2017 Europos Jaunimo Olimpinis Festivalis Vengrijoje, Lietuvos rinktinės sudėtis

hugo fuso

Rytoj į Vengrijos miestą Gyor dalyvauti Europos Jaunimo Olimpiniame festivalyje (EJOF) išvyksta Lietuvos BKI irklavimo rinktinė: baidarininkai Jonas Veitas, Armandas Žumbys, kanojininkas Dominykas Pažėra, kanojininkė Garbrielė Čerepokaitė ir baidarininkės Gabrielė Mažeikaitė ir Austėja Bložytė ir du treneriai Tadas Čižas, Kęstutis Janušauskas.
Prieš išvykdami į varžybas jie dar spėjo iškovoti medalius šiandien Trakuose prasidėjusiame Lietuvos čempionate: Gabrielė Č. kanoja vienviete 500 metrų nuotolyje tapo čempione, Dominykas vienviete kanoja 500 metrų nuotolyje buvo antras, Gabrielė baidare keturviete irgi iškovojo sidabro medalį. 
Gyore mūsų jaunieji irkluotojai varžysis 500 ir 200 metrų nuotoliuose.

Festivalio oficiali svetainė su visa informacija yra čia.

2017 Lietuvos čempionatas, LIVE STREAM transliacijos nuoroda

Liepos 21-22-23 Trakuose vyks Lietuvos čempionatas, kurio metu bus vykdoma atranka į Pasaulio čempionatą.

ČEMPIONATO 200 METRŲ DISTANCIJOS FINALINIŲ PLAUKIMŲ LIVE STREAM TRANSLIACIJĄ GALITE STEBĖTI ČIA.

Varžybų programa ČIA. Visi užregistruoti sportininkai privalo startuoti savo rungtyse, priešingu atveju toliau nebus leista dalyvauti varžybose. Jei sportininkas neatvyks, tuomet apie tai reikia pranešti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki penktadienio 11:00. 

Liepos 21d. varžybų pradžia 13 val. 

Vyrai

K–1

K–2

K-4

C–1 

C-2

C4

500 m

Moterys

K-1

K-2

K-4

C-1

C-2

 

500  m

Liepos 22d. varžybų pradžia 10 val.

Vyrai

K–1

K–2

K-4

C–1 

C-2

C4

1000 m

Moterys

K-1

K-2

K-4

     

1000  m

Liepos 23d. varžybų pradžia 9 val. 

Vyrai

K–1

K–2

K-4

C–1 

C-2

C-4

200 m

Moterys

K-1

K-2

K-4

C-1

C-2

 

200 m

Vyrai

K – 1

C – 1

       

5000 m

Moterys

K – 1

         

5000 m

LIETUVOS RINKTINĖ STARTUOJA PASAULIO BAIDARIŲ SLALOMO U-23 IR U-18 ČEMPIONATUI

Simantas Mažeikis treniruotėje Bratislavoje

Lietuvos baidarių slalomo rinktinė išvyko ruoštis pasaulio jaunimo ir jaunių

čempionatui vyksiančiam Bratislavoje.

Rinktinės sudėtyje ruošiasi stipriausi šiuo metu atletai be kelių atletų negalėjusių dalyvauti dėl sveikatos.

  Startuoja:

Antradienį, 07-18, U-18

14.30 ir 17.00,  C1M Arnoldas Gotto 

Trečiadienį, 07-19, U-23

10.15 ir 12.45,  K1M Simantas Mažeikis, Vilius Rasimavičius ir Edvinas Turčinavičius 

 Trečiadienį, 07-19, U-18

15.30 ir 17.45,  K1M Kipras Talačka, Arnoldas Gotto  ir Šarūnas Mickevičius 

 Rezultatus stebėkite internetu

Video transliacijos ieškokite Canoe live results ir Youtube

 

 

 

 

 

 

 

 

Henrikas Žustautas Europos čempionas! Artūras Seja - septintas.

Henrikas Žustautas tapo 2017 metų C-1 200 metrų rungties Europos čempionu! 

 plovdivas

                                                                                                                                                         J.Vaščenkovo nuotrauka

Šia proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino  Henriką Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Bulgarijoje iškovojus auksą.

Šalies vadovė padėkojo už stiprybės ir ištvermės pergalę, kuri džiugina ir įkvepia visus didžiuotis savo valstybe ir palinkėjo, kad kelias, kuriam H. Žustauskas atiduoda visas savo jėgas, būtų palankus ir dovanojantis pergalių džiaugsmą.

Sveikindama H. Žustauską tapus Europos čempionu, Prezidentė palinkėjo daug sėkmingų startų ir pasirodymų pasaulinėse varžybose ateityje.

K-1 200 metrų dietancijos A finale Artūras Seja iškovojo septintą vietą.

Henrikas Žustautas ir Artūras Seja Europos čempionato sprinto finaluose!

Šeštadienį po pietų Plovdive varžėsi sprinteriai. C-1 200 m (13 dalyvių) atrankinį plaukimą laimėjęs Henrikas Žustautas iškart pateko į A finalą. 

Baidarę vienvietę 200 m irklavęs Artūras Seja taip pat laimėjo savo atrankinį plaukimą (21 dalyvis)  ir tiesiogiai pateko į A finalą.

Finalai vyks rytoj:

C-1 200 m 13:11 Lietuvos laiku;

K-1 200 m 13:24 Lietuvos laiku;

 

Vadimas KOROBOVAS pateko į Europos čempionato A finalą!

Šiandien po pietų Plovdive vyko Europos BKI irklavimo čempionato pusfinaliniai plaukimai:

Vadimas KOROBOVAS laimėjo savo C-1 1000 m  pusfinalinį plaukimą ir pateko į A finalą!

Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas C-2 1000 m  pusfinaliniame plaukime finišavo 6-ti ir galutinėje įskaitoje užėmė 12 vietą.

K-4 500 m pusfinalyje Aurimas Lankas, Mindaugas Maldonis, Edvinas Ramanauskas ir Simonas Maldonis finišavo penkti ir pateko į B finalą. 

 

 

Daugiau straipsnių...

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Pridėti naujienas