LIETUVOS TAURĖS LAIMĖTOJAS - VILIUS RASIMAVIČIUS, SIMANTAS MAŽEIKIS - TREČIAS

 

LT taures 2018 laimetojai draugiskai ant pakylos 1024x683

 

Vilius Rasimavičius iškovojo čempionišką taurę K1 vyrų klasėje pakartodamas praėjusių metų pasiekimą.

Simantas Mažeikis laimėjo trečios vietos taurę ir pakartojo dviejų metų senumo pasiekimą.

Šiemet pirmą kartą I vietos laimėtojui LBKI federacija įteikė didžiausio federacijos rėmėjo pasaulinio

lygio irklų lietuvių gamintojo BRAČA padovanotą baidarių slalomo irklą.

Vilnius Rasimavičius trasą antrajame kvalifikaciniame plaukime, kuris tapo ir finalu dėl šiemet labai žemo

vandens lygio Vokės kanale, trasą įveikė per 90,28 sekundės įskaitant dvi baudos sekundes ir ženkliai 

aplenkė antroje vietoje likusį latvį Tomą Karlivaną su 93, 88 sekundės be baudos tarškų. 

Simantas Mažeikis tapo trečios vietos taurės laimėtoju trasą įveikęs per 94,69 sekundės be baudos taškų ir

aplenkęs jaunąjį latvį Ivo Kurvins su rezultatu 96,67 sekundės.

Kipras Talačka laimėjo antros vietos taurę nusileidęs tik minėtam latviui Ivo Kurvins U18 amžiaus grupėje. 

Vėjas Pranskūnas - trečias U14 amžiaus grupėje.

K1V klasėje startavo 59 sportininkai. 

 K1 moterų baidarių klasėje taures išsidalino baltarusė Sevinch Izmailova, latvės Juta Murzina ir Enija Laksa.

Tarp lietuvių merginų geriausiai sekėsi Ingvil Midttun laimėjusiai 3 vietos taurę U18 amžiaus grupėje.

C1 vyrų baidarių klasėje suaugusiųjų amžiaus grupėje prizus laimėjo baltarusiai Viktar Tratsiak ir Denis Golovachenko bei latvis Emils Putninš.

Paulius Vainauskas laimėjo 2 vietos taurę U14 amžiaus grupėje ir tapo vieninteliu prizininku iš Lietuvos C1V.

C1 moterų baidarių klasėje U18 amžiaus grupėje Bartė Žiliukaitė iškovojo antrosios vietos taurę, o komandos draugė Ingvilė Midttun - trečiosios vietos.

Koamndų varžybose pirmosios vietos taurę  kaimėjo Regatos klubas, antrosios vietos - Volatilis, o  treti - komanda iš latvių miesto Baldone.

 

 

 

 

Lietuvos taurės varžybos startuos sekmadienį Vokės upės kanale 11 val

Kipras Talačka iriasi K1 baidarių klasė

 

Artėjantį sekmadienį  rugsėjo 23 d.  vyks Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos organizuojamos baidarių slalomo atvirosios Liretuvos taurės varžybos. Šalia mūsų šalies geriausių atletų varžybose dalyvaus svečiai iš Latvijos, Baltarusijos.ir galbūt Estijos. 

VARŽYBŲ PROGRAMA:

11.00-14.00 val. K-1m, K-1v, C-1m, C-1v, C-2 kvalifikaciniai plaukimai

14.30-15.30 val. Pusfinaliniai ir finaliniai plaukimai

16.30 val. Nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas, varžybų uždarymas.

Vieta - Vokės upės kanalas Grigiškėse.

 

 

 

Gustas Malakauskas sėkmingiausiai startavo jaunių ir U23 Europos čempionate

Europos CMP 2018 Bratislava Gustas Malakauskas ant pirmojo sleksčio 576x768

Nuotraukoje Gustas Malakauskas

 

Penkiolikmetis Gustas Malakauskas Europos jaunių ir U23 čempionate užėmė 41-ąją vietą K1 vyrų baidarių klasėje.

Į pusfinalius pateko 30 geriausiųjų. Gustas pagerino rezultatą antrajame kvalifikaciniame plaukime ir tai yra geriausias

rezultatas tarp Lietuvos ir Latvijos jaunių.  Aurimas Kuodis 58=as, Kipras Talačka - 59-as.

Aurimas Kuodis startavo ir C1 vyrų baidarių klasėje, užimta 37-a vieta.

Kamilė Petrauskaitė startavo K1 moterų baidarių klasėje užimdama 40-ąją vietą.

 

 

 

 

Lietuvos jaunių rinktinė ruošiasi startui Europos jaunių ir U23 baidarių slalomo čempionate Bratislavoje (2)

 

 LT baidariu slalomo rinktine U18 U23 Europos CMP Bratislavoje 2018 1024x768

 

Nuotraukoje LT jaunių rinktinė iš kairės:Gustas Malakauskas, Aurimas Kuodis, Kipras Takačka, Kamilė Petrauskaitė, Saugintas Skilinskas

 

Bratislavoje Lieutvos jaunių rinktinė ruošiasi statuoti Europos baidarių slalomo čempionate.

Rinktinę atstovauja aukščiausio rango varžybų patirties turintys šešiolikmečiai ir penkiolikmečiai sportininkai

Rinktinė treniruojasi varžybų trasoje jau kelias dienas iki varžybų starto pagal organizatorių numatytą treinruočių grafiką. 

