Viskas apie paramą

Įžanga

  Jei esate dirbantis tai galite paremti norimą sporto klubą ir tai jums visiškai nekainuos. Tiesiog žinokite, kad jei jūs nenuspręsite kur padėti tuos 2% tai už jus padarys valstybė. Neatidavę jų irklavimui, atiduosite juos kažkam kitam.

  Viskas ko iš jūsų reikia tai užpildyti atitinkamą mokesčių inspekcijos pateikiamą formą ir ją pristatyti į pačią mokesčių inspekciją. Tai galite padaryti dviem būdais: internetu neišeidami iš namų arba artimiausioje VMI būstinėje. Tad jei turite keletą laisvų minučių jau dabar galite prisidėti prie savo sporto vystimo arba tiesiog savo vaiko sporto klubo paramos. Beje, remdami žemiau nurodytą sporto klubą taip pat paremsite BKI.LT svetainę.

Rėmimas neišeinant iš namų (internetu)

 • Prisijunkite prie https://deklaravimas.vmi.lt. Tai galite padaryti užsiregistravę pačioje svetainėje arba prisijungdami per savo banką internetu.

 • Susiraskite formą FR0512 (pačią formą ir pildymo instrukciją galite rasti ČIA)

 • Jei tiksliai nežinote kokį irklavimo sporto klubą norite remti, susiraskite čia. Jei norite paremti ne tik sporto klubą, bet ir pačią BKI.LT svetainę turėtumėte kaip gavėją įvardyti :        

 • Sporto klubas "Baidarių ir kanojų irklavimas"
  Trakų r. sav. Trakų m. Karaimų g. 73
  9 ženklų kodas 181689967
  JA 7 ženklų kodas 8168996

 • Dalinai užpildytą formą skirtą atspausdinimui ir po to pildymui ranka rasite čia, arba pildymui kompiuteriu ir atspausdinimui čia (viso šito neprireiks jei pajamas deklaruojate internetu per deklaravimas.vmi.lt, tad čia pateiktas formas galite naudoti tik kaip pvz).

 • Pildymo programa kurią parisiūsite iš VMI svetainės pati patikrina ar nėra klaidų, tiesiog skaitykite nuorodas kaip ką daryti. Atsakymų į klausimus rasite pačioje deklaravimo svetainėje.

 

Rėmimas pačiam einant į artimiausią VMI

 • Parsisiunčiame pačią formą ir pasiskaitome pildymo taisykles čia arba spaudžiam čia, atsispausdinam dalinai paruoštą ir baigiam pildyti ranka.

 • Iškilus neaiškumams kaip kokius laukus pildyti pasiskaitom taisykles.

 • Užpildytą fromą reikia nunešti į VMI. Kur ji randasi galite susirasti oficialioje svetainėje čia (taip pat ir visus atsakymus į iškilusius klausimus)

  

Norą gauti paramą pareiškę klubai:

 1. Sporto klubas "Baidarių ir kanojų irklavimas"
  Trakų r. sav. Trakų m. Karaimų g. 73
  kodas 181689967

 2. Panevėžio irklavimo sporto klubas "Žilvinas"
  Panevėžio m. sav. Panevėžio m. K. Būgos g. 7
  kodas 190862293

 3. Asociacija Visagino irklavimo klubas
  Visagino sav. Visagino m. Energetikų g. 46-9
  kodas 300015457

 4. Vilniaus irklavimo klubas
  Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Volungės g. 12-17
  kodas 301521596