Dauguma pateiktų nuorodų gali neveikti dėl garbaus amžiaus ir pasikeitimų svetainėje bei internete.

Naujienos pradedant nuo 2004 rugpjūčio iki 2009 vasario ČIA.

 

 • 04 08 17 Nors dar nėra oficialių starto protokolų, bendrą vaizdą galima susidaryti iš šio dokumento, kuriame surašyta, kokios šalys kokiose rungtyse startuoja.

   

  04 08 16 2) Dėmėsio @irklavimas.lt pašto naudotojams: rugpjūčio 21d. bus keičiama visa pašto sistema. Dėl to, bus panaikinta esanti sistema ir Jūsų visi duomenys bus prarasti. Norėdami išsaugoti savo pašto adresą atsiūskite laišką iš aktyvios savo @irklavimas.lt dėžutės į baidarew@bki.lt, laiške turite nurodyti būsimą savo slaptažodį (šis slaptažodis galios nuo sekmadienio naujoje sistemoje) kurį patys galėsite pasikeisti prisijungę prie naujojo pašto. Atsiprašau visų dėl rūpesčių, bet nauja pašto versija tikrai to verta. Iškilus klausimams - baidarew@bki.lt arba online IRC kanale #BKI.

  1) Olimpinės žaidynės įsibėgėja. Stebina kai kurių sirgalių nuomonės išsakytos įvariuose interneto forumuose. Atrodo, kad Olimpinėse žaidynėse, bet kokia vieta žemesnė nei 3 yra didžiausias nepasisekimas.. ir iš kur tiek kvailumo pas žmones ?

  Laukiant mūsų baidarininkų startų ir stebint akademinio irklavimo varžybas, matyti, kad oro sąlygos nekokios. Bent jau vakar ir šiandien pučia stiprus vėjas, dėl ko greičiausiai buvo nukelti ir startai. Kadangi vėjas pučia visą laiką į nugarą, tai kogero visos komandos treniruojasi tik pavėjui :)

  Jeigu viskas vyks taip kaip numatyta, tai iš BKI.LT galėsite įsigyti visus baidarių/kanojų varžybų transliacijos įrašus. Žinoma tai nebus oficialus produktas, kadangi tokio net nebus. Bet profesionaliai paruoštas DVD diskas su puikia vaizdo kokybe, turėtų būti malonus pirkinys kiekvienam irkluotojui.

   

  04 08 12 Rytoj Olimpinių žaidynių atidarymas, ta proga primenu, kad b/k irkluotojų startai prasideda rugpjūčio 23d. Pirmas iš mūsiškių startuos R.Petrukanecas (apie 8:30). Žinoma, visa tai galėsite stebėti per Lietuvos Televiziją bei Eurosportą.

  Žaidynėse savo aštuntojo aukso medalio sieks legendinė vokiečių baidarininkė Birgit Ficher. Jos auksinis Olimpinis debiutas įvyko 1980m. Maskvos Olimpinėse žaidynėse. O štai pirmą kartą Olimpiadoje startuojančios japonės tikisi finalo ir net nedrąsiai galvoja apie medalius.. optimizmas neišpasakytas :)

  Ispanų baidarininkas Javinas Gonzalesas bus diskvalifikuotas dviems metams. Savo svetainėje vienas iš pasaulio baidarininkų lyderių norvegas V. Larsenas pasmerkė kolegą už dopingo vartojimą sakydamas "gėda tau". Reikia tikėtis, kad mums neteks sakyti to paties jam, nes jo rezultatai paskutiniu metu labai įtartinai atrodo :)Minėtas norvegas V.Larsenas į Atėnus žada vykti kaip ir mūsų irkluotojai: rugpjūčio 21d.

  Australai jau leidžia laiką Graikijoje bandydami aklimatizuotis. Taip pat jie įnirtingai ruošiasi kovoti su vėju ir bangomis: kas žada dėtis pompą į valtį, kas mąsto apie audrom pritaikytas valtis. Bet kaip sakė Australų lyderis - pasaulio čempionas N.Bagalėjus "tikėkimės, kad viso šito neprireiks".

  48% tautiečių mano, kad A.Duonėla su E.Balčiūnu iškovos medalį, 16% yra pesimistai, o visi likę (jei sedėtų seime) susilaikytų :)

   

  04 08 10 Jaunių žaidynių protokolai: rezultatai, taškai, nugalėtojai, prizininkai. Taip pat galite viską parsisiūsti paspaudę čia.

   

  Ispanų baidarininkas Jovinas Gonzalesas pagautas naudojant EPO dopingą! Jis turėjo būti mūsiškio Romo Petrukaneco priešininku 1000m. distancijoje Atėnuose. Panašu, kad Romas pakils viena vieta aukščiau :) Apie dopingo skandalą, jei mokate ispaniškai pasiskaitysite čia.

   

  04 08 08  Šiandien Šiauliuose baigėsi Lietuvos jaunių žaidynės, rezultatai bus neužilgo. Įdėti Lietuvos moksleivių pirmenybių (04 07 17) rezultatai: norėdami pasižiūrėti spauskite čia, parsisiūsti čia.

   

  04 08 05 Įdėtos nuotraukos iš jaunių-jaunimo Europos čempionato Lenkijoje, jas galite pasižiūrėti čia (nuotraukų autorius Vasilijus Suchorukovas).

   

  04 08 03 Nuotraukas iš veteranų varžybų savaitgalį galite pasižiūrėti čia. Labai šaunu, kad veteranų iįklavimas įsibėgėja ir kiekvienose varžybose matome atkaklias kovas. Kaip prasitarė vienas iš aktyviausių veteranų Darius, kitąmet planoujama dalyvauti pasaulio veteranų žaidynėse Kanadoje.

  Šį savaitgalį Šiauliuose vyks jaunių žaidynės.

   

  04 08 02 Dėl pašto sistemos tobulinimo darbų, irklavimas.lt paštas gali veikti nestabiliai.

   

  04 07 30 Šiandien Norvegijoje prasideda nelabai aktualus Lietuvos sportininkams Pasaulio maratono čempionatas. Oficiali varžybų svetainė čia.

  Veteranų dėmesiui: šiemet jūs esate lepinami varžybomis, po varžybų šeštadienį Panevėžyje esate laukiami sekmadienį Dauguose kur numatoma surengti veteranų sprinto rungtį (200m.).

   

  04 07 27 Liepos 31d. Panevėžyje vyks veteranų varžybos. Organizatoriai maloniai kviečia visus buvusius irkluotojus nepatingėti ir atvykti į Panevėžį ! Varžybų nuostatus (visą reikalingą informaciją) galite pasižiūrėti ČIA.

   

  04 07 25 Šiandien baigėsi Lenkijoje vykęs jaunių-jaunimo Europos čempionatas. Startus galima vertinti tik teigiamai. Mano nuomone, geriausiai iš komandos startavo jaunis Rokas Malinauskas (Klaipėda) vienviete baidare 500m. rungtyje užėmęs ketvirtą vietą. Ketvirtą vietą užėmė ir pernai metų Pasaulio jaunių čempionas Evgenij Šuklin tik šį kartą jau jaunimo grupėje. Kai kurie sportininkai, kogero galėjo dar geriau pasirodyti (pvz. Ričardas Nekrošius buvo 5-as kilometro distancijoje), bet bereikalo startavo ir kitas rungtis, o ne susikoncentravo vienoje. Lietuvių komandos rezultatus vienoje vietoje galite pamatyti ČIA, visus rezultatus čia.

   

  04 07 24 Užvakar ryte (5:15) Egidijui Balčiūnui gimė sūnus. Vaikelis sveria 3,69kg ir yra 53cm ilgio :) Sveikiname laimingą tėvelį !!!

  Jei kažkas labai norėjote nuvažiuoti į Olimpines žaidynes, bet dėl kažkokių priežaščių nesusiorganizavote, tai skaitykite, kad jums pasisekė. Kadangi tikri irklavimo fanai viską suorganizavo už jus. Yra laisvos trys vietos, į Atėnus išvykstama rugpjūčio 18d. (iki 31), nakvynė jachtoje. Viskas ką reikia padaryti, tai paskambinti Dariui telefonu +37069845935 ir turėti apie 2500 litų (kaip už tokią kelionę tai tikrai pigu).

   

 • 04 07 20 Vakar mūsų olimpiečiai (E.Balčiūnas, A.Duonėla ir R.Petrukanecas) su treneriu ir masažiste išvažiavo į paskutinę prieš olimpinius startus treniruočių stovyklą Lenkijoje (Valčiuose). Į Atėnus irkluotojai važiuos likus dviem dienom iki starto, taip buvo nutarta dėl pasiteisinusios taktikos pernai, kuomet prieš olimpinių testų varžybas Graikijoje buvo daromi bandymai ir žiūrima, kada geriausia atvykti į karštą klimatą. Labai džiugu, kad irkluotojams skiriamas ddielis dėmesys, juos nesunku pastebėti laikraščiuose, žurnaluose, televizijoje.

  Šį savaitgalį Lenkijoje vyks jaunių ir jaunimo (iki 23m.) Europos čempionato. Lietuviams tai tikrai įdomios ir svarbios varžybos, kadangi rinkitė tikrai didelė, o kas svarbiausia ir labai pajėgi. Oficiali varžybų svetainė ČIA.

  Į Lietuvą iš Prancūzijos šiuo metu yra grįžęs ne taip senai dar buvęs baidarininkas E.Vaitkevičius. Tikiuosi, kad išeis apie jį išspausdinti įdomios informacijos.

   

  04 07 14 Šį šeštadienį-sekmadienį Šiauliuose vyks moksleivių pirmenybės (varžybos turėjo būti praeitą savaitgalį).

   

  04 07 13 Pridedu likusias nuotraukas iš "Galvės" regatos. Dabar BKI.LT fotogalerijoje virš 3000 nuotraukų, vien iš "Galvės" regatos 1230 nuotraukų (save ras turbūt visi kas ten buvo :). Visas "Galvės" nuotraukas galite parsisiūsti iš BKI.LT FTP serverio viename faile (59MB), siuntimas gali užtrukti :) Beje, FTP serveryje yra ir visi nuotraukų orginalai.

   

  04 07 12 Ilgai lauktos nuotraukos  iš tarptautinės "Galvės" regatos ČIA. Perspėju, kad rasite LABAI DAUG kokybiškų ir gražių nuotraukų (šiandien įdedama pirmoji nuotraukų dalis, rytoj rasite likusias). Irklavimo bendruomenė už nuotraukas lieka skolinga Robertuiwww.elevejas.lt. Tiesa, visų nuotraukų orginalus rasite "Elektroninio vėjo" svetainėje adresu www.elevejas.lt/photos, bet turiu perspėti, kad dėl labai lėto serverio, nuotraukų dydžio ir fotogalerijos nepritaikymo dideliam nuotraukų kiekiui žiūrėjimas tikrai užtruks ir sukels nepačius maloniausius pojūčius :) Už visus jus jau atvargau, tad tas pačias nuotraukas galite pasižiūrėti ir BKI.LT.

  Prieš keletą dienų galutinai buvo patvirtintas olimpinės rinktinės sąrašas, kuriame ir trys b/k atstovai: Egidijus Balčiūnas, Alvydas Duonėla ir Romas Petrukanecas. E.Balčiūnui ir A.Duonėlai planuojami medaliai, o R.Petrukanecui 12-18 vieta. Dėl vienintelio R.Petrukaneco buvo iškilusios abejonės, ar tikrai gerai pasielgta, kad be jokių atrenkamųjų varžybų sportininkas atstovaus Lietuvai, juolabiau, kad 1000m. nėra šio sportininko rungtis. Na bet visur egzistuoja sava "mafija", tad belieka tikėtis, kad Olimpinėse žaidynėse išvysim puikius startus.

   

  04 07 08 Tarptautinės regatos "Galvė" rezultatai: sportininkų, veteranų, parsisiūsti viską. Dėl sponsorių "kaltės" varžybose buvo labai gražūs medaliai bei taurės. O veteranų , baidarių keturviečių,  nugalėtojai gavo ir 1000 litų prizą (pergalės pažymėjimui užteks).

   

  04 07 07 Kol laukiame rezultatų ir nuotraukų iš praėjusios "Galvės" regatos, siūlau pasiskaityti Agnės J. (12m.) trumpą rašinėlį irklavimo tema čia.

   

 • 04 06 30 Pridėta nuotraukų iš pasaulio taurės varžybų Vokietijoje, jas galite rasti čia. Taip pat įdėta keletas naujų nuotraukų ir į "bendras nuotraukas". Šeštadienį Trakuose prasidės tradicinė tarptautinė Galvės regata, programoje ir veteranų pasirodymas. Buvusio irkluotojo, dabar aktyvaus veterano Sauliaus pranešimas kitiems veteranams FORUME. Beje, Sauliaus teigimu, už pirmąją vietą veteranų grupėje (K4 - 200m.) nusimato piniginis prizas, kuris gali siekti iki 1000 lt.

   

  04 06 28 Įdėti Lietuvos jaunių-jaunimo čempionato rezultatai, peržiūrėjimui spausti čia, parsisiuntimui čia.

   

  04 06 27 Šiandien baigėsi varžybos ir Šiauliuose ir Duisburge. Jaunių-jaunimo čempionato rezultatus turėtumėte rasti rytoj, o pasaulio taurės etapo rezultatus galite pasižiūrėti čia. Trumpai: Romas Petrukanecas vienviete nepateko į finalus (A ir B) tiek 1000m. tiek ir 500m. distancijoje. Labai gerai sustartavo E.Balčiūno ir V.Vaičikonio dvivietė 500m. distancijoje, jie užėmė penktą vietą (nugalėjo vokietijos atstovai), šio finalinio plaukimo rezultatai čia.

   

  04 06 25 Vokietijoje vykstančiose varžybose daug dėmėsio sulaukė estafetė. Komandą sudaro keturi žmonės (baidarininkai, kanojininkai ir moterys rungtyniauja savo grupėse), užplaukimuose dalyvauja iki 4 komandų. Starto metu po vieną kiekvienos komandos dalyvį stovi abiejuose trasos galuose atrėmę valčių priekius į specialius laikiklius. Kai dalyvis pasiekia finišo liniją teisėjas nuleidžia laikiklį (tik vienam žmogui) ir sekantis sportininkais startuoja, tokiu techniniu sprendimu užkertamas bet koks kelias sukčiavimui. Estafetę labai įdomu žiūrėti ir kogero dar įdomiau dalyvauti. Reikia tikėtis, kad ši rungtis taps tradicine.

   

  Vienintelis nemalonus dalykas, kad nebuvo pakeisti startiniai protokolai, todėl V.Vaičikonis nestartuoja K1 1000m. vienviete, bet startuoja su E.Balčiūnu K2 1000m. Šiandien vyko 1000m, 500m. ir 4x200m. atrankiniai, lietuviai sėkmingai pateko į kitą etapą.

  Kitas įdomus atradimas (po estafetės) tai "skraidanti" baidarė. Principas: nuo greičio baidarę virš vandens pakelia priekyje esanti slidė, stabilumą duoda baidarės vidury įtaisytas kylis. Jos nuotraukas galite pasižiūrėti bendroje varžybų foto galerijoje arba oficialioje "skraidančių" baidarių svetainėje čia.

   

  Rytoj Šiauliuose prasideda Lietuvos jaunių-jaunimo čempionatas, kuriame bus išsiaiškinta kas atstovaus Lietuvai Europos jaunių-jaunimo čempionate Lenkijoje.

