Kelionė

Labas visiems iš Kroatijos.

 

Šiandien buvo pirma treniruočių diena Kroatijoje. Bet prieš tai, noriu jums papasakot mūsų (Ryčio, Roko ir mano) kieliones nuotykius išlipus iš lėktuvo Italijoje.pagal trenerio apskaičiavimus mes turėjome autobusu už 80 eurų parvažiuot į Novigradą (Kroatija). bet išlipus iš lėktuvo mes susidurėme su problema iki autobusų stoties buvo 50km kelio. tą kelią mes nusprendėme įveikti su taksi. pritaikę savo anglų žinias bandėme tartis su vairuotoju ir vienas kito nesupratom. pasekmė buva ta , kad vietoj sixteen eurų turėjome sumokėt sixty eurų. Savo klaidą mes supratome pusiaukely. todėl paprašėm vairuotojo, kad nuvežtų mus prie Slovenijos sienos už 80 eurų (kuriuos davė treneris) ir dar sumokėt 80 iš savo kišenės. parodę savo naivumą galvojome, kad lengvai pasieksime kelionės tikslą autostopu Innocent. Slovėnai buvo labai nedraugiški ir vietoj to, kad mus stovinčius autostradoj su lagaminais pavežtų iškvietė policiją. kuri maloniai paprašė mūsų parodyti dokumentus ir nurodyti kelionės tikslą (ką būtent mes ruošėmės veikti autostradoje Embarassed Laughing). Patikrinę dokumentus jie pareikalavo pasišalinti ir mes ilgai nedelsėme. Bet ačiū Dievui, pasitaikė vienas senukas, kuris nuvežė mus iki artimiausio miesto. Kuriame turėjome laukti trenerio, kuris labai ilgai mūsų ieškojo. Ir galiausiai porą valandų pašalę suradome mes jį, o ne jis mus. P.s jis stovejo su sulužusia mašina :D Rokas, Rytis  parodė savo didvyriškumą ir pasiliko ieškoti mechaniko ir taisyti mašinos (jei jie tai nepadarytų visi trys, įskaitant ir trenerį, būtų praleidę naktį mašinoje), kol aš laimingas pasigavęs vieną slovėnų sportininką važiavau i viešbutį Novigradę su skania vakariene ir šilta lova. Pasikartosiu, Roko ir Ryčio dėka jie visi laimingai grįžo į viešbutį ir netgi spėjo į vakarienę.

 

Kelionė buvo tokia. kaip gaila, bet tuo mūsų bėdos nesibaigė. Šiandien dar kartą sulūžo mašina ir mes priverti begti/vaikščioti į treniruotę (ir iš jos) 2.5km. Bet treneris žadėjo rytoj mašina galutinai pataisyt. Smile

O kas liečia treniruotes tai pirma diena praėjo gan lengvai. Ryte irklavom tolygiai, lengvai 1.5h (15km) , o vakare - 4 kartai po 15min.