Geriausi laikai, pasiekti Lietuvos irkluotojų

 

Distancija

Metai

Vardas, pavardė

Vietovė

Rezultatas

  Vieta

 

Baidarė vyrai

 

1000m K1

2006

Rokas Malinauskas

Atėnai (Graikija), U23EČ

3:33.847

F   - 5

1000m K2

2003

Vytautas Vaičikonis-Mindaugas Lankas

Atėnai (Graikija), TR

3:17.330

F   - 4

1000m K4

1998

A.Duonėla-E.Balčiūnas-R.Petrukanecas-E.Gerulskis

Duisburg (Vokietija), PTE

2:58.???

SF - 3

 

500m   K1

2003

Alvydas Duonėla

Gainsilvile (JAV), PČ

1:36.910

SF - 2

500m   K2

2003

Alvydas Duonėla-Egidijus Balčiūnas

Gainsilvile (JAV), PČ

1:27.877

SF - 3

500m   K4

2006

R.Petrukanecas-J.Vaičiulis-A.Radzevič-R.Malinauskas

Račice (Čekija), EČ

1:23.219

SF - 7

 

200m   K1

2002

R.Petrukanecas

Sevilija (Ispanija), PČ

35.660

F -  3

200m   K2

2006

Alvydas Duonėla-Egidijus Balčiūnas

Račice (Čekija), EČ

31.958

 - 2

200m   K4

2006

R.Petrukanecas-R.Malinauskas-J.Vaičiulis-A.Radzevič

Szeged (Vengrija), PČ

31.617

FB - 2

 


Kanoja vyrai

1000m C1

2007

Jevgenij Shuklin

Szeged (Vengrija), PTE

3:57.176

   F  - 7

1000m C2

2003

Jevgenij Shuklin-Kiril Prochorov

Komatsu (Japonija), PJČ

3:43.413

F   - 6

1000m C4

2004

K.Prochorov-J.Miasniankin-R.Labuckas-T.Gadeikis

Poznanė (Lenkija), U23EČ

3:26.072

F   - 8

 

500m   C1

2006

Jevgenij Shuklin

Račice (Čekija), EČ

1:49.793

SF - 1

500m   C2

2006

Raimundas Labuckas-Tomas Gadeikis

Račice (Čekija), EČ

1:43.598

SF - 4

500m   C4

2004

K.Prochorov-J.Miasniankin-R.Labuckas-T.Gadeikis

Poznanė (Lenkija), U23EČ

1:34.517

F   - 5

 

200m   C1

2006

Jevgenij Shuklin

Račice (Čekija), EČ

39.543

F   - 3

200m   C2

2006

Raimundas Labuckas-Tomas Gadeikis

Račice (Čekija), EČ

36.503

F   - 2

200m   C4

2006

R.Labuckas-T.Gadeikis-J.Miasniankin-K.Rėksnys

Račice (Čekija), EČ

33.449

F   - 3

 


Baidarė moterys

 

1000m K1

1000m K2

1000m K4

 

500m   K1

500m   K2

500m   K4

 

200m   K1

200m   K2

200m   K4

 


 

Sutrumpinimas

Paaiškinimas

   

Pasaulio čempionatas

Europos čempionatas

PJČ

Pasaulio jaunių čempionatas

EJČ

Europos jaunių čempionatas

U23EČ

Europos jaunimo čempionatas

PTE

Pasaulio taurės etapas

TR

Tarptautinė regata

F

Finalas (B finalo nėra)

FA

A finalas (pagrindinis, yra ir B finalas)

FB

B finalas (antras finalas)

SF

Pusfinalis (angliškai semi final)

H

Atrankinis (angliškai heat)

 
Rekordai fiksuojami tik rimtose tarptautinėse varžybose, standartus atitinkančiose trasose.