   

   

 • 04 06 23 Rezultatai iš savaitgalio varžybų Čekijoje kur vyko pasaulio taurės etapas:

   

  K2-1000m. 15 vieta 3:25,10 (E.Balčiūnas+V.Vaičikonis, B finalas)

  K1-  500m. 8   vieta 1:42,99 (E.Balčiūnas, A finalas)

  K1-  500m. 11 vieta 1:41,08 (R.Petrukanecas, B finalas)

  K2-  500m. 9   vieta 1:34,87 (E.Balčiūnas+V.Vaičikonis, A finalas)

   

  Komentarai: 500m. vienviečių baidarių tame pačiame pusfinalyje startavo abu lietuviai, į A finalą galėjo patekti tik pirmas ir antras, trečias pagal geriausią laiką iš visų pusfinalių. Šį pusfinalį laimėjo E.Balčiūnas su 1:41,26 ,o R.Petrukanecas nuo jo atsiliko 0,98s ir finišavo trečias (deja, pagal laiką jis taip pat nepateko į finalą). Truputį geresnė vieta galėjo atitekti baidarei dvivietei 500m. distancjoje, kaip sakė E.Balčiūnas "labai sunku startuoti ir vienviete ir dviviete" juolab, kad tarp finalinių vienvietės ir dvivietės plaukimų buvo tik 50 min poilsio (o kur dar atrankiniai ir pusfinaliai, ir viskas tą pačią dieną).

   

  Šuo metu visa komanda jau Duisburge (Vokietija) kur penktadienį prasidės kitas pasaulio taurės etapas. Šiose varžybose bus rengiamos ir parodomosios rungtys: visiška naujiena - estafetė 4x200m., bei 3000m. vienvietėmis. Neaišku ar Lietuvos komanda dalyvaus estafečių rungtyje, kadangi trūksta vieno žmogaus (labai gaila, kad dėl rankos traumos į varžybas nevyko pajėgiausias Lietuvos irkluotojas A.Duonėla), bet jei bus įmanoma į komandos sudėtį įtraukti kitos šalies irkluotoją, tai visko gali būti.. Numatomi Lietuvos komandos startai Vokietijoje:

   

  K1 1000m. Romas Petrukanecas

  K1 1000m. Vytautas Vaičikonis

  K1   500m. Romas Petrukanecas

  K2   500m. E.Balčiūnas ir V.Vaičikonis

  K1 4x200m. ???

   

  04 06 17 Ar žinojote, kad Lietuvos čempionato nugalėtojas Danas Sokolovas (C1 1000m. rungtyje) gavo prizą.. 1000 litų. Sklando gandai, kad per Galvės regatą (liepos 3d.) panašaus dydžio prizas yra pažadėtas už baidarės dvivietės rungtį. Šiandien Lietuvos sportininkai išskrenda į Čekiją, kur vyks pasaulio taurės etapas. Vakar į Lietuvą iš JAV po trejų metų pertraukos grįžo buvęs olimpietis V.Mizeras.

   

  04 06 16 2) Svetainės perkėlimas sėkmingai baigėsi. Vienintelis skirtumas, @bki.lt pašto turėtojams, paštą tikrinti reikia adresu http://www.serveriai.lt/WebMail, o tikrinant per pop3 laiškų serverio pavadinimą reiks pakeisti iš mail.vardas.lt į mail.virtualus.lt 1)Vykdomas svetainės perkėlimas, tad laikinai gali kai kurie dalykai neveikti.

   

  04 06 15 Šeštadienį - sekmadienį Čekijoje vyks Pasaulio taurės etapas. Kadangi šie metai yra Olimpiniai tai į varžybų programą nėra įtraukta 200m. distancija. Oficiali varžybų svetainė čia. Kitą savaitę Vokietijoje (Duisburge) vyks kitas etapas, šių varžybų oficiali svetainė čia.

   

  04 06 13 Šiandien pasibaigė dvi dienas trukęs Lietuvos čempionatas. Jo rezultatus galite pasižiūrėti čia (deja tik finaliniai plaukimai, bet ir tai turėjau nemažai vargo kol paruošiau peržiūrai). Orginalius protokolus (abejoju ar ką ten suprasite), galite parsisiūsti paspaudę čia. Kaip ir rašėme, pajėgiausias Lietuvos baidarininkas A.Duonėla dėl rankos traumos nestartavo, o pačios varžybos buvo labai įdomios ir intriguojančios.

   

  04 06 10 Nuo pirmadienio BKI.LT keičia svetainę palaikančią firmą, tad galimi sutrikimai. Vartotojai kurie turi paštą su @bki.lt  galūne  (@irklavimas.lt pašto turėtojų tai neliečia), išsisaugokite visus savo laiškus ir svarbius duomenis savo asmeniniuose kompiuteriuose!

   

  04 06 08 Pridėta DIDŽIULĖ nuotraukų kolekcija iš pernykščio pasaulio čempionato, nuotraukas galite pamatyti ČIA.

   

  04 06 07 Šį šeštadienį - sekmadienį Trakuose vyks Lietuvos čempionatas. Varžybose turėtų dalyvauti visi pajėgiausi sportininkai, greičiausiai nedalyvaus tik rankos traumą turintis A.duonėla.

   

  04 06 06 Ištaisyta pašto serverio klaida, per kurią galėjote negauti laiškų, nuo dabar viskas veikia be priekaištų.

   

 • 04 06 02 Svetainės atnaujinimai: panaikintas skyrius "Akademinis", dabar paspaudus šią nuorodą keliausite į akademinio irklavimo oficialią svetainę. Įdėta nauja svečių knyga, kadangi senoji atsisakė veikti. Senosios knygos įrašus visada galėsite peržiūrėti adresu http://bki.lt/knyga. Kadangi naujoje svečių knygoje galima bus atsakinėti į įrašus, nebebus reikalingas forumas, kuris ir taip merdi. Greitu metu forumas bus panaikintas, išliks tik skyrius "perku/parduodu". Netrukus dėka "Braca-sport" turėtu atsirasti nemažai naujų ir geros kokybės nuotraukų iš 2003 pasaulio čempionato.

   

  04 05 29 Rezultatai iš šiandien pasibaigusių "Braca-sport" varžybų čia, nuotraukos čia.

   

  04 05 28 Ištaisyta klaida, kai jungiantis prie @irklavimas.lt pašto atsirasdavo pranešimas "script error". Rytoj įvyksiančiose varžybose nusimato intriga: kilometro distancijoje dvivietėmis startuos dvi stiprios įgulos - R.Petrukanecas+M.Lankas ir E.Balčiūnas+V.Vaičikonis. Pirmoji dvivietė susidarė trenerio A.Vietos iniciatyva, o antroji dėl E.Balčiūno porininko (.A.Duonėlos) nedalyvavimo varžybose. Galite jau dabar pradėti statyti pinigus už nugalėtojus :)

   

  04 05 27 Dar vienas nuotraukų papildymas iš EČ čia. Šeštadienį  Kaune (Lampėdžių karjere) vyks "Braca-sport" varžybos.

   

  04 05 26 Pilna Lietuvos sportininkų rezultatų suvestinė čia. Praėjusį šeštadienį LNK televizjos kanale "NKTV" laidos metu buvo parodytas trumpas siužetas apie BKI.LT, jį galite pamatyti čia.

   

  04 05 24 Vakar baigėsi Europos čempionatas. A.Duonėla ir E.Balčiūnas tapo Europos čempionais 200m. rungtyje ir vicečempionais olimpinėje 500m. distancijoje, A.Duonėla vienviete 200m. buvo antras. Kaip sekėsi visai lietuvos komandai galėsite sužinoti rytoj, o dabar jūsų dėmesiui papildytas nuotraukų skyrelis iš Europos čempionato.

   

   

 • 04 05 22 Europos čempionatas tiesiogiai per EUROSPORTĄ: šeštadienį 8:30 ir sekmadienį 8:00 (Anglijos laikas). Visus rezultatus iš vykstančio Europos čempionato galite pasižiūrėti oficialioje svetainėje, galime tik trumpai pranešti, kad visos įgulos startavusios kilometro distancijoje nepateko į finalus (tai reiškia, kad papildomų vietų K2 1000m. iškovoti nepavyko), 500m. nuotolyje į finalą pakliuvo tik Alvydas Duonėla vienviete bei dviviete su Egidijum Balčiūnu. Reikia atkreipti dėmesį ir į labai gerą jauno kanojininko E.Shuklino pasirodymą, jam iki finalo pritrūko labai nedaug. Geriausiai mūsiškiai turėtų pasirodyti 200m. rungtyje (tam įtakos turės ir sumažėjusi konkurencija dėl koncentracijos olimpinėse rungtyse). Palaikyti Lietuvos irkluotojų atvyko ir ištikimiausi sirgaliai, kurie dažnai lydi sportininkus net į tolimiausius kraštus. Pirmą varžybų dieną visus nustebinusios didžiulės bangos apsiramino ir jau vakar varžybos vyko normalliai. Jau galite pasižiūrėti keletą nuotraukų paspaudę čia, vėliau pridėsime dar. Būtinai atkreipkite dėmesį į bandymą padaryti kažką orginalaus su baidarėmis (nuotrauka čia).

   

   

 • 04 05 15 Jei norite sužinoti kas atstovaus Lietuvai Europos čempionate (antrame atrankos į OŽ etape) ir kokias rungtis startuos, spauskite čia.

   

  04 05 13 Siūlome aplankyti pasaulio čempiono Australo Natano Bagalėjaus svetainę, spauskite čia. Kaip bebutų gaila, turime pranešti, kad dar vienas pasaulio etapas nuėjo į nebūtį :) Graikai atšaukė ir taip jau atidėtą I pasaulio etapą..Galite pasižvalgyti po artėjančio Europos čempionato oficialią svetainę paspaudę čia.

   

  04 05 12 Pridėtos naujos A.Duonėlos-E.Balčiūno dvivietės nuotraukos, jas galite pasižiūrėti čia.

   

  SENSACIJA!!! Visa irklavimo rinktinė esanti stovykloje Lenkijoje buvo pakviesta pozuoti naujausiam tarptautinio žurnalo COSMOPOLITAN numeriui. Redakcija dar neapsisprendusi kurio irkluotojo veidas papuoš birželio mėnesio Anglijos COSMO. Visus bandomuosius viršelius BKI.LT pavyko gauti, nors patys sportininkai apie tai kalba labai nenoriai. Spauskite ČIA ir netekite žado!!!

   

 • 04 05 09  Šiandien pasibaigė dvi dienas trukusios D. Survuto memorialo varžybos kurių rezultatus galite pasižiūrėti ČIA, o norėdami parsisiūsti spauskite čia. Paaiškėjo kas Europos čempionate bandys iškovoti papildomų kelialapių K2 1000m rungtyje - tai bus Egidijus Balčiūnas su Romu Petrukanecu. R.Petrukanecas taip pat startuos ir K4 200m.

   

  04 04 30 Po truputį aiškėja kas ką startuos per Europos čempionatą (tuo pačiu tai dar viena galimybė iškovoti kelialapius į OŽ). A.Duonėla turėtų startuoti keturias distancijas: K1 200m, K2 200m, K1 500m ir K2 500m. E.Balčiūnas startuos viską dviviete, tik 1000m jo porininku bus ne A.Duonėla, o R.Petrukanecas arba V.Vaičikonis. Tai bus aišku tik tada, kai R.Petrukanecas apsispręs ar jam startuoti kilometrą vienviete ar dviviete. Jei R.Petrukanecas pasirinktų dvivietę, V.Vaičikoniui tektų startuoti K1 1000m, K4 500m bei K4 200m. Visi keturi sportininkai sekmadienį išvykstą į treniruočių stovyklą Valčiuose (Lenkija) kur turėtų būti iki pat Europos čempionato. Trakuose liekantis M.Lankas ruošis keturviete su A.Sorokinu, J.Ragausku. Jiems treniruotėms teks pasikviesti dar vieną irkluotoją kuris pavaduos išvykusį V.Vaičikonį. Dėl kanojininkų padėtis kolkas neaiški. Viską į savo vietas turėtų pastatyti kitą savaitgalį įvyksiančios D.Survuto memorialo varžybos, kuriose bus vykdoma atranka. BKI.LT vertinimu vienviete kanoja 1000m turėtų laimėti D.Sokolovas iš Panevėžio, 500m J.Šuklin iš Visagino, o stipriausios dvivietės titulas turėtų atitekti vilniečiams J.Miasniankinui su K.Rėksniu arba Visaginiečių K.Prochorovo ir R.Labucko įgulai (ar jie startuos tokia sudėtimi tiksliai pasakyti negaliu).

   

 • 04 04 28 Dėmesio! Survuto memorialo - Lietuvos taurės varžybos perkialiamos iš gegužės 15-16d. į gegužės 8-9d. ir jos vyks Šiauliuose, o ne Trakuose. Atnaujinta varžybų tvarkaraštį galite pasižiūrėti ČIA. Pikantiška žinia: vakar Lietuvos olimpinės rinktinės narys M. Lankas savo baidarėje aptiko.. skarpioną. Jį pamatė tik įlipęs į valtį ir atkreipes dėmesį į neįprastas žnyples kyšančias iš už borto. Greičiausiai šis mielas gyvunėlis atkeliavo iš Kroatijos kur buvo vykdoma treniruočių stovykla. Viena lieka neaišku, kodėl jis pasirodė tik vakar o ne per maratono varžybas kurios vyko šeštadienį. Lengvą šoką patyręs sportininkas skorpioną laiko stiklainyje. Savo naują agintinį žadą šerti musėmis ir demonstruoti visiems norintiems :)

   

  04 04 24 Šiandien Dauguose vyko Lietuvos maratono varžybos. Dalyvių nebuvo labai daug, vieni argumentavo jog trukdo ruoštis rimtesnėms varžyboms, kiti, kad Daugai labai nepatogūs geografiškai. Kaip bebūtų, net ir prastas oras nesutrukdė startams. Nugalėtojai: K1 12km. vyrai - Vytautas Vaičikonis (Panevėžys), C1 12km. vyrai - Danas Sokolovas (Panevėžys), K1 6km. moterys - Ala Agafonova (Klaipėda), K1 6km. jaunuoliai - Ričardas Nekrošius (Kaunas), C1 6km. jaunuoliai - Vladimir Latočka (Visaginas), K1 3km jaunuolės - Deimantė Gružauskaitė (Kaunas). Išsamius rezultatus galite pasižiūrėti ČIA (parsisiuntimui spauskite čia).

   

  04 04 22 Pažado ištesėjimas: nuo šiol elektroninis paštas @irklavimas.lt jau lietuviškai!

   

 • 04 04 19 Iš stovyklos Izraelyje į Lietuvą jau yra grįžę stipriausi irkluotojai, taip pat iš stovyklos Kroatijoje grįžo ir V.Vaičikonis su M.Lanku. Dauguose 24d. Lietuvos maratono varžybomis bus atidaromas irklavimo sezonas. Įdomiausia naujiena besidomintiems B/K irklavimu: A.Duonėla ir E.Balčiūnas galvoja startuoti dviviete Europos čempionate 1000m. ir taip iškovoti Lietuvai papildomų vietų Olimpinėse žaidynėse.

