Nariai

                    Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Nariai (2017-11-30 dienos duomenys)

Nr. Pavadinimas, Miestas Kontaktai Logo
 1.  Srautas, Alytus  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 2.  Daugų irklavimo klubas, Daugai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 3.  B&K, Kaunas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 4.  Regesa, Kaunas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 5.  Kanoja, Elektrėnai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 6.  Troptas, Klaipėda  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 7.  Marijampolės irklavimo klubas, Marijampolė  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 8.  Neptūnas, Panevėžys    
 9.  Žilvinas, Panevėžys    
 10.  V. Vaičikonio irklavimo klubas, Panevėžys  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 11.  Avrora, Panevėžys  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 12.  Kajakas, Panevėžys  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 13.  Pamarys, Šilutė  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 14.  Irklo broliai, Šiauliai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 15.  Talša, Šiauliai    
 16.  Skuodo luotas, Skuodas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 17.   Plungės baidarių kanojų klubas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 18.  A. Vietos sporto klubas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 19.  BKI, Trakai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 20.  Ave Kayak, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 21.  Vilniaus irklavimo klubas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 22.  Regata, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 23.  Asociacija Visagino irklavimo klubas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 24.  Koktitas, Zarasai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 25.  Birštono Nemunas, Birštonas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 26.  ASRC, Alytus  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 27.  Klaipėdos irklavimo centras, Klaipėda  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 28.  Volatilis, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 29.  Vandens turistai, Kaunas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 30.  Sharks, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 31.  Šiaurės vėjas, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 32.  Kayak Gym, Vilnius  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 33.  Sportomanas, Šiauliai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
 34.  Trakai, Trakai  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

Prezidentas

aleksandras al

Šiuo metu Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo Prezidentu yra Aleksandras Alekrinskis (1961.06.01). Prezidentas nuo 2013 metų. Pirma kadencija (2013-2016). Antrai kadencijai išrinktas 2016.12.06. 

El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. numeris: +37067092669

 

Generalinis sekretorius

 romas of

Šiuo metu Lietuvos BKI irklavimo federacijos Generalinis sekretorius yra Romualdas Petrukanecas (1973.05.16). Vadovauja LBKIF federacijai nuo 2013 metų.  Pirma kadencija (2013-2016). Antrai kadencijai išrinktas LBKIF ataskaitinėje rinkiminėje konferencijoje 2016.12.06.

Mob. telefono numeris: +37067092625
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Facebook: Romas Petrukanecas
Instagram: Petrukanecas1973
Wikipedia: https://lt.wikipedia.org/wiki/Romas_Petrukanecas
vyksta_darbai.png

 

BKI.LT atsinaujina! Mūsų svetainė tampa šiuolaikiškesnė (pritaikyta įvairiems ekranams bei įrenginiams) bei greitesnė ir patogesnė. Tik.. šiek tiek prašome kantrybės :)

Šiandien Kaune vyko LBKIF Ataskaitinė rinkiminė Konferencija. Jos metu buvo išrinkti sekančius keturius metus Lietuvos BKI irklavimo federacijai vadovausiantys žmonės. Rinkiminiai rezultatai:
Vykdomojo komiteto nariai:
Prezidentas: Aleksandras Alekrinskis (Kaunas);
Generalinis sekretorius: Romas Petrukanecas (Vilnius);
I Viceprezidentas: Gintautas Brijūnas (Šiauliai);
Trenerių tarybos pirmininkas: Kęstas Janušauskas (Kaunas);
Teisėjų tarybos pirmininkas: Vytautas Vaičikonis (Panevėžys);
Slalomo ir kanupolo atstovas: Rasa Kudabienė (Trakai);
Papildomi trys VK nariai:
Egidijus Gustas (Kaunas);
Benius Jankevičius (Marijampolė);
Aurimas Lankas (Šiauliai);

II LBKIF Viceprezidentas: Arūnas Tomkevičius (Kaunas);
LBKIF revizorius: Saulius Raziūnas (Panevėžys);
Apeliacinė komisija, pirmininkas: Saulius Svaldenis (Vilnius);
Pirmininko pavaduotojai: Remigijus Gustas (Šiauliai); Nijolė Middtun (Vilnius);

Primename svetainės lankytojams, kad oficialūs dokumentai talpinami skyrelyje "Dokumentai". Vykdomojo komiteto nutarimai, konferencijos ataskaitos pirmiausiai įkeliamos dokumentų skiltyje ir tik paskui atsiranda svetainės struktūroje.

Tad šiuo metu 2015m. kalendorius, rinktinių sąrašus ir kitus reikalingus dokumentus galite parsisiųsti paspaudę ČIA.