 

Mūsų sportininkų startai varžybose:

Ketvirtadienį 08 - 16:

 K1M  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 10,00 - 12.00 Gustas Malakauskas, Kipras Talačka, Saugintas Skilinskas 

C1M  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 12,04 - 12.35 Aurimas Kuodis

K1M  antrasis kvalifikacinis plaukimas 15,15 - 15.56 Gustas Malakauskas, Kipras Talačka, Saugintas Skilinskas

C1M  antrasis kvalifikacinis plaukimas 16,00 - 16.15 Aurimas Kuodis

 

Penktadienį 08 - 17:

 K1W  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 9,00 - 9.45 Kamilė Petrauskaitė

K1W  antrasis kvalifikacinis plaukimas 11,50 - 12.15 Kamilė Petrauskaitė

KiM x 3 komandinis plaukimas  15.45  Kipras Talačka, Gustas Malakauskas ir Aurimas Kuodis

 

Tiesioginė trasliacija ir rezlutatai  prieš pat varžybas https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-continental-championships/bratislava-2018

Organiztorių puslapis: http://canoebratislava.sk/#schedule

 

 

 

Lietuvos jauniai lenkė latvius K1 baidarių klasėje pasaulio jaunių ir U23 čempionate Ivrea kanale

 Kipras Talačka treniruotėje IVREA 2018 07 13 1024x768

Nuotraukoje Kipras Talačka  Ivrea kanalo trasoje,  foto organizatorių

 

Lieutvos komandos jauniai lenkė latvius K1 baidarių vyrų  klasėje pasaulio stipriausiųjų varžybose.

Kipras Talačka buvo greičiausias ir antrajame kvalifikaciniame plaukime trasą įveikęs per 100,2 sekundės be klaidų užėmė 53 vietą.

Matas Varslavėnas užėmė 66 vietą Gustas Malakauskas 73 vietą.

Kiprui peršokti pusfinalio barjerą šiemet reikėjo plaukti 9 sekundėmis greičiau.

Latvis Ivo Kurvins užėmė 57 viwtą, kiti du latviai rikiuojasi 80 dalyvių gale.

Kamilė Petrauskaitė užėmė 59 vietą K1 moterų baidarių klasėje.

 

U23 grupėje Simantas Mažeikis užėmė 63 viettą trasą įveikės per 102,27 sekund4s be klaidų.

Aurimas Kuodis ir Saugintas Skilinskas startavo pirmą kartą tokio rango varžybose ir žymesnio rezultato nepasiekė,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIETUVOS BAIDARIŲ SLALOMO RINKTINĖ STARTUOJA PASAULIO U23 IR JAUNIŲ ČEMPIONATE ITALIJOJE

Pasaulio CMP U23 ir U18 Ivrea LTU komanda prie kanalo 1024x768

Lietuvos U23 ir jaunių rinktinė iš kairės: komandos vadovas Saulius Mažeikis, Saugintas Skilinskas, Gustas Malakauskas, Matas Varslavėnas, Simantas Mažeikis, Aurimas Kuodis, Kipras Talačka, Kamilė Petrauskaitė

 

Lietuvos baidarių slalomo jaunoji rinktinė dvi savaites ruošėsi baidarių slalomo jaunių ir U23 čempionatui Italijoje Ivrea miesto kanale.

Šiandien, 07-17,  prasideda varžybos komandiniu 3xK1 plaukimu. U23 komanda startas Lietuvos laiku 15.35, o jaunių komandos startas - 16.45

Trečiadienį, 07-18,  startuoja

K1 vyrai U23  Saugintas Skilinskas - 15.51, Aurimas Kuodis - 15.55, Simantas Mažeikis - 15.59.

Po dviejų valandų - antrasis kvalifikacinis plaukimas.

Ketvirtadienį, 07-19, startuoja

C1 vyrų klasėje U18 - Aurimas Kuodis 10.03,

K1 moterų U18 - Kamilė Petrauskaitė 11.03,

K1 vyrų U18 - Gustas Malakauskas 15.48, Matas Varslavėnas - 16.05, 

antrieji kvalifikaciniai plaukimai po dviejų valandų atitinkamai.

 

Tiesioginę rezultatų  transliaciją galite stebėti  https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-championships/ivrea-2018/rankings-results

 

 

 

Kipras Talačka ir Kamilė Petrauskaitė - jaunių čempionai individualiai, Matas Varslavėnas, Gustas Malakauskas ir Aurimas Kuodis - komandinėje 3xK1

LT jauniu CMP Kamile Petrquskaite 1024x683

Nuotraukoje Kamilė Petrauskaitė, foto Domanto Grigūno

 

Aukso medaliai atvirajame Lietuvos jaunių čempionate:

Jaunių čempionai K!V ir C!V - Kipras Talačka, K!M ir C!M - Kamilė Petrauskaitė

3 x K1 vyrų ekipažas Matas Varslavėnas, Gustas Malakauskas, Aurimas Kuodis

Sidbaro medaliai

K!V - Matas Varslavnėas, K!M + Aurimas Kuodis

K1M - Dominyka Abromavičiūtė, C!M + Enija Laksa iš Balduonės klubo

3 x K1 vyrų ekipažas Džiugas Zolubas, Aleksandras Midttun ir Augustas Lasys, 

3  K1 moterų ekipažas Bartė Žiliukaitė, Ingvilė Midttun, Veronika Šalaševičiūtė

Bronzos medaliai:

K!V - Aurimas Kuodisč C1V - latvis Elvis Filipovs, 

K1M - latvė Enija Laksa , C!M - Doinyka Abromavičiūtė

3xK1 vyrų - latviai

3 x K1 moterrų - Kamilė Grigonytė, Eglė Venterytė ir Gavija Grigonytė

 

Klubų organizuojamoje dešimties dienų stovykloje dalyvavo daugiau nei šimtas vaikų.