   

  04 03 29 Pridėti šių sportininkų dosje: A. Duonėlos, E. Balčiūno bei R. Petrukaneco. Rytoj V. Vaičikonis bei M. Lankas su treneriu A. Vieta išvažiuoja treniruotis į Kroatiją. Dėl sveikatos problemų į šia stovyklą negali išvykti J. Šuklinas. Primenu, kad visdar galite susikurti savo elektroninį paštą su galūne @irklavimas.lt, kolkas viskas angliškai, bet netrukus galėsite džiaugtis ir lietuviška aplinka. Šiuo metu susikūrę pašto dėžutes turi 57 žmonės, norėdami prisijungti prie jų spauskite ČIA, pagalba ČIA.

   

  04 03 21 Populiarių baidarių gamintoja "Nelo" pažadėjo netrukus pradėti gaminti naujoviškas ir užpatentuotas sėdynėles baidarėms. Kolkas detalių žinoma mažai, bet  jos ypatingos tuo, kad gali slankioti ar greičiau pasisukti darant yrį. Kiek žinoma dabar su tokio tipo sėdynėle irkluoja pasaulio čempionas australas Natanas Bagalėjus. Labai įdomu bus išvysti jas prekyboje ir stebėti kaip kitos kompanijos truputi pakeitusios siūlys savo variantus ;) Gali atsitikti ir taip, kad senos geros sėdynėlės liks užmarštyje, kadangi panašus atvejis buvo akademiniame irklavime..

   

 • 04 03 20 Vakar stipriausi Lietuvos irkluotojai (A.Duonėla, E.Balčiūnas, R.Petrukanecas) bei jū treneris M.Rudzinskas vėl išvyko į treniruočių stovyklą Izraelyje. Jei turite laiko, pasižiūrėkite Australijos čempionato (pas juos jau čempionatas, o mes dar tik irkluot pradedam :) ) rezultatus. Įdomu tai, kad pasaulio čempionas Australas Natanas Bagalėjus laimėjo netik K1 500m. ir K1 1000m. bet ir abi distancijas dviviete. Ši dvivietė žada startuoti atrankos varžybose Poznanėje ir papildomai iškovoti vietų Australijai.

   

  04 03 17 Dar vienas didelis pasikeitimas varžybų kalendoriuje: I pasaulio etapas Graikijoje įvyks ne gegužės, o birželio pradžioje. Susidaro nepalanki situacija sportininkams, kai prieš vienas rimčiausių varžybų (Europos čemp.-atranka į olimpiadą) nebus jokių rimtų kontrolinių etapų. Atnaujintą kalendorių galite rasti ČIA.

   

  04 03 14 Atsisakius vengrų irklavimo federacijai rengti II pasaulio taurės etapą (jis turėjo įvykti birželio 4-6d.), vokiečiai sutiko jį perkelti į Duisburgą ir tradicines kasmetines varžybas paprasčiausiai pervardinti į II pasaulio etapą (birželio 25-27d.). Po viso šito gavosi vienomis stipriomis varžybomis mažiau.

   

  04 03 09 Pridėtas naujas skyrelis "Apie sportininkus", jame galėsite pasiskaityti apie šiuo metu geriausius Lietuvos irkluotojus, kolkas galite rasti trijų sportininkų informaciją, tačiau netrukus vardų sarašas turėtų padidėti. Taip pat sukurtas kampelis treneriams, kuriame galėsite rasti trenerių aprašymus bei kitą informaciją, žinoma skyrius tik pradėtas kurti tad galite siūsti klausimus į kuriuos norėtumėte žinoti atsakymus. Taip pat jau galite rasti daugiau informacijos apie elektroninį paštą čia. Taip pat ištaisyta klaida, dėl kurios negalima buvo peržiūrėti nuotraukų nuo 200 iki 300 bei nuo 300 iki 400. Pataisyta keletas senų dizaino klaidų, ištaisytos klaidos nuorodų skyriuje bei žymiai pakeistas pradinis svetainės puslapio išdėstymas. Beje ar žinote, kad geriasių laikų dešimtuke (nuo 1975m.) prie skyriaus K2 200m. yra net 7 lietuvių laikai, tuo galite įsitikinti čia :) Atnaujintas Lietuvos rekordų skyrelis bei medalininkai.

   

  04 02 13 Pridėta naujų nuotraukų čia. Rytoj J.Shuklin, M.Lankas, V.Vaičikonis bei A.Vieta išvažiuoja trim savaitėm stovyklauti į Kroatiją.

  04 02 11 Didžioji naujiena: nuo šiol kiekvienas norintis (bent jau kolkas) gali nemokamai susikurti ir naudoti elektroninį paštą su galūne irklavimas.lt Manau tai puiki dovana visiems irkluotojams. Kadangi paštas yra nemokamas, tai BKI.LT neatsako už jokius nesklandumus juo naudojantis. Duomenys apie pašto dėžutę: dydis - 10MB, galimas tiek web paštas (per interneto naršyklę) tiek ir pop3 (naudojantis pašto programomis). Norėdami sukonfigūruoti pašto programą, turite žinoti : pop3 serveris - mail.irklavimas.lt, smtp serveris - mail.irklavimas.lt, konfigūruodami pažymėkite, kad serveriui reikalinga SMTP autentifikacija. Kadangi paštas yra bandymo stadijoje, gali pasitaikyti nesklandumų. Ateityje numatoma lietuviška aplinka ir truputi daugiau pagalbos. Kolkas, iškilus neaiškumams rašykite baidarew@takas.lt arba mūsų forume. Atsiminkite, kad vartotojo vardas rašosi pilnas, pvz. bandymas@irklavimas.lt, o ne bandymas. Taip pat, prisijungus, gali tekti suvesti tuos pačius duomenis į atsiradusią lentelę dar kartą, tai padaryta jūsų elektroninio pašto saugumui. Sėkmės :)

   

 • 04 02 10 2) Paskaitykite straipsnį apie Panevėžio irkluotojų norą gauti pastątą irklavimo bazei. 1) Nuo šiol BKI.LT galėsite pasiekti surinkę ir www.irklavimas.lt !!! Bandysime tesėti pažadą ir netrukus kiekvienas norintis galės gauti nemokamą el. paštą jūsųvardas@irklavimas.lt. Atnaujintas olimpinės rinktinės sarašas.

   

 • 04 02 08 Rytoj mūsų pagrindinės pajėgos išskrenda stovyklai į Izraelį. Vėl sutvarkytas IRC per BKI.LT, naudokitės į sveikatą ;)

   

 • 04 02 04 Šiandien BKI.LT gimtadienis. Lygiai prieš du metai buvo pradėtas darbas, kuris, kaip dabar drąsiai galiu teigti, davė gerų rezultatų. Kiekvieną dieną iš BKI.Lt parsisiunčiama šimtai nuotraukų ir kitos informacijos. Vidutinis dienos lankomumas nuo 50 žmonių per dieną pirmaisiais metais pakilo iki 80 žm. per dieną antraisiais gyvavimo metais. Manau projektas nestovi vietoje ir dėl to galime padėkoti ir mūsų rėmėjams: UAB "Taurakalnis" bei "Braca-sport". Jei įdomu, kaip svetainė atrodė tik sukurta, spauskite ČIA (versija iš archyvo). Šiandien įdėti ir du straipsniai iš "Lietuvos ryto" apie Egidijų Balčiūną: "Porininko šlovės šešėlis baidarininkui - ne našta" bei "Pasaulio čempionas kuria šeimos židinį".

   

 • 04 01 27 Rezultatai iš BFP varžybų vykusių Kaune: žiūrėti kaip puslapį arba excelio failas.

   

 • 04 01 20 Bendro fizinio pasiruošimo varžybų (sausio 24 d. Kaune) varžybų programa.

   

 • 04 01 19 Atnaujintas varžybų kalendorius, tai turėtų būti galutinis variantas.

   

 • 04 01 16 Paskirstyti "sporto pinigai". Pirmą kartą B/K irklavimas gavo nemenką sumelę..apie tai plačiau ČIA. Šiuo metu IRC per BKI.LT dėl techninių kliūčių neveikia, bet jūs visada galite prisijungti prie "chato" programos pagalba, apie tai plačiau ČIA. Neužilgo pirmosios šių metų varžybos, tai sausio 24d. Kaune vyksiančios "bendro fizinio pasirengimo" varžybos.

   

 • 04 01 12 BKI.LT labai džiaugiasi gerais įvertinimais iš Reading klubo: "The lithuanians, bless them, with their lovely web site BKI.lt have created a forum for canoeists. Thankfully it is in English. I think they aim for this to be a popular forum discussing international issues of canoeing/training/racing. I have been a little loathe to provide such a service under the Reading web site name. Previous forums have been plagued with 1) failure and 2) abuse. The Lithanians, enthusiastic and well informed, are doing a grand job with their web site and I am sure this is a beneficial addition to it. Please explore it and use it. www.bki.lt/eng/irc.htm"

   

 • 04 01 11 2) Labai maloni naujiena: nuo šiol gyvai bendrauti IRC irkluotojų kanale #BKI galite ir be jokių papildomų programų, o tiesiai iš šios svetainės!!! Nuo šiol norėdami pabendrauti su irkluotojais iš visos Lietuvos ar pasaulio, prisijungsite tiesiai iš BKI.LT skyriaus IRC arba tiesiog paspaudę ČIA. 1) Pradedamas pildyti skyrelis "medicina", šiuo metu jame galite rasti plačiai naudojamą Rufje testą, skirtą nustatyti sportininko treniruotumą. Taip pat pridėtos kelios nuotraukos iš Japonijoje vykusio pasaulio jaunių čempionato.

 • 04 01 10 Atnaujintas skyrelis apie irklavimą Panevėžyje. BKI.LT ieško žmogaus galinčio ir norinčio tvarkyti skyrių "Akademinis". Taip pat, prašome visų irkluotojų prie meno, padėti sukurti BKI.LT emblemą, kuri būtu naudojama reklamose ir panašiai.

 • 04 01 09 Viršelyje galite pamatyti, kokių gražių kalendoriukų būna.. :)

 • 04 01 08 Mindaugas Lankas išrinktas geriausiu Šiaulių sportininku.

 • 04 01 07 Pateikiame turistinių varžybų grafiką, jį visade galėsite rasti skyrelyje turizmas.

 • 04 01 06 Panevėžio miesto gimtadienio proga buvo išleista knyga apie Panevėžio sportą, siūlome paskaityti skyrių "Irklavimas" (reikalinga Adobe Reader programa PDF failų peržiūrai). Gruodžio mėnuo buvo nesėkmingas dopingą naudojantiems irkluotojams :) Kaip patvirtinimą, jog ICF sustiprina kovą su dopingu, diskvalifikuoti net 4 irkluotojai. Tarp jų ir Rusijos sportininkas, kanojininkas Sergejus Uleginas, iš jo atimti du aukso medaliai iškovoti su kanoja keturviete 200m. ir 500m. bei sidabras iškovotas kanoja dviviete olimpinėje 500m. distancijoje pasaulio čempionate šiais metais, tai reiškia, kad medaliai atimti ir iš jo kolegų. Visi "prigauti" sportininkai nubausti diskvalifikacija 2-iem metams.

 • 04 01 05 Sutvarkytas reitingo skyrelis, pridėta reitingo versija skirta spausdinimui PDF formate.

 • 04 01 02 Sveiki sulaukę 2004! :) Remiantis irkluotojų reitingu, paskelbtas geriausių 2003m. sportininkų dešimtukas.

 • 03 12 31 BKI.LT sveikina visus irkluotojus sulaukus 2004 ir žinoma linki gerų startų naujame irklavimo sezone. Senus metus išlydint pateikiame oficialų ir galutinį 2003 sezono irkluotojų reitingą : bendras, baidarė vyrai, baidarė moterys, kanoja. Taip pat galite parsisiūsti excel failą su skaičiavimais, paspaudę čia.

 • 03 12 23 Sveiki gyvi irklavimo mėgėjai. Po nemokamų atostogų BKI atsigaus ir praneš apie tai ką jau visi žinot :)

 • 03 11 23 Pernai lakpričio 25d. mirė nuostabus žmogus - Aurelijus Murauskas, šį šeštadienį (lapkričio 29d.) Panevėžio m. Petro ir Povilo (raudonojoje) bažnyčioje vyks šventos mišios. Po mišių gedulingi pietūs.

 • 03 11 22 Sukurtas pasaulio jaunių čempiono Jevgenijaus Šuklino foto skyrelis. Ištaisytos kelios klaidos vyrų kanojininkų reitinge. Reitingas vis dar negalutinis, tad visos klaidos su jūsų pagalba gali būti ištaisytos. Panevėžietis V.Vaičikonis su šiauliečiu M.Lanku bei treneriu A.Vieta mėnesiui išvyksta į treniruočių stovyklą Kroatijoje. Penktadieny buvo pasiektas BKI.LT lankomumo rekordas, per vieną dieną svetainę aplankė net 90 skirtingų lankytojų (lankomumo rodikliai čia). Šiuo metu vidurkis yra pie 70 skirtingų žmonių per 24h.

 • 03 11 17 Pasaulio jaunių čempiono treneris Vasilijus Suchorukovas pasidalino nuotraukomis iš pasaulio jaunių čempionato vykusio Japonijoje. Siūlome jas pasižiūrėti ČIA. Netrukus rasite daugiau ir paties čempiono nuotraukų.

 • 03 11 15 Stipriausi Lietuvos irkluotojai: A.Duonėla, E.Balčiūnas ir R.Petrukanecas pirmadienį išskrenda į Izraelį pradėti ruoštis kitam sezonui. Taip pat jau vyksta "Lietuvos ryto" organizuojamas kasmetinis balsavimas renkant geriausią metų sportininką. Saraše įtraukti ir A.Duonėla su E.Balčiūnu, tad kiekvieno pilietinė pareiga pareikšti "teisingą" :) nuomonę kas yra geriausi..

 • 03 11 05 Straipsnis iš "Lietuvos ryto" dienraščio "Kelialapių sieks ne sau, o kitiems".

 • 03 11 02 Paskutinį kartą prašome peržvelgti reitingą : baidarė vyrai, kanoja vyrai, moterys. Dar apie tris savaites galite siūsti pastabas elektroniniu paštu baidarew@takas.lt , o po to bus paskelbtas galutinis 2003 sezono reitingas.

 • 03 10 30 Siūlome pažiūrėti moterų baidarisčių 2003 sezono reitingą, apie pastebėtas klaidas praneškite baidarew@takas.lt. Kalbant apie moteris, reiktų paminėti, kad legendinė sportininkė iš Vokietijos Birgit Fischer vėl žada aktyviai sportuoti ir nusiteikus dalyvauti eilinėje olimpiadoje. Garbaus amžiaus sportininkė turi 6 olimpinius aukso medalius ir daugybę kitokių garbingų apdovanojimų. Na pamatysim ar jai pasiseks prasimušti tarp jaunų ir stiprių vokietaičių.

 • 03 10 28 Nesenai garsus Lietuvos treneris (o tai pat ir sportininkas) Mykolas Rudzinskas (nuotraukos viduryje) atšventė 70 metų jubiliejų, sveikiname bei linkime ir toliau rodyti puikius rezultatus savo darbe. Sudarytas 2004m. varžybų "projektas", jį galite pamatyti ČIA, arba skyriuje varžybos/2004. Jei suprantate angliškai, siūlome pasiskaityti, ką aukščiausios tarptautinės federacijos "galvos" mąsto apie dopingą ČIA.

