Instrukcija kaip naudotis elektroniniu paštu

  1. Registracija: kolkas registracija yra visiškai nemokama ir nesuvaržyta jokiais apribojimais. Jums tereikia užpildyti kelis laukelius ir Jūs jau turite el. pašto dėžutę su galūne @irklavimas.lt arba @flatwater.info. Norėdami užsiregistruoti spauskite čia arba bki.lt svetainės pagrindiniame lange pasirinkite "susikurti el. paštą". Atsiminkite, kad registruodamiesi kaip vartotojo vardą (user) nurodote savo pageidaujamą vardą pridėdami norimą adersą (irklavimas.lt arba flatwater.info), o prisijungiant visada reikės įrašyti pilną jau išsirinkto pašto adresą t.y. jei jūsų pasirinktas vardas yra 'bandymas" tai visuomet turėsit rašyti "bandymas@irklavimas.lt"ir žinoma į atitinkamą lauką įrašyti savo slaptažodį (password) kurį buvote sugalvoję registracijos metu.
  2. Naudojimas: savo paštą galite pasitikrinti dviem būdais. Pirmas ir paprasčiausias (bet ne pats patogiausias) tikrinti paštą per interneto naršyklę tiesiai iš bki.lt svetainės. Tai yra naudinga jei jūs keliaujate ar pašta dažnai tikrinate ne iš savo kompiuterio. Jei paštą tikrinate dažniausiai iš savo kompiuterio Jums vertėtų susikonfigūruoti vieną iš pašto programų (taip vadinamų pašto klientų). Rekomenduočiau "TheBat!" arba nemokamą Pegasus mail. Smulkiai aprašysiu, kaip susikonfigūruoti TheBat! pašto programą: 1) Viršuje esančiame meniu pasirenkate punktą "Account" ir iš jo išsirenkate "New". Duomenys reikalingi sukonfigūravimui: pilnas jūsų registracijos vardas, slaptažodis (visai tai turite sukurti iš BKI.LT), pop3 serveris yra pop3.servage.net  , o smtp serverį jums turi duoti jūsų interneto tiekėjas. Būtinai pažymėkite varnelę ties "My SMTP server requires authentication for sending mail". Galite pasižiūrėti visą sukonfigūravimą paveiksliukais.
  3. Taisyklės ir sutikimas su sąlygomis: jūs negalite naudoti šio pašto interneto šiukšlių siuntinėjimui (spaming). Kadangi tai yra nemokama paslauga, nėra suteikiama jokių garantijų dėl stabilaus pašto veikimo ir ilgaamžiškumo. Jei atsisitkų taip, kad pašto veikla turės būti sustabdyta apie tai pasistengsiu įspėti bent prieš dvi savaites, taip gali atsitikti BKI.LT svetainės rėmėjams nutraukus paramą.

Iškilus problemoms ar klausimams rašykite baidarew@bki.lt arba baidarew@gmail.com