pumputis

III  -  Vėronika Šalaševičiūtė 

 

U14 

K1 vyrų baidarių klasėse prizines vietas iškovojo:

I -  Vilandas Stasiulevičius

II - Eimantas Smetonis

III  -  Dominykas Slavinskis

 

U12

K1 vyrų baidarių klasėse prizines vietas iškovojo:

I -  Arkadijus Averkinas

II - Paulius Vainauskas

III  - Visvaldas Pumputis

 

Ačiū Kauno klubo "Regesa" vadovui ir treneriui Egidijui Radavičiui už idėją ir penkių etapų Moksleivių Lygos organizavimą!

LIETUVOS BAIDARIŲ SLALOMO VARŽYBŲ FINALINIAI ETAPAI - ŠĮ SAVAITGALĮ KAUNE

 

Kipras Talačka vartuose 2017

 

 

ŠĮ SAVAITGALĮ  BAIDARIŲ SLALOMO VARŽYBŲ FINALINIAI ETAPAI KAUNE:

 

                            LIETUVOS MOKSLEIVIŲ LYGOS PENTASIS ETAPAS - ŠEŠTADIENĮ, STARTAS 12.00

 

                            LIETUVOS TAURĖS TREČIASIS ETAPAS - SEKMADIENĮ , STARTAS 11.00

 

VARŽYBŲ VIETA:  BAIDARIŲ SLALOMO TRASA NEMUNO UPĖS RĖVOJE PRIE GELEŽINKELIO TILTO JUOZAPAVIČIAUS G,. PRADŽIOJE