 • 03 10 25 Po ilgos pertraukos, BKI.LT toliau tęsia savo misiją :) Maloni žinia, kad Candelka pabaigė daryti 2003 sezono reitingą, šiuo metu yra tikrinamos klaidos ir netrukus jis pasirodys BKI.LT. Dabar galite pasižiūrėti baidarininkų vyrų reitingą paspaudę ČIA (tai dar negalutinis variantas, tad apie pastebėtas klaidas praneškite baidarew@takas.lt). Taip pat jau yra sudarytas 2004m. varžybų kalendorius, jį taip pat netrukus galėsite rasti BKI.LT

 • 03 10 09 Galutinai pabaigta tvarkyti foto galerija, šiuo metu joje yra 1104 nuotraukos !!! Galerija pasiekiama iš viršuje esančio meniu.

 • 03 10 08 Naujai atidaryta ir "varžybų" galerija, išimta nemažai varžybų su nekokybiškomis nuotraukomis ir įdėta daug naujų. Beje visas "nekokybiškas" ir toliau galite rasti FTP serveryje. Atnaujintame varžybų skyriuje rasite ir nesenai vykusio pasaulio čempionato net 138 nuotraukas !!! Netrukus visa foto galerija veiks "normaliai" per pagrindinį meniu.

 • 03 10 06 Galerija ir toliau pildoma, jau perkonstruota ir "įvairių užsienio irkluotojų" galerija.

 • 03 10 05 Pajudėjo nuotraukų galerijos darymas, šiuo metu naujai perdarytas ir papildytas "Lietuvių irkluotojų" skyrelis (automatiškai nebeveikia senasis skyrius). Jame rasite daugybę dar niekur nematytų nuotraukų sų mūsų geriausiais šalies sportininkais. Skyrius žinoma bus pildomas. Kol visiškai nebus pabaigta visos galerijos "rekonstrukcija" tol neveiks viršuje esančio meniu punktas "Foto". Vakar Latvijoje vyko tradicinis Baltijos šalių maratonas (16km ir 8km) kuriame dalyvavo ir nemažai lietuvių, iš jų Panevėžietis V.Vaičikonis nugalėjo baidarininkų suagusiujų grupėje (antras buvo latvis Kristaps Zalupe), o moterų grupėjė Visaginietė-Kaunietė J.Čiarniakova užėmė atnrąją vietą nusileidusi suomijos sportininkei.

 • 03 10 02 Saulenio surinkti "straipsniai-atsiliepimai" apie mūsiškių pergales : "irkluotojai sezoną baigė kaip čempionai", "Lietuvos baidarininkai tikisi medalių Atėnuose", "nusipelniusiems sportininkams premijos, medaliai ir padėkos", "Pasaulio ir Europos čempionams ordinai "už nuopelnus Lietuvai"".

 • 03 09 30 FTP papildyta nauja video medžiaga iš Lietuvos jaunimo ž. Šiauliuose. Tiesa įdėta tik K1 500, K2 200 ir K4 200m. Jei kas paprieštaraus, kad mažai, siūlome nesedėti sudėjus rankų, o prisidėti prie BKI darbo ir atsiūsti savo medžiagą į UPLOAD katalogą. Netrukus idėsime daug naujų nuotraukų, tarp jų ir daugybė iš nesenai vykusio Pasaulio Čempionato.

 • 03 09 29 Jeigu nesiseka prie FTP prisijungti senuoju adresu, bandykite ftp://81.7.81.9/

 • 03 09 27 Paruoštos 2003m. sezono reitingavimo taisyklės, pagal kurias bus sudaromas irkluotojų reitingas. Pasižiūrėjimui spauskite ČIA, o spausdinimui ar saugojimui spauskite ČIA (PDF dokumentas).

 • 03 09 23 Šiandien Lietuvos Prezidentas R.Paksas turėtų iškilmingai pasveikinti mūsų čempionus. Besidomintiems ilgų nuotolių irklavimu, siūlau pasižiūrėti 11-o pasaulio čempionato (ir 3-ią jaunių) maratono distancijoje svetainę ČIA.

 • 03 09 22 Prašome paskaityti BKI.LT korespondento :) Vaido Mizero straipsnį "Įspūdžiai iš 2003 pasaulio čiampionato JAV".

 • 03 09 20 Vakar Panevėžyje vyko sezono uždarymo varžybos, o kartu skirtos "angelų sargų dienai". Kadangi buvo parodytas nemažas policijos dėmesys šiom varžybom, tai netrųko nei žurnalistų nei dalyvių :) Buvo netgi keturviečių startai, kur 3 vietą iškovojo moterys policininkės.. va taip :)

 • 03 09 18 Mūsų svetainė artimiau pradės draugauti su http://www.200m.info , tas turėtų pasireikšti IRC, Forumo ir kitų dalykų plėtojimu. Taip pat kogero turėtume susidraugauti ir su http://www.reading-canoe.org.uk  Pamatysime kas iš to išeis, bet blogiau būti neturėtų. Jei vis dar žiūrinėjate pasaulio čempionato rezultatus, kogero patogiausia vieta internete yra ČIA

 • 03 09 16 Yra keletas nuotraukų iš pasaulio čempionato, jas galite pasižiūrėti ČIA. Primenu, og kolkas FOTO skyrius yra perkūrimo stadijoje, bet senąją versija dar galite rasti ČIA. Šiandien 17:45 į Vilniaus oro uostą turėtų grįžti mūsų komanda iš JAV, kogero jūros žmonių nebus, bet tie kurie džiaugiasi jų pergalėmis galėtų nepatingėti ir pasitikti juos. Gryžę sirgaliai turėtų pateikti įdomių ir niekur nepublikuotų nuotraukų, kurias BKI.LT be abejonės turės.

 • 03 09 15  3) Galite parsisiūsti visus pasaulio čempionato rezultatus PDF formate (jie yra suspausti su RAR sporgrama ir užima apie 3MB) iš FTP serverio arba iš svetainės. 2) Lietuva bendroje medalių įskaitoje su vienu aukso ir vienu bronzos medalių yra dvyliktoje vietoje. Bendroje įskaitoje laimėjo Vengrijos komanda su 13 medalių, antroje vietoje Vokietija su 11 ir trečioje Lenkija su 10. Visą sarašą galite pasižiūrėti ČIA. 1) Alvydas Duonėla ir Egidijus Balčiūnas trečią kartą iš eilės tapo K2 200m. pasaulio čempionais, o taip pat iškovojo medalį olimpinėje 500m. distancijoje. Telieka laukti olimpinių medalių :) Nuotraukas bei video medžiagą kaip visada galėsite rasti BKI.LT truputėlį vėliau. Su pergalėmis LIETUVA :)

 • 03 09 14 2) Naujienos trumpai : Alvydas DUONĖLA baidare vienviete 500m. užėmė 5 vietą ir iškovojo kelialapį i Atėnus, baidarė dvivietė A.D ir Egidijus BALČIŪNAS 500m. LAIMĖJO BRONZĄ !!! (ir kelialpius į olimpiadą), Romas PETRUKANECAS baidare vienviete 200m. užėmė devintają vietą,o dvivietė Duonėla-Balčiūnas 200m. apgynė PASAULIO ČEMIONŲ vardus !!!  1) Išaiškėjo 1000m. čempionai: baidarę vienvietę laimėjo daug kam nežinomas sportininkas iš Naujosios Zelandijos Ben Fouhy su 3:28.852, 2002m. pasaulio čempionas Norvegas Erikas Larsenas liko tik 4, kanoja vienviete laimėjo sezono lyderis vokietis Andreas Dittmer, rusas M.Opalevas liko trečias. Visus rezultatus galite pasižiūrėti ČIA. Dabar apie tai, kaip sekasi mūsiškiams: R.Petrukanecas baidare vieviete 200m. pateko į finalą tik pagal geriausią laiką, baidarė dvivietė į finalą taip pat pateko "per plauką", kadangi į finalą patenka trys įgulos, o ketvirti nuo jų atsiliko tik 0,07 sekundės !! Mūsų vienintelis kanojistas nepateko net į B finalą ir varžybas baigė. Kaip sekėsi mūsiškiams galite pasižiūrėti ČIA.

 • 03 09 13 1) Kolkas įvykiai klostosi gan sėkmingai, nepaisant to, kad pusfinaliai papuolė patys sunkiausi. Baidarė dvivietė vos pateko į finalą pagal geriausią laiką tarp trečias vietas užėmusių sportininkų. Su savo laiku jie drasiai būtu pirmi kituose plaukimuose. Vienviete padėtis buvo aiški iškarto - A.Duonėla pateko į finalą užimdamas 2-ają vieta savo pusfinaliniame plaukime. Konkurencija milžiniška ir labai džiugu, kad bent jau finalus pasiekėme.. Nepasisekė tik kanojininkui J.Miasniankinui kuris buvo 7 ir nepateko į B finalą. Visus lietuvių rezultatus galite rasti ČIA (reikalinga Adobe Acrobat Reader programa). Tikra televizijos žvaigžde tapo Lietuvos irklavimo generalinis sekretorius Z.Raudonius kuris teisėjaudamas valčių svėrimo palapinėje (prižiūri kaip sveriamos valtys) kas 10 minučių patekdavo į "kadrą". Reikėtų atkreipti dėmesį ir į lietuvių sirgalius kurie karts nuo karto "pasimaišo" televizijos ekranuose. Tarp sirgalių yra ir pagrindinis BKI.LT svetainės rėmėjas D.Čereška kuris vien dėl šių varžybų skrido į JAV. Pagirtinas azartas!. Šiandien vyks 1000m. finaliniai ir 200m. atrankiniai bei pusfinaliniai plaukimai, o rytoj daug žadantys 500m. ir 200m. finalai. 2) Atnaujinta angliška svetainės versija kuri sudarydavo 10% visų lankytojų, tikėkimės kad dabar šis skaičius ženkliai padidės. Taip pat atnaujintas varžybų-2003 rezultatų skyrelis, kuriame buvo rasta klaidų. 3) Citata iš A.Duonėlos laiško "siaip viskas atrodo normaliai,tik viena beda atsirado,surakino nugara.jau siandiena vos vaikstau,net neisivaizduoju kaip reikes startuot 200.pries pusfinali k-1 500m.jau jauciau kad kazkas negerai,o dvojke jau per skausmus variau.liuda pompuoja vaistus bet nelabai padeda. tikriausiai per finalus bus riesta,bet ka darysi ,yra taip kaip yra"

 • 03 09 12 Pirmieji startai teikia labai daug vilčių ypač dvivietė. Niekada nereikia sakyti op neperšokus griovio, bet.. :) Lietuvių atrankinių rezultatus galite rasti paspaudę ČIA. Visos įgulos pateko į tolimesnį etapą. Šiandien vyks 500m. ir 1000m. pusfinaliai, kuriuose bus kovojama dėl patekimo į finalą. Prastoji naujiena iš Lietuvos: vakar dieną baidarininkas M.Lankas pateko į avariją, sportininkas nenukentėjo tik sugadinta mašina. Panevėžiečių dėmesiui: šiandien nuo 21 val. renkamės "Kelio" kavinėje-picerijoje (Nemuno g., prie IKI) stebėti pasaulio čempionatą.

 • 03 09 11 Šiandien prasideda taip ilgai lauktas pasaulio čempionatas, kuriame sprendžiasi olimpinių kelialapių likimas. Čempionato svetainė kolkas labai prastai paruošta pateikiant starto protokolus, jei lygiai taspats bus ir su rezultatais tai svetainei neužtektų kritikos žodžių.. Džiugu, kad net 67% lankytojų teigiamai įvertino BKI.LT pasikeitimus ir tik 14% neigiamai.

 • 03 09 09 Atnaujintas forumas: dabar jame galėsite priskirti savo vardui bet kokį paveiksliuką esantį galerijoje arba netgi nurodyti savo sukurtą. Tai galite padaryti nustatymuose (tam jum reikia prisijungti prie forumo). Taip pat kviečiame naujus narius prisidėti prie BKI.LT bendruomenės. Kaip atrodo priskirtas paveiksliukas galite suprasti pasižiūrėję forume BaidareW pranešimus. Išviso yra net 600 skirtingų paveiksliukų!

 • 03 09 08 Gautas patvirtinimas, kad R.Petrukanecas startuos 200m vienviete. Nepamirškite, kad pasaulio čempionatą galite stebėti ir per TV eurosporto kanalu : rugsėjo 11 (ketvirtadienį) nuo 23 val. tiesiogiai, rugsėjo 12 (penktadienį) nuo 10:30 ir 21:45 tiesiogiai, rugsėjo 13 (šeštadienį) nuo 23:54 tiesiogiai ir rugsėjo 14 (sekadienį) nuo 22:30 bei 23:00 tiesiogiai. Apie pasaulio čempionatą galite diskutuoti ČIA. Pranešame, kad moksleivių taurės varžybos perkeliamos iš rugsėjo 19-21d į rugsėjo 12-13d.

 • 03 09 07 Netrukus vyks turistinė regata Nemunu, kurios nuostatus pasižiūrėti galite ČIA. Žinios iš už Atlanto: kelionės metu buvo sulaužytas E.Balčiūno irklas, dėlko buvo sutrikęs normalus treniruočių darbas. Reikia tikėtis, kad tai nesutrukdys pasiekti maksimalių rezultatų. Po truputį aiškėja, kad R.Petrukanecas startuos 200m. vienviete, nors tai tik gandai..

 • 03 09 05 Pirmieji atnaujintos svetainės papildymai : atnaujintas nuorodų skyrius. Rytoj Kaune, Lampėdžių karjere vyks veteranų varžybos, tikėkimės oras nepaves :) Panevėžiečių dėmesiui: rugsėjo 14d. (sekmadienį) numatomas irkluotojų susibūrimas su tikslu pasižiūrėti pasaulio irklavimo čempionatą. Vieta ir tikslus laikas bus paskelbtas kitos savaitės pradžioje (greičiausiai bus baras su dideliu TV ir pigiu alum :)). Būtų smagu jei irkluotojai iš kitų miestų prisijungtų :) Planuojama, kad pusę visų dalyvių sudarys veteranai (buvę irkluotojai).

 • 03 09 04 Sveiki atvykę į atsinaujinusią svetainę. Dizaino srityje BKI.LT nebeturėtų keistis, dabar pildysime tuštumas, kurios yra kai kuriuose skyriuose :) Tikiuosi, kad jum patinka šis naujas variantas, kadangi į jį buvo įdėta nemažai darbo. Taip pat atnaujinta ir FTP struktūra. Artimiausiuose planuose: sukurti el.paštą su irklavimo tema susijusiu vardu bei plėsti BKI bendruomenę darant svetainę interaktyvią. Šiuo metu FOTO skyrius nėra paruoštas, tad prašome naudotis senąja jo versija ČIA. Apie atrastas klaidas, neveikiančias nuorodas prašome informuoti paštu - baidarew@bki.lt. Balsavimai: 44% lankytojų mano, kad realiausia medalio tikėtis iš baidarės dvivietės 200m distancijoje. Dabar prašome atsakyti į naują klasuimą apie svetainės pasikeitusį dizainą. Visus balsavimų rezultatus galite rasti čia.

 • 03 09 03 Tam, kad patenkinti smalsumą pranešime kiek kainuoja bilietai į pasaulio čempionatą : paprastas bilietas į visas varžybas kainuoja 240lt, VIP bilietas 880lt (bet užtai dar galite dalyvauti atidarymo išklilmėse), perkant bilietą tik ketvirtadieniui arba penktadieniui bilietas kainuotų viso labo 48lt (VIP 240lt), o finalų dienoms kainuotų po 80lt (VIP 320lt), o jei kartais jum patinka ilgos kalbos ir daug vėliavų - atidarymo iškilmių bilietas 80lt.

