Skip to main content

Europos jaunių ir U23 slalomo čempionato rezultatai

Europos CMP Krokuvoje 2020 Gustas Malakauskas 1024x684Nuotraukoje Gustas Malakauskas                 Nuotrauka organizatorių

Konkurencingiausioje K1 vyrų baidarių klasėje U18 amžiaus grupėje

Gustas Malakauskas užėmė 35-ąją vietą (117,21 sek įskaitant 2 baudos sek), 6 sekundės iki pusfinalio;

K1 vyrų baidarių klasėje U23 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi

Matui Levitt-Petrovui -36-ąją vietą (132,03 sek įskaitant 2 baudos sek);

Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova pateko į pusfinalį kanojų C1 moterų baidarių klasėje užėmusi 20-ąją  vietą.

Visos startavusios sportininkės buvo kvalifikuotos C1 pusfinaliui, tačiau sportininkė nestartavo  komandai grįžus namo anskčiau.

Veronika užėmė 21-ąją vietą  (187,07 sek įskaitant 18 baudos sek)  ir buvo  per žingsnį nuo pusfinalio K1 moterų baidarių klasėje.

Į sekantį etapą pateko dvidešimt sportininkių;

Komandiniame  3 x K1 plaukimeLietuvos komanda startavo U23 amžiaus grupėje ir užėmė 11-ąją vietą (187,26 sek įskaitant 24 baudos sek)