 • 03 09 02  1) Po stulbinančios sėkmės pasaulio jaunių čempionate, to paties tikimės ir iš savo vyrų. Vis dar neaišku ar R.Petrukanecas startuos nors vieną rungtį, kadangi šiemet ypač stiprus A.Duonėla gali startuoti visas distancijas. Kaip ten bebūtų tikimės tik įspūdingų rezultatų, bet sportas yra sportas... Prašome atsakyti, kurioje distancijoje labiausiai tikitės medalio. Čempionato svetainės adresas čia. Taip pat galite peržiūrėti visus iki šiol buvusius balsavimus. Praėjusio balsavimo rezultatai : 32 žmonės pasisakė už tai, kad jiem reikalingas e-meilas su irklavimo domenu ir 11, kad jo nereikia. Būtinai atsižvelgsime į jūsų norus. Gandai : sklinda kalbos, kad jaunių pasaulio čempionas J.Šuklin treniruojasi pagal labai garsaus sportininko - pasaulio čempiono M.Opalevo planus ir artimiausioje ateityje, J.Šuklin žada išvykti gyventi į Rusiją kur treniruosis su Rusijos rinktine. Reikia tikėtis, kad tai tik gandai ir ypač perspektyvus kanojininkas liks mūsų šalyje. 2) Skelbimas Amerikos lietuviams - skaitykite čia.

 • 03 08 31 Jevgenij Šuklin tapo jaunių PASAULIO ČEMPIONU !!! 500m. nuotolyje vienviete kanoja startavęs visaginietis tapo pasaulio čempionu su 1:51.841, antras liko rusijos sportininkas su 1:51.958 ir trečias vokietis su 1:53.146. Labai sėkmingai startavo ir kitos lietuvių įgulos : tas pats J.Šuklin dviviete kanoja su visaginiečiu Kirilu Prochorovu užėmė 4 vietą su 1:45.082 pralaimėję nugalėtojais tapusiems rusams 2.4s, baidarė dvivietė finišavo šešti su 1:33.759 ir nugalėtojams vengrams pralošė 2.3s. Sveikiname vyrus su puikiu pasirodymu !

 • 03 08 30  1) Japonijoje vykstančiame Pasaulio jaunių čempionate, vakar startavo abi mūsų įgulos : kanoja dvivietė (J.Šuklin ir K.Prochorov) 1000m. nuotolyje pateko iškart į finalą atrankiniame plaukime užimdami 1 vietą (bendroje įskaitoje trečias laikas), baidarė dvivietė (A.Lankas ir E.Ramanauskas) tame pačiame nuotolyje finišavo 6 ir iškart į finalą nepateko. Vakar taip pat vyko ir 500m. atrankiniai plaukimai : vienviete kanoja startavęs J. Šuklin finišavo 2 ir iškart į finalą nepateko, dvivietė kanoja taip pat finišavo 2 ir į finalą nepateko, dvivietė baidarė atrankiniame plaukime buvo 3 ir į finalą iškart nepateko. Dėl 1000m. finalų bus kovojama šiandien iš ryto, o po pietų vyks 1000m. finaliniai plaukimai. 500m. pusfinaliai ir finalai vyks rytoj. 2) Šios dienos rezultatai : baidarė dvivietė 1000m. distancijoje į finalą nepateko pusfinalyje tapę 7-ais su 3:33,250, B finale finišavo 7 su 3:38.251 ir bendroje įskaitoje liko 16, kanoja dvivietė finaliniame plaukime užėmė 5-ą vietą su 3:43.413, nugalėtojais tapo vokiečiai su 3:39.183. Lietuvių pagrindiniai startai laukia rytoj, kur 500m. nuootlyje tikimasi medalių. Šios dienos rezultatus galite pasižiūrėti čia, vakar dienos čia.

 • 03 08 27 Prašome atsakyti į klausimą "Ar noretumete e-mailo susijusio su irklavimu ?", kuris "iššoka" apsilankius pas mus. Kadangi BKI.LT nori kuo daugiau tarnauti irkluotojams, jūsų atsakymas bus labai reikalingas. Smulkus pataisymas : turistinė regata Nemunu vyks rugsėjo 14, o ne 21d.

 • 03 08 22 Žadėtosios nuotraukas : http. FTP. Iš tinklapio po kurio laiko bus išimtos kai kurios nuotraukos, bet jos visada bus FTP serveryje. Ypatingą dėmėsį atkreipkite į labai įdomios ir dar nematytos konstrukcijos valtį, kurią buvo atsivežę prancūzai (labai platus galas). Jei domina, kas atstovaus Rusijai pasaulio čempionate, galite žvilgtelėti į Rusijos čempionato rezultatus ČIA.

 • 03 08 21 Rytoj jau galėsite pasigrožėti nuotraukomis iš Graikijos. Trumpai rezultatai : baidarininkų dvivietė V.Vaičikonis (Panevėžys) ir M.Lankas (Šiauliai) iškovojo sidabro medalius 500m. distancijoje (pirmi estai, treti vengrai), o 1000m. distancijoje liko ketvirti (pirmi slovakai, anri vengrai, treti ispanai). Kanojininkas D.Sokolovas (Panevėžys) buvo 5 1000m. nuotolyje, o 500m nestartavo. Baidarininkas M.Laurutis (Kaunas) bei kanojininkas T.Gadeikis (Kaunas) abiejose rungtyse vienvietėmis į finalus nepateko. Visus rezultatus galite pasižiūrėti oficialioje svetainėje paspaudę ČIA, arba PDF formatu tik finalinius plaukimus iš BKI.LT ČIA. Lietuvos jaunučių, jaunimo žaidynių rezultatai : jaunučių žaidynes bendroje įskaitoje laimėjo Kaunas (varžybų rezultatai parsisiuntimui ČIA, komandinės įskaitos parsisiuntimui ČIA), jaunimo žaidynęs taip pat laimėjo Kauno miestas, ruzultatai parsisiuntimui ČIA, komandinė įskaita bei daug kitos informacijos parsisiuntimui ČIA. Atnaujinta FTP duomenų bazė, pridėta video medžiaga iš Lietuvos čempionato bei video medžiaga iš I pasaulio taurės etapo Lenkijoje.

 • 03 08 17 Karščiausios naujienos iš Grakijos, Vytautas Vaičikonis ir Mindaugas Lankas K-2 1000 m buvo ketvirti, o K-2 500 m buvo antri.

 • 03 08 06 Jaunimo žaidynių rzultatai : pasižiūrėti (PDF), parsisiūsti (zip-RTF, 21kB).

 • 03 08 05 Ištaisyta klaidelė kuri neleisdavo peržiūrėti puslapio apačios nes nesimatydavo rodyklės :) Priminsime likusias svarbiausias varžybas : rugpjūčio 15-17d. Graikijoje vyks priešolimpinės testų varžybos, jose Lietuvai atstovaus baidarininkai V.Vaičikonis (Panevėžys), M.Lankas (Šiauliai) ir M.Laurutis (Kaunas) bei kanojininkai D.Sokolovas (Panevėžys) ir T.Gadeikis (Kaunas), rugpjūčio 28-31d. Japonijoje vyks pasaulio jaunių čempionatas kuriame Lietuvai atstovaus baidarininkai A.Lankas (Šiauliai) ir E.Ramanauskas (Šiauliai) bei kanojininkai K.Prochorov (Visaginas) ir J.Šuklin (Visaginas), rugsėjo 10-14d. JAV vyks pasaulio čempionatas, jame Lietuvai atstovaus baidarininkai A.Duonėla (Vilnius), E.Balčiūnas (Vilnius) ir R.Petrukanecas (Vilnius) bei kanojininkas J.Miasniankin (Vilnius). Taip pat aplankykite naują svetainę dedikuotą 200m sprinto distancijai, spauskite čia (beje pastebėkite, kad nemažai nuotraukų paimta iš BKI.LT).

 • 03 08 04 Prašome pasižiūrėti nuotraukas iš Lietuvos jaunimo žaidynių vykusių Šiauliuose : FTP serveryje spauskite ČIA, http spauskite ČIA. Rezultatai netrukus.

 • 03 07 30 Šiandien Šiauliuose vyksta jaunučių žaidynės, o šeštadienį ir sekmadienį vyks jaunimo žaidynės.03 07 28 Ar pastebėjot per "Švyturio" alaus reklamą plaukiančią baidarę šalia laivo :) ?

 • 03 07 27 Veteranų dėmesiui :  Panvėžyje rugpjūčio 16d. vyks veteranų varžybos V.Ščiukos taurei laimėti. Smulkesnė informacija bei registracija telefonu +37067314164 (Vaidas). BKI.LT žadėjo parodyti kas atsitiko A.Duonėlai ir E.Balčiūnui per pasaulio taurės etapą Lenkijoje kuomet lūžo irklas, siūlome pasižiūrėti vaizdo medžiagą kurioje viską patys ir pamatysite (failo dydis 1MB) : spauskite ČIA. Taip pat galite sužinoti šį tą daugiau apie vieną iš pajėgiausių mūsų irkluotojų Romą Petrukanecą šiame straipsnyje (beje butą jis jau nusipirko..). Taip pat papildytas FTP serveris, jame įdėta video medžiaga iš 4 pasaulio taurės etapo Duisburge (Vokietija) - ją galite rasti čia.

 • 03 07 20 Moksleivių varžybų vykusių Šiauliuose penktadienį-šeštadienį rezultatai : pasižiūrėti, parsisiūsti.

 • 03 07 19 "Galvės" rezultatai : pasižiūrėti, parsisiūsti. Netrukus pateiksime ir moksleivių pirmenybių rezultatus. Šiuo metu "pagrindinės pajėgos" ilsisi : E.Balčiūnas Palangoje, A.Duonėla su R.Petrukanecu į Palangą nevažiavo ir poilsiauja kas kur :) Kitą savaitę šie sportininkai pradės ruoštis artėjančiam pasaulio čempionatui.

 • 03 07 15 Tradicinėje "Galvės" regatoje dalyvavo nemažai pajėgiu sportininkų, tarp kurių lietuviai Pasaulio čempionai, pasaulio taurės laimėtojai, europos jaunimo čempionato prizininkai. Dauguma medalių susišlavė svečiai iš Lenkijos, Estijos, bet nemažai liko ir mūsų rankose :) Rezultatus netrukus galėsite peržiūrėti bki.lt.                 Liepos 18-19d. Šiauliuose vyks moksleivių pirmenybės.

 • 03 07 10 Karšta naujiena : rinktinė dalyvausianti pasaulio čempionate JAV pasipildė dar vienu nariu J. Miasniankinu. Šis sportinikas nepateko nei į pagrindinę sudėtį kuri bandys kovoti dėl vietų olimpiadoje nei į antrą rinktinę kuri vyks į Atėnus rugpjūčio mėnesį kur bus olimpinės trasos testų varžybos bei tyrinėjima sportininkų adaptacija vietinėmis sąlygomis. Patekti į pagrindinę sudėti nebuvo realių galimybių dėl pernelyg aukštų reikalavimų, o štai į Graikiją jis tikrai turėjo vykti.. bet tam sutrukdė keistoki atrankos kriterijai bei liga per atrankos varžybas. Tam, kad nelikti be pinigų kitais metais, sportininkas privalo gerai sudalyvauti arba PČ arba testų varžybose, tad jam nieko kito neliko kaip ieškotis pinigų ir bandyti laimę.

 • 03 07 09 Šeštadienį-sekmadienį Trakuose "Galvės" ežere vyks tradicinė tarptautinė "Galvės" regata. Šiemet ji vyks netradiciniu laiku (visuomet būdavo rudenį). Malonu, kad www.delfi.lt skaitytojai sureagavo į A.Duonėlos laimėjimus ir apie tai diskutuoja. O štai komentaras tinkantis "Galvės" reklamai "Duonėlą, Balčiūną ir Petrukanecą bus galima pamatyti dalyvaujančius šį savaitgalį Galvės regatoje Trakuose (irklavimo bazėje). O jeigu dar Lietuvos televizija prisimintų baidarininkus, tai gal visi per TV pamatytų kaip atrodo Aleknos tipo vyrukai neįsivaizduojamu greičiu mosikuojantys irklais ir lekiantys vandeniu greičiau, nei Uspaskichas su vandens motociklu...". Dėmesio veteranams : prašome pasižiūrėti jums skirtą informaciją forume.

 • 03 07 08 Savaitgaly vyko 5 pasaulio taurės etapas, Lietuvai atstovavo Egidijus BALČIŪNAS bei Romas PETRUKANECAS. 500m. distancijoje E.B buvo 3, R.P. liko 6. 200m distancijoje pirmas finišavo E.B. nuo jo atsilikes 0.2 s. antru finišavo R.P. Tame pačiame nuotolyje dviviete jie buvo pirmi. Visus rezultatus galite rasti http://www.kajak.hr/wc2003/startlists/results/. Mūsiškius kogero nemaloniai nustebino australas N.Bagalėjus kuris šiame etape išankstiniais duomenimis"neturėjo' startuoti. Po šiū paskutinių taurės etapo varžybų pirmos keturios vietos (net trys lietuviai) :

        1) Alvydas DUONĖLA (LTU)   205 taškai

        2) Nathan BAGGALEY (AUS)       160 taškų

        3) Egidijus BALČIŪNAS (LTU)     152 taškai

        4) Romas PETRUKANECAS (LTU)109 taškai

 • 03 07 07 Bandysime gerinti FTP darbą, daugybę naujų nuotraukų bei video dėsime tik į ftp://bki.dyndns.info/, kadangi svetainė po truputį pildosi įvairia informacija, tad mažai vietos lieka nuotraukoms ir kt. Primenu, kad ir patys galite atsiūsti savo nuotraukas ir video į tą patį FTP (host: bki.dyndns.info ; login: upload ; password: upload).

 • 03 06 30 Rezultatai iš Lietuvos čempionato : pasižiūrėkite, parsisiūskite (zip, 12kb). Taip pat galite parsisiūsti (zip, 390kb) visus 4 pasaulio etapo (Duisburg) rezultatus.

 • 03 06 29 Netrukus pateiksime rezultatus iš Lietuvos čempionato. Nesusipratimų būtą 500m. distancijoje kur nebuvo išvengta "nepastebėtų" falšstartų, kas tikrai sugadino ne vieno sportininko nuotaiką, padėtis pagerėjo 200m. distancijoje kur startus pradėjo duodi A.Vieta. Rekordas : V.Vaičikonis čempionate nugalėjo šešiose rungtyse, o vienoje rungtyje užėmė antrają vietą :) Atitaisymas : R.Labuckas nevažiuos į Japoniją, kadangi jis jau per senas tokiem reikalam.. :) Jo vietoje bus J. Šuklin iš Visagino.

 • 03 06 25 Penktadienį - šeštadienį Šiauliuose (Talšos ežere) vyks Lietuvos čempionatas, bus varžomasi 200m., 500m. ir 1000m. ilgio nuotoliuose. Į šias varžybas turėtų atvykti visi pajėgiausi šalies sportininkai. Šiose varžybose bus atrenkami sportininkai kurie dalyvaus olimpinės trasos testų varžybose (Rugpjūčio viduryje) Atėnuose. Atrankoje nedalyvaus pajėgiausi baidarininkai (A.Duonėla, E.Balčiūnas, R.Petrukanecas) kadangi jie vieninteliai dalyvaus pasaulio čempionate (rugsėjį JAV) kuriame stengsis iškovoti vietas olimpinėse žaidynėse bei kanojininkai K.Prochorovas ir R. Labuckas kadangi jie atstovaus Lietuvai pasaulio jaunių čempionate (Japonija).

 • 03 06 18 Žadėtas "gardėsis" apie du geriausius mūsų irkluotojus. Šiandien Lietuvos rinktinė išskrenda į Vokietiją (Duisburgą) kur vyks 4 pasaulio taurės etapas kuriame dalyvaus 43 šalys. Oficiali varžybų svetainė bei rezultatai ČIA.

 • 03 06 17 Dar keletas straipsnių : apie Poznanėje vykusias varžybas ir apie Kaune vykusias "Brača-sport" rašo "Lietuvos rytas". Rytoj pateiksime žadėtąją įdomią informaciją..

 • 03 06 16 Straipsnis iš šios dienos "Sportas" laikraščio, apie praėjusias "Brača-sport" varžybas.

 • 03 06 14 Šiandien įvyko "Brača-sport" surengtos varžybos Kaune. Dalyvavo visi pajėgiausi Lietuvos irkluotojai (nebuvo tik R.Petrukaneco) ir deja neatvyko svečiai iš užsienio (pernai buvo Latvijos sportininkų). Rezultatus galite pasižiūrėti iš varžybų skyrelio arba paspaudę ČIA. Komandinėje įskaitoje laimėjo Vilniaus miestas. Netrukus paskelbsime įdomios informacijos apie beužsimezgančią intrigą tarp R.Petrukaneco ir A.Duonėlos...

 • 03 06 13 Atnaujinta IRC statistika. Vyksta bandomieji darbai, po kurių IRC kanaluose galėsite bendrauti tiesiai iš BKI.LT svetainės.

 • 03 06 12 Pagaliau gauti Survuto memorialo rezultatai. Taip pat turime kele nuotraukų iš Poznanės su apdovanojimo ceremonija, deja jos nelabai kokybiškos, kadangi darytos iš filmavimo kameros. Jas galite pasižiūrėti ČIA.

 • 03 06 11 Po trijų etapų A.Duonėla užtikrintai pirmauja bendroje pasaulio taurės įskaitoje su 155 taškais. Kadangi pavyti jį nebėra realių galimybių, galime teigti, kad pasaulio taurė vėl atiteks lietuviui (taip balsuojant manė 86%). Dar nėra buvę, kad pirmajame trejetuke atsidurtų du lietuviai,o šiuo metu E.Balčiūnas yra antroje vietoje su 73 taškais. Jį vejasi iškart du sportininkai : vengras Akošas Vereckis ir australas Natanas Bagalejus su 68 taškais. Penktoje vietoje yra praeitų metų taurės laimėtojas R.Petrukanecas (60 tšk.). Įmanoma, kad galutinėjė įskaitoje (liko du pasaulio taurės etapai) pirmas tris vietas užims lietuviai, o tai būtų tikrai istorinis įvykis.

 • 03 06 10 Kadangi po truputį ruošiamasi kapitaliniam svetainės atnaujinimui, pasikeitė II pasaulio taurės etapo video medžiagos buvimo vieta, dabar ją galite rasti ČIA. Atnauinta varžybų lentelė. Šeštadienį Kaune vyks tradicinės Brača Taurės varžybos, jose žada dalyvauti ir musų pajėgiausi irkluotojai.

 • 03 06 09 Baigėsi I pasaulio taurės etapas. Rezultatai nėra prasti, bet ir netokie geri kokių daug kas tikėjosi. A.Duonėlos ir E.Balčiūno dvivietė negalėjo užimti pirmos vietos (medalis jau buvo kabinamas iš anksto) olimpinėje 500m distancijoje dėl irklo lūžimo finaliniame plaukime. Už savaitės turėtume įdėti vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matosi startas ir kas iš jo gavosi :) Nors irklas buvo pakeistas, bet tai nebebuvo taspats irklas prie kurio buvo pripratęs A. Duonėla, kogero tai atsiliepė 200m vienviečių finale kur A. Duonėla liko "tik" antras. Visa Lietuvos komanda startavo tikrai puikiai, daug įgūlų pateko į A finalus, ko prieš keletą metų tikrai nebūdavo. Progresas ryškus. Pasižiūrėti rezultatus galite ČIA. Dar vienas įdomus momentas : kaip A.Duonėla ir R.Petrukanecas pasidalins distancijas pasaulio čempionate. Ar būdamas stipresnis A.Duonėla užleis 500m R. Petrukanecui, bet tuo pačiu susikoncentruos dvivietei ? Pakalbintas R. Petrukanecas kategoriškai pareiškė : "aš kilometro tikrai nestartuosiu", lieka tik neolimpiniai 200m kuriuose A.Duonėla taip pat šiuo metu stipriausias.. Tad tema pamąstymui : kaip paskirstyti tris pajėgiausius, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

 • 03 06 02 Penktadienį Poznanėje (Lenkija) prasidės I pasaulio taurės etapas (II ir III etapai jau vyko). Oficiali varžybų svetainė adresu http://www.pzkaj.pl/poznan/index.html. Lenkijoje dalyvaus nemažai sportininkų iš Lietuvos. Siūlome aplankyti pasaulio čempiono Veraas Larsen asmeninę svetainę http://www.veraaslarsen.com

 • 03 05 29 Dėl techninių nesklandumų vis dar nėra Survuto rezultatų. Nuo šiol BKI ftp serveryje (ftp://bki.dyndns.info) rasite netik VIDEO medžiagos, bet ir visas nuotraukas (suarchyvuotas ir atskirai) bei varžybų rezultatus. Taip pat į mūsų FTP galite siūsti ir savo nuotraukas bei video medžiagą (user : upload, password : upload). O kogero stipriausių šių metų varžybų rezultatus (III pasaulio taurės etapas įvykęs Vengrijoje) galite rasti adresu http://www.kajakkenusport.hu/2003/VK/index.html

 • 03 05 27 Rezultatai vis dar ruošiami, bet bendrą įspūdį apie varžybas galite susidaryti iš dviejų straipsnių : lietuvos ryto (trumpai apie pergales), sport-ekspress (trumpas intervui su M. Opalevu).

 • 03 05 25 Baigėsi dvejos varžybos vienu metu ir abiejų rezultatus sužinosite netrukus :)

 • 03 05 22 Savaitgaly Trakuose vyks Dariaus Survuto memorialinės varžybos. Deja nemažai pajėgių sportininkų bus išvažiavę į III pasaulio taurės etapą Szegede (Vengrija). Neperseniausiai Rusijoje vyko atrankinės varžybos, kuriose ir toliau lyderiauja pripažinti sportininkai, rezultatus galite pasižiūrėti ČIA.

 • 03 05 16 Sulaukėme pagyrimų iš užsienio : "The guys over there in Lithuania have been working hard on their web site and now have a good collection of video clips from world sprint events. Don't even think of visiting if you have anything less than ADSL or 5 spare hours to download it on a normal modem." Taip buvo parašyta tikrai gerame ir BKI penkiomis žvaigždutėmis įvertintame Reading Canoe Club tinklapyje.

 • 03 05 11 Vakar Dauguose vyko Lietuvos ilgo nuotolio varžybos. Netrukus turėtume paskelbti ir oficialius protokolus, o kolkas tik nugalėtojai : Vyrai K1 12km - Vytautas Vaičikonis (Panevėžys), C1 12km - Danas Sokolovas (Panevėžys), Moterys K1 6km - Jevgenija Černiakova (Visaginas); Jauniai : K1 6km - Ričardas Nekrošius (Kaunas), C1 6km - Vladimir Latočka (Visaginas), K1 mergaitės - Ala Agafonova (Klaipėda). Nugalėtojams kaip ir buvo žadėta : gražios Taurakalnio maikutės su irklavimo atributika. Jau galite parsisūsti VIDEO medžiagą iš II pasaulio taurės etapo kuris vyko Belgijoje. Ši medžiaga dar nėra pilna (trūksta 1000m) ir nesudėliota gražiai, bet iš BKI FTP serverio jau galite parsisiūsti tikrai daug plaukimų. Geros kokybės DivX 5.05 (būtinai reikės šio kodeko) vaizdo medžiaga - ftp://bki.dyndns.info/2003/PTE2/, kataloge "small" rasite visų plaukimų mažesnes, bet prastesnės kokybės kopijas. Adresu ftp://bki.dyndns.info/2003/PTE2_SVCD_MPEG/ rasite tuos pačius vaizdus SVCD kokybe (super video CD). Vidutinis failų dydis apie 20MB, tad turintys lėtą arba komutuojamą internetą iškart keliaukite į katalogą "small".

 • 03 05 07 Sekmadienį baigėsi pirmos rimtos tarptautinės varžybos - II pasaulio taurės etapas (pirmas dar tik bus) Belgijoje. Rezultatai džiugina, bet kartu parodo tam tikras tendencijas : iškovotos 5 prizinės vietos suagusiujų grupėje ir 2 jaunių. Mūsų rinktinė neturėjo sau lygių sprinto distancijoje (200m), deja olimpinėse rungtyse sekėsi kiek prasčiau. Jauniai pasirodė tikrai puikiai, bet tai neparodo tikros padėties, kadangi konkurencija jaunių grupėje buvo labai menka.

  Vienvietės baidarės. 200 m. 1. A.Duonėla (Lietuva) – 37,937 sek., 2. R.Petrukanecas (Lietuva) – 38,243 sek., 3. A.Gjersoe (Norvegija) – 38,826 sek.

     500 m. 1. A.Vereckei (Vengrija) – 1 min. 45,943 sek., 2-3 N.Perssonas (Švedija), A.Gustafssonas (Švedija) – 1 min. 46,313 sek., ... 5. A.Duonėla (Lietuva) – 1 min. 48,305 sek., 6. R.Petrukanecas – 1 min. 48,475 sek.

     Dvivietės baidarės. 200 m. 1. A.Duonėla ir E.Balčiūnas (Lietuva) – 34,270 sek., 2. D.Torpolovas ir D.Kaltenbergeris (Kazachstanas) – 35,220 sek., 3. I.Mirošenskis ir D.Šmiechas (Moldova) – 35,907 sek.

     500 m. 1. A.Duonėla ir E.Balčiūnas (Lietuva) – 1 min. 33,856 sek., 2. Z.Kammereris ir C.Veribas (Vengrija) – 1 min. 34,389 sek., 3. B.Maesenas ir W.D'Haene (Belgija) – 1 min. 34,459 sek., ... 8. V.Vaičikonis ir M.Lankas (Lietuva) – 1 min. 38,985 sek.

     Keturvietės baidarės. 1000 m. 1. Švedija (N.Perssonas, A.Gustafssonas, D.Erikssonas, M.Hallqvistas) – 2 min. 59,505 sek., 2. Lietuva (A.Duonėla, E.Balčiūnas, M.Lankas, V.Vaičikonis) – 3 min. 1,514 sek., 3. Kazachstanas (D.Torpolovas, D.Kaltenbergeris, J.Aleksejevas, S.Serginas) – 3 min. 2,234 sek.

   Visus rezultatus galite pasižiūrėti ČIA. Netrukus galėsite parsisiūsti visą nufilmuotą medžiagą, kokią tik turim :) Šeštadienį Dauguose įvyks Lietuvos maratono varžybos, kuriomis bus atidarytas irklavimo sezonas. Deja kai kurie mano, kad šios varžybos pakenks Survuto memorialo pasiruošimui, ir žada nedalyvauti..žmonės, kur jūsų protas :) ?

 • 03 04 17 Gandas pasitvirtino, ilgo nuotolio varžybos perkeliamos iš balndžio 26 į gegužės 10d. Svetainėje atsirado būtinas dalykas - paieška. Atnaujintas nuorodų skyrelis, greitu laiku jis bus dar daugiau papildytas. Dėmesio : Austrijos BKI Federacija dėl nežinomų priežaščių atšaukė tradicinę "Linz" regatą, kuri turėjo įvykti geguižės 10-11d.

 • 03 04 11 Paskaitykite "Lietuvos ryto" straipsnį apie varžybas vykusias Izraelyje. Kelteas gandų : gali būti taip, kad pasaulio čempionatas bus perkeltas į Europą (greičiausiai Vengriją), o Lietuvos maratono varžybos gali būti nukeltos iš balanžio 26 į gegužės 10d. Faktas : BKI.LT remėjas "Taurakalnis" visų distancijų nugalėtojams padovanos puikius marškinėlius su irklavimo atributika. Šventė : BKI.LT jau sulaukė 20000 lankytojo :))

 • 03 04 05 Vakar Izraelyje vyko vietinės reikšmės varžybos kuriose dalyvavo ir mūsų sportininkai : 1000m 1-as Roei YELLIN (Izraelis)  3:32.2 ; 3-as Romas PETRUKANECAS 3:43 ; 4-as Egidijus BALČIŪNAS 3:44.5 ; Alvydas Duonėla kilometro nestartavo. 500m nuotolyje 1-as Alvydas DUONĖLA 1:38.0 ; 2-as Roei YELLIN 1:40.4 ; 3-as Egidijus BALČIŪNAS 1:41.3; 4-as Romas PETRUKANECAS 1:41.8 ;9-as šiaulietis Mindaugas LANKAS su 1.47.4. 200m taip pat laimėjo Alvydas DUONĖLA, antras Egidijus BALČIŪNAS, trečias Roei YELLIN ,o Romui Petrukanecui lūžo irklas ir distancijos nebaigė. Šios varžybos žinoma nieko nereiškia, bet parodo, kad mūsų sportininkai yra geros formos. Įdomiausia laukia prieš akis, už mėnesio vykstančiame pasaulio etape 200m nuotolyje susikaus geriausi mūsų sprinteriai Alvydas Duonėla ir Romas Petrukanecas.

 • 03 04 04 Svarbiausia naujiena : FORUMAS tapo lietuviškas!! Atsirado nuorodos į "Turizmas" ir "Akademinis". Nors akademinio irklavimo skyrelis sukurtas jau senokai, bet dėl jį prižiūrinčių asmenų apsileidimo jis nėra atnaujinamas, bet tikėkimės, kad jie pasitaisys :) Turizmas kolkas prpaguojamas tik skelbiant varžybų ir sueigų tvarkaraštį, jei atsiras žmogus norintis plėtoti šį skyrių, mielai prašom, kadangi BKI.LT siekia tapti visų irkluotojų namais!

 • 03 04 03 Paskaitykite apie tai, kad "Savaitgalį į Kauną suplūs baidarių ir plaustų mėgėjai". Jūsų dėmesiui ir turizmo mėgėjų sporto varžybų tvarkaraštis. Netrukus visa tai galėsite rasti atskiroje kategorijoje "turizmas".

 • 03 03 31 Baigėsi balsavimas kuriame turėjote nuspręsti, kas taps šių metų geriausiu Lietuvos vienvietininku. Iš viso balsavo 142 žmonės, rezultatus galite pamatyti lentelėje. Yra žmonių prašančių paskelbti pirmojo pasaulio taurės etapo rezultatus, informuojame, kad I etapas iš Brazilijos buvo perkeltas į Lenkiją dėl to, kad dalyvauti norėjo tik 3 valstybės. Pirmasis taurės etapas vyks birželio pradžioje.

 • 03 03 28 Savaitgaly Italijoje vyko 10km nuotolio varžybos, kur dalivavo nemažai žinomų sportininkų. Mum įdomesni rezultatai : pirma vieta atiteko Fernandez Manuel Busto (ESP) 40:21:01, trečia vieta labai garsiam sportininkui iš Italijos Rossi Antonio 40:56:06, mūsų kaimynas ir kovų draugas Kristaps Zalupe (LAT) buvo 5 su 41:22:00. Visi rezultatai adresu http://www.reading-canoe.org.uk/racing/results/int/sprint/eca_10k_milan03.htm.

 • 03 03 27 pasiskaitykite senesnę naujieną apie M.Kolganovą (rusiškai), pasižiūrėkite vis populiarėjančios IRC bendruomenęs statistiką. Gauti oficialūs BFP varžybų protokolai, ta proga pertvarkytas varžybų skyrelis. Liko trys dienos iki balsavimo pabaigos kuris nuspręs, ką žmonės išrinks esant geriausiu Lietuvos irkluotoju.

 • 03 03 19 Keletas naujienų : Mindaugas Lankas išvyko į treniruočių stovyklą Israelyje, o Ernestas Vaitkevičius nusprendė baigti irkluotojo karjerą ir važiuoti dirbti į užsienį..Žiūrėsim kaip čia bus, bet tendencijos nekokios. BKI.LT pasipildė dar vienu naudingu dalykėliu, nuo šiol FORUME atsirado skelbimų lenta "perku-parduodu", gal kam pravers :)

 • 03 03 17 Kaip ir reikėjo tikėtis, LBKF tyli :) Saulenio dėka iškapstytas gan senokas straipsnis apie žymų Lietuvos irkluotoją Artūrą Vietą kuris susidomėjo aikido! Pabaigėm balsavimą dėl svetainės išvaizdos, džiugu, kad net 81% pasikeitimus įvertino teigiamai. Dabar siūloma balsuoti už aktualią temą : kas bus stipriausias Lietuvos irkluotojas 2003 ? Užvirus aistroms nuomones visada galite išsakyti FORUME.

 • 03 03 11 Džiugu, kad oficiali LBKF svetainė keliasi iš numirusių, sutvarkytas svetainės dizainas. Pasiūlysime bendradarbiauti ir lauksime atsakymo :)

 • 03 03 07 Video skyriuje atsirado BFP varžybų akimirkos..taip pat gan įdomus kurinys pavadintas "2000 Olympic Heros" atsiūstas mums Jono Hofmano.

 • 03 03 04 Kaune įvyko pirmosios (po ilgos pertraukos) BFP varžybos, šiuo metu ruošiama video medžiaga bei laukiama "normalių protokolų. Kolkas siūlau pažiūrėti nuskanuotus gan prastos kokybės protokolus, norėdami tai padaryti spauskite ČIA (išimta 0300327 atsiradus oficialiems protokolams).

 • 03 03 01 Su pavasariu mielieji! Džiaugiuosi, kad naujajį svetainės dizainą kolkas vertinate tik teigiamai. Atlikti pirmieji naujosios BKI.LT versijos patobulinimai : "Media" skyrius išskaidytas į tris dalis (kurias dabar galite iškart pasiekti per meniu) į Foto, Video, Straipsniai.

 • 03 02 28 Kai visi irkluotojai ruošiasi dalyvauti Kaune įvyksiančiose bendro fizinio pasiruošimo varžybose, BKI.LT kūrėjas pasinaudodamas ligos suteiktu laisvu laiku paruošė visiškai naują svetainės veidą. Nors balsavimo rezultatai parodė, kad daugiau nei pusė lankytojų buvo patenkinti ir senuojaja išvaizda, naujovės manau nepakenks. Be dizaino pakeitimo pagaliau atsirado skyrius "Sportas" ir daug kitų dalykų. Manau, kad daug darbo valandų praleistų prie svetainės perdarymo nenueis veltui ir Jūs liksite sužavėti! Kaip ten bebūtų jūsų nuomonės visada laukiamos baidarew@bki.lt. Artimiausiuose planuose "Media" skyriaus tobulinimas, nuorodų papildymas, video medžiagos pridėjimas ir forumo plėtimasis.

 • 03 02 25 Pridėtos 146 naujos nuotraukos! Prašome pasižiūrėti skyruije MEDIA.

 • 03 02 16 Nuo dabar galėsite išsakyti savo nuomonę balsuodami..

 • 03 02 15 Nauja video medžiaga iš 2002 pasaulio čempionato. Įdėtas mūsų dvivietės auksinis pasirodymas (filmuota iš tribūnų). Netrukus bus įdėtas ir ne ką prastesnis R. Petrukaneco pasirodymas. Džiugi naujiena moterims : 2003 PČ (JAV) pirmą kartą istorijoje moterys dalyvaus irkluodamos KANOJĄ. Tad lietuvaitėms tereikia suskubti ir parsivežti medalį :)

 • 03 02 14 Failų "uploadinimas" veikia, turim keletą gabalėlių iš Pasaulio čempionato. Juos pasižiūrėti galite media-video skyriuje. Viena iš geriausių su irklavimu susijusių svetainių http://www.reading-canoe.org.uk pavadino BKI.LT "a grand site with many pics/videos", kas išvertus į lietuvių kalbą būtū - super svetainė su daugybe gėrybių :) Beje, neužilgo sutalpinsim daugiau video medžiagos susijusios su Pasaulio Čempionatu. Juk įdomu pažiūrėti kaip lietuviai pasiiėmė auksą (žvilgsnis iš tribūnų..).

 • 03 02 09 Gera žinia tiems, kurie turi kuo dalintis, nuo šiol galėsite atsiūsti savo video medžiagą arba nuotraukas į BKI.LT. Tam naudojamas FTP protokolas, reikalingus duomenis rasite čia.

 • 03 02 06 prašome aktyviai dalyvauti forume. Galite pasižiūrėti atnaujintą IRC statistiką. Šį pirmadienį Lietuvos geriausi irkluotojai trim savaitėm išskrenda į Izraelį. Planuojamos trys savaitės intensyvaus darbo, savaitė pabuvimui namuose ir vėl 4 savaitėm į Izraelį.

 • 03 02 04 BKI.LT švenčia vienerių metų gimtadienį ir ta proga keletas malonių siurprizų :

 1. FORUMAS - atidaromas irkluotojų  forumas, kuriame mintys galės lietis laisvai.. tiesa, meniu anglų kalba ir pradžioje gali būti sunku susigaudyti kas ir kur, bet manau, kad netrukus tai turėtų tapti irkluotojų labiausiai pamėgta vieta

 2. REITINGAS - pagaliau paskelbiamas ilgai ir kruopščiai sudarinėtas 2002m. Lietuvos baidarių-kanojų irkluotojų reitingas, kuriame gan nemažai sportininkų

 3. STRAIPSNIS -  anglų kalboje apie Romą Petrukanecą (Nr. 1 Lietuvoje) iš tarptautinio žurnalo "Canoeing international"

 4. NUOTRAUKOS - pridėta nemažai nuotraukų iš 2002 europos čempionato, neužilgo tame pačiame "foto-varžybų" skyrelyje rasite ir surūšiuotas nuotraukas iš pasaulio čempionato

 5. AUTORIAUS MINTYS - apžvelgiama tai kas buvo padaryta, pasidalinama įspūdžiais ir išgyvenimais, o gal tiesiog pasireklamavimas..

 • 03 01 28 Dabar jau tikrai aišku, kad fizinio parengimo varžybos nukeliamos į kovo 1 dieną. Tad be datos niekas nepasikeitė. Artėja vienų metų BKI.LT gimtadienis..

 • 03 01 24 Nepatvirtintais duomenimis, fizinio parengimo varžybos Kaune įvyks ne vasario 22, o Kovo 1d. Kaip bus ištikrųjų, sužinosite netrukus. Siūlome pasižiūrėti atnaujintą IRC statistiką. BKI.LT vasario 4 dieną švęs vienerių metų sukaktį, sveikinimus ir pinigines dėkingumo išraiškas siūskite BaidareW@takas.lt :) Ta proga BKI.LT žada pateikti malonų siurprizą..

 • 03 01 22 Visiškai sutvarkytas MEDIA  skyrius kuriame rasite daugybę nuotraukų, video medžiagos bei įvairiausių straipsnių. Sutvarkyta angliška svetainės versija. Jei įdomu, kokios galimibys patekti į Atėnų olimpines žaidynes ir kaip tai padaryti, pasižiūrėkite šį dokumentą (reikalinga Adobe Acrobat Reader programa)

 • 03 01 20 BKI.LT pasiekė žinios, kad visaginiečiai jau irkluoja, o kai kurie irklluoja jau gerą mėnesį.. Gera jum ten, kai turit neužšalančių vandenų :)

 • 03 01 18 jau tikrai žinoma, kad vasario 22d. Kaune vyks fizinio pasirengimo varžybos : varžybų nuostatai.

 • 03 01 16 sutvarkyta svečių knyga, dabar norintieji parašyti keletą šiltų žodžių Muriukui turi eiti į www.bki.lt/muriux/knyga, o svetainės svečių knyga skirta lankytojų nuomonėms apie  BKI.LT išreikšti. Vasario 4 dieną BKI.Lt šveęs savo vienerių metukų gimtadienį, ta proga numatoma nemažai malonių naujienų. O kolkas vėl keletas strapsnių rusiškai apie M. Opalevą : 00 04 10, 00 11 23, 01 07 25, 01 08 29, 02 09 15. Taip pat siūlome prisijungti prie vis didėjančios irkluotojų IRC bendruomenės bei pažiūrėti atnaujintą IRC statistiką. BKI.LT bando vienyti visas giminingas sporto šakas ir siūlo pasidomėti "broliais" ir "seserimis" iš akademinio irklavimo.

 • 03 01 10 atnaujinta fotogalerija (naujos nuotraukos pridėtos panevėžiečių, visaginiečių skyriuje bei naujai sukurtas kauniečių skyrius). Įsitraukite į svetainės formavimą atsakę į kelis klausimus. Atsakymus siūskite baidarew@takas.lt . Ir kogero eilinis bandymas atgaivinti VIDEO skyrių.

 • 03 01 07 sveikinu išgyvenus tą sunkų šventinį laikotarpį, tie kurie buvo užsimiršę, kad šventės baigėsi, žadiname ir kviečiame dirbti :) Tarp tų užmigusių buvo ir BKI.lt, bet dabar mes pabudome ir naujienos vėl keliaus pas jus. Mūsų olimpinės viltys išvažiavo slidinėti į Lenkiją, o mes taip pat sniegu nesiskundžiam ir jai ne šaltukas visi slidinėtume iki nukritimo :) Kadangi prabėgo metai, glaime prisiminti kas šaunaus nutiko Lietuvos irklavime 2002 : 1. Vėl turime pasaulio čempionus 2. Turime pasaulio bei europos čempionatų bronzos laimėtoją 3. Turime pasaulio taurės laimėtoją 4. Turime europos jaunių čempionato prizininkus 5. Atsirado BKI.lt :)

  A.Duonėlai už nuopelnus Vilniaus miestui įteikta Šv. Kristaforo statulėlė ("Kam skirti Šv. Kristoforo apdovanojimus, sprendė komisija, sudaryta iš įvairių institucijų atstovų."). Kadangi BKI.lt žada plėsti savo akiratį ir kviečiasi į svečius akademinio irklavimo atstovus, ta proga siūlome paskaityti interviu su akademistu tirskart olimpiniu čempionu V.Ivanovu. Taip pat vėl siūlome straipsnį su pasauliniu kanojų irklavimo lyderiu iš rusijos M.Opalevu. Vasario 1d. nuamtomas Lietuvos BKI reitingų paskelbimas.

 •  

 • 02 12 29 bki.lt sveikina visus irkluotojus ir jiem prijaučiančius su šventėmis. Kad nebūtu taip nuobodu prašom prisijungti prie populiarėjančio bendravimo būdo tarp irkluotojų - IRC. IRC statistiką galite pasižiūrėti ČIA.

 • 02 12 19 Bandome gaivinti VIDEO skyrių, jį galite pasiekti per MEDIA arba www.bki.lt/video

 • 02 12 15 Nors mūsų geriausi sportininkai šiuo metu toli nuo Lietuvos šildosi Izraelio saulėje, jų niekas nepamiršo,o netgi atvirkščiai! Dabar jau žinome, kad baidarininkai ir vėl netapo geriausiais šalies sportininkais, nors šiemet, kaip niekada turėjome daug šansų.. "Lietuvos ryto" rengtame balsavime A.Duonėla užėmė trečiają vietą (4591 taškai), E. Balčiūnas šeštoje vietoje (3217 taškų), R.Petrukanecas liko dvyliktas (1657 taškai). Pirmoje vietoje dviratininkas Raimondas Rumšas (5939). Labai džiugu matyti net tris baidarininkus lietuvos top 20.. Siūlau kelis įdomius straipsnius : žurnale "Laima" idėta ir nuotrauka per visą puslapį (tad fanai galit bėgti pirkti žurnalo) ir nemažas straipsnis. "Lietuvos ryte" geriausių sportininkų rinkimų pabaigos proga taip pat nemažas straipsnis apie A. Duonėlą. Norėdami jį perskaityti nusipirkite seštadienio laikraštį :) Arba laukite kol aš jį įdėsiu į BKI, perspėju, tai gali užtrukti :) Džiugu pastebėti, kad svetainės populiarumas auga. Kreipimasis į A.D, E.B., R.P., duodami interviu, nepamirškite geru žodžiu paminėti ir www.bki.lt !

 • 02 12 10 Nenuilstantis BKI.lt korespondentas Saulius siūlo interviu su vienu geriausiu Lietuvos ir šiuo metu Pasaulio irkluotoju Romu Petrukanecu, norėdami jį perskaityti spauskite ČIA. Tas pats Saulius siūlo pasiskaityti dar keletą straipsnių rusiškai, juos galite parsisiūsti paspaudę čia. Galite peržvelgti ir atnaujintą IRC kanalo #BKI statistiką.

 • 02 12 04 Plečiant irkluotojų susibūrimo vietą internete, siūlau pažiūrėti IRC kanalo #BKI statistiką (sudarytą iš dviejų puslapių).

 • 02 12 03 Jau aiškus kitų metų varžybū kalendorius, jį galite pasižiūrėti čia, netrukus jis gražiai sutvarkytas bus įdėtas ir į varžybų skyrių. Nusimato senų tradicijų atgaivinimas. Nors kalendoriuje ir nepažymėta, bet vasario mėnesį Kaune turėtų įvykti irkluotojų bendro fizinio pasiruošimo varžybos (bėgimas, plaukimas, štangos..). Turėtų būti labai įdomu ir be abejo tai stimulas jaunesniems sportininkams. "Muriuko" svetainė turi naują adresą, tuo pačiu paliekant galioti ir senajį : http://muriux.esmartweb.com

 • 02 12 02 Nuotraukoje Maximas Opalevas - vienas geriausių rusijos sportininkų. Tiems kas neturi bėdų su rusų kalba siūlau pasiskaityti interviu su daukartiniu pasaulio bei europos čempionu, olimpinių žaidynių prizininku : straipsnis 1, straipsnis 2, straipsnis 3. Šiuo metu IRC kanalas #BKI pritraukia vis daugiau žmonių, tad bus įdedamos nuotraukos ir aprašymai tų, kurie jame lankosi. Kaip realiu laiku bendrauti su irklavimo fanais pasiskaitykite čia.

 • 02 12 01 Štai ir atėjo žiema. Deja vienas iš mūsų jos jau nebesulaukė. Aurelijus Murauskas buvo labai geras žmogus, mylėjo mūsų sportą ir pasiekė gan nemažai. Apie jo gyvenimą, mirtį ir bylos eigą visada galėsite pasižiūrėti http://www.bki.0catch.com/muriux/index.htm. Šis adresas gali keistis, jei kartais ten neberasite svetainės, nuorodą į "Muriuko" svetainę visada rasite adresu http://www.bki.lt/muriux. Dabar jau rasite ir laidotuvių nuotraukas. Gyvenimas bėga toliau, BKI.LT tęsia savo misiją - platinti meilę irklavimo sportui.. Patvirtinta Lietuvos Olimpinė rinktinė, kurioje yra ir trys baidrių irkluotojai : Alvydas Duonėla, Egidijus Balčiūnas ir Romas Petrukanecas. Visi trys sportininkai šiuo metu yra treniruočių stovykloje Izraelyje iš kur turėtų sugrįžti Gruodžio 20d. Jau aiškus kitų metų lietuvos varžybų tvarkaraštis, jį greitai galėsite parsisūsti iš skyriaus "parsisiūsti" arba pažiūrėti skyriuje "varžybos". Beje, jau atsirado ir svečių knyga, kur galite palikti savo atsiliepimus ir nuomones!

 • 02 11 24 Pasirodo, olimpinę stipendiją gaus kitas mūsų pajėgus irkluotojas, pasaulio čempionas A. Duonėla. Įdomu, ar Lietuvos irklavimo federacija padarė viską, kad būtų gauta ne viena, o tarkim trys tokios stipendijos ?

 • 02 11 21 Naujienos : gautas patvirtinimas, kad vienam iš lietuvos irkluotojų bus mokama olimpinė stipendija, kurią skiria tarptautinis olimpinis komitetas (b/k irklavimui išviso skirta 26 stipendijos ir net 6 gavo slovakijos sportininkai), greičiausiai ją gaus šį sezoną puikiai startavęs Romas Petrukanecas. Visiškai aiškios patekimo į olimpiadą taisyklės. Tie kas naudoja ne tik vitaminą C su gliukoze, siūlome pasiskaityti apie draudžiamus preparatus 2001-2002 sąrašas, 2003, 2003 papildymas. Taip pat jau sudarytas tarptautinių varžybų kalendorius. Tradicinio Panevėžio maratono nebebus, jis persikels į Daugus.. sudarytas preliminarus Lietuvos varžybų kalendorius, kurį galėsite netrukus rasti mūsų svetainėje. Media skyrius vėl keičiasi, nuotraukos perkeliamos į kitą serverį siekiant atlaisvinti vietos kitiems dalykams, netrukus vėl pradės veikti video skyrius. Atnaujintas skyrius "Bazės": įdėtas Kauno aprašymas.

BKI.LT kartu su irklavimo fanais skelbia akciją

"BALSUOKIM UŽ BALČIŪNĄ, DUONĖLĄ IR PETRUKANECĄ !!!"

 • 02 11 18 Štai ir žadėtasis straipsnis, daugeliui atskleidžiantis tamsiąją mūsų sporto pusę. BKI.LT tinklapis atviras visiems, kai kas tuo jau pasinaudojo. Norite išreikšti pasipiktinimą ar pritarimą straipsniui ? Atsiūskite savo mintis, BKI atviras diskusijoms.

 • 02 11 15 Pasižiūrėkite (arba parsisiūskite doc formato) reitingo sudarymo taisykles. Jos yra negalutinės tad iki lapkričio 20 galite drąsiai reikšti savo nuomonę. Neužilgo pateiksime skandalingą straipsnį kurį parašė buvęs irkluotojas Vaidas Mizeras (dalyvavo Atlantos (1996) bei Sidnėjau (2000) olimpinėse žaidynėse)..taip pat sutvarkyta foto galerija, bent jau kuris laikas ji veiks be priekaištų (kol BKI nepritrūks vietos)..video skyrius tai neveikia tai veikia..

 • 02 11 03 Skyrius "Parsisųsti" jau veikia! Netrukus bus paskelbtos reitingų sudarymo taisyklės, visi norintys galės pareikšti savo nuomonę..

 • 02 10 31 Gavus nemažai nusiskundimų dėl "media" skyriaus veikimo, bandoma reikalus pakeisti į gerąją pusę. Jei jum išklya problemų peržiūrint nuotraukas, prašome apie tai informuoti baidarew@takas.lt  , pataisyta keletas smulkmenų.

 • 02 10 29 Sezonas pasibaigė, beliko susumuoti rezultatus. Pagrindines varžybas rasite šioje lentelėje, ateityje numatoma padaryti Lietuvos irkluotojų reitingą :

Varžybų pavadinimas

Data

Rezultatai

Foto

Video

Str.

Pažiūrėti

Parsisiūsti

             
Moksleivių taurės varžybos

02 09 20

html formatu

 zip formatu (24kB)

-

-

-

Tarptautinė galvės regata

02 09 14

rezultatai doc formatu

 zip formatu (18kB)

-

taip

1,2

Pasaulio čempionatas (Ispanija)

02 08 29

oficialioje svetainėje, fanų straipsnis

 

taip

LN

1,2,3,4
Lietuvos jaunių žaidynės (Šiauliai)

02 08 14

  visi plaukimai pdf formatu

 vietų lentelė (263), rezultatai (224)

-

-

1

Europos čempionatas (Vengrija)

02 07 18

oficialioje svetainėje

 

nd

LN

1,2
Tautinė olipmiada - čempionatas

02 06 28

html failas

zip form. su nuotraukom (540 kB)

taip

LN

1

"Brača-Sport" taurė

02 06 09

html failas

suspausta zip formatu (18kB)

-

-

1

Visagino pirmenybės (Visaginas)

02 06 01

html failas

 

-

-

-

Survuto memorialas (Šiauliuose)

02 05 10

finalai, html failas

suspausta zip formatu(33kB)

taip

taip

1

Panevėžio maratonas (Panevėžys)

02 04 20

 nuotraukų pavidalu

suspausta zip formatu(277kB)

 taip

 taip

1

 

 • 02 10 24 Media skyrius papildytas Panevėžio maratono vaizdo medžiaga (259MB)

 • 02 10 18 Skubi pataisa naujam svetainės dizainui. Pastebėjus trūkumus informuokite paštu baidarew@takas.lt

 • 02 10 17 Svetainė pakeitė išvaizdą, kaip ji atrodė iki šiol galite pasižiūrėti angliškame variante. Labai laukiamos nuomonės apie šį pasikeitimą. Kolkas neveikia skyriai : sportas, pakyla, parsisiūsti. Dabar svetainė pritaikyta turintiems mažesnius monitorius su ekrano rezoliucija 800x600, kadangi 50% lankytojų svetainę peržiūri būtent su tokia ekrano raiška, tad būtu kvaila neatsižvelgti į pusę lankytojų..

 • 02 10 08 Siūlome aplankyti labai geras svetaines : pati geriausia irklavimo nuorodų svetainė http://www.kayak.nildram.co.uk/r/links/information.htm bei sportinio pasirengimo svetainė http://www.exrx.net/. Atnaujintas "Media" skyrius : b/k irklavimas Sidnėjaus olimpinėje trasoje. Šeštadienį Latvijoje vykusiame maratone nugalejo suomis Kimmo Latvamakis, antrą ir trečią vietas užėmė estijos sportininkai.

 • 02 10 06 Štai ir sulaukėme filmuotos medžiagos. Šiuo metu galite pasižiūrėti Galvės regatą (02 09 14) bei Jelgavos maratoną (02 10 05). Visa video medžiaga MEDIA skyriuje.

 • 02 10 03 Smulkūs pataisymai, įdėti jaunių taurės rezultatai (2002 09 20-21 Šiauliuose), daug dirbama, kad jūs turėtumėte galimybę išvysti irkluotojus irkluojančius savo monitorių ekranuose..

 • 02 10 02 Keletas smulkių pataisymu bei pridėta Labai daug naujų nuotraukų, jas galėsite rasti pasirinkę skyrių MEDIA užsieniečių bei lietuvių skyriuose. Ruošiamasi įdėti daug video medžiagos.. tai turėtų įvykti 02 10 05. Pasižiūrėkite nuo 1975m top dešimtukus sudaromus pagal laiką, 200m distancijoje figūruoja ir lietuvių pavardės. Besidomintiems ateinančia olimpiada rekomenduojame pasižiūrėti atrankos į ją sąlygas. Tiems kas jaučia potraukį ilgiems nuotoliams, rekomenduojame spalio 5 dieną nuvyktį į Jelgavą (Latvija) ir sudalyvauti Baltijos šalių maratone. Norėčiau, kad paštu atsakytumėte į klausimą : ar reikia Lietuvai irkluotojų reitingo ir kaip jūs manote, kokios turėtų būti jo sudarymo taisyklės, pamastymus siūskite baidarew@takas.lt

 • 02 10 01 Pagaliau ledai pajudėjo ir visai neužilgo turėsime didžiausią irklavimo VIDEO archyvą visame pasaulyje ! Viską galėsite rasti Media skyriuje kuris jus nukreips arba į labai dižiulį FOTO archyvą arba VIDEO ir DOKUMENTŲ archyvą. Įdėta labai daug naujų nuotraukų, visas jas galite pamatyti Media skyriuje. kolkas galimi ir nesklandumai..

 • 02 09 27 Vyko bandomieji darbai, kuriems pavykus BKI.LT taptų ..

 • 02 09 24 Ruošiamas nemažas svetainė atnaujinimas,o kolkas viskas trumpai :

A.Duonėla prarado savo planuotą medalį pasaulinėje studentų universiadoje (02 09 21-23 Bari) dėl avialinijų kompanijos kaltės, kadangi laiku nebuvo bagažo (irklas ir t.t.).

 

Rezultatai iš tarptautinės regatos "Galvė" (Trakai 02 09 14)

 

Rezultatai iš jaunių žaidynių (Šiauliai 02 08 14) : protokolai (rezultatai pdf formatu), visa taškų lentelė (zip(xls))

 

Paskaitykite kaip irklavimas gyvuoja Skuode

 

Sirgalių įspudžiai iš pasaulio čempionato Sevilijoje !

 • 02 09 12 Šį šeštadienį - sekmadienį (rugsėjo 14-15d) Trakuose vyks gilias tradicijas turinti "Galvės" regata kurioje dalyvauja ir svečiai iš užsienio. Maloniai kviečiame ateiti !

 • 02 09 09 Didysis straipsnis apie pasaulio čempionatą visdar ruošiamas, o kolkas galite pasiskaityti ką apie musiškių pergales rašė "Lietuvos Rytas", "Lietuvos Žinios", "Sportas". Taip pat siūlome pasiskaityti apie baidarių-kanojų irklavimą Visagino mieste (šį kartą jau lietuviškai!).

 • 02 08 11 Liepos 18-21d Szegede (Vengrija) vyko Europos čempionatas.Jame dalyvavo 33 valstybės, Lietuvai atstovavo 11 sportininkų. R. PETRUKANECAS neolimpinėje 200m distancijoje iškovojo 3 vietą (00:35.621 nuo nugalėtojo R.Rauhe(GER) atsiliko 0.420s), tame pačiame nuotolyje dviviete ketvirtais finišavo A.DUONĖLA-E.BALČIŪNAS(00:32:866 nuo nugalėtojų V.Fehervari-R.Hegedus(HUN) atsiliko 0.484s), olimpinėje 500m distancijoje jie užėmė 5 vietą (01:28.671 nuo nugalėtojų R.Rauhe-T.Wieskotter(GER) atsiliko 1.7s) o vienviete startavės R.PETRUKANECAS liko 6 (01:38.316 nuo nugalėtojo A.Vereckei(HUN) atsiliko 1.448s). Likę rezultatai : 200m C4 (K.RĖKSNYS-R.LABUCKAS-J.SHUKLIN-K.PROCHOROV) 6 vieta;  500m C4 (K.RĖKSNYS-R.LABUCKAS-J.SHUKLIN-K.PROCHOROV) 9 vieta; 1000m K2 (V.VAIČIKONIS-M.LANKAS) 14; 500m C2 (K.PROCHOROV-R.LABUCKAS) 12; 500m C1 (J.MIASNIANKIN) 14; 1000m C1 (D.SOKOLOVAS) 15; 1000m C2 (K.REKSNYS-J.SHUKLIN) 13; Oficiali čempionato svetainė www.kajakeb.hu (svetainėje daug nuotraukų, įvairios statistikos bei rezultatų).

            Rugpjūčio 02-04 Zagrebe vykusiame jauniū-jaunimo čempionate dalyvavo nemažas burys sportininkų.

            Jaunių rezultatai : 500m distancijoje kanoja dviviete K.PROCHOROVAS-R.LABUCKAS užėmė antrają vietą pralaimėję tik

            čekams. 1000m kanoja dviviete J.PROCHOROVAS ir J.SHUKLIN tapo trečiais. Finaluose taip pat buvo šios įgulos : 500m K2

            (A.LANKAS-M.LAURUTIS) 9v; 500m C4 (K.PROCOHOROVAS,R.LABUCKAS,T.GADEIKIS,J.SHUKLIN) 6v; 500m C4

            (K.PROCOHOROVAS,R.LABUCKAS,T.GADEIKIS,J.SHUKLIN) 9v;

            Jaunimo rezultatai (finalininkai) : 1000m ir 500m K2 (V.VAIČIKONIS-M.LANKAS) 6v; 500m C1 (E.MIASNIANKINAS) 8v.

   

            Rugpjūčio 14-16d. Šiauliuose (Talšos ežere) vyks Jaunių žaidynės, maloniai kviečiame apsilankyti.

           

            Rugpjūčio 29 prasidės pasaulio čempionatas Sevilijoje (Ispanija). Apie būsimas varžybas galite pasiskaityti

            www.sevilla-2002.org/piragua/principal.htm

  02 07 08 Kadangi dėl irklavimo reikalų :) kūrėjas išvyksta tai svetainės kūrimas trumpam pristabdomas.  Sekit mūsų sportininkų pasirodymus! Europos čempionatas liepos 18-21 Szegede (Vengrija), jauniū-jaunimo europos čempionatas rugpjūčio 1-4 Zagrebe (Kroatija).

          Kaip paguodą palieku SVEČIŲ  KNYGĄ  prašom parašyti arba paskaityti.

 • 02 07 04 Neužilgo atsiras skyrelis KONTAKTAI (dar tik renkami adresai ir t.t., bet kas dabar jau surinkta, galite pasižiūrėti) ir pasinaikins kai kurie kiti, kaip nors idėsim svečiū knygą :)
 • 02 07 02 Rezultatai su nuotraukėlėm iš Lietuvos Čempionato - III Tautinės Olimpiados. Svetainė žada truputį pasikeisti, jei turite auksinių minčių visada laukiame pasiūlymų. Prašome pasižiūrėti pasaulio irkluotojų  išsidėstymą po III pasaulio taurės etapų. Primename, kad šiuo metu pirmauja lietuvis R.Petrukanecas, o pernai pasaulio taurę laimėjo A.Duonėla.

         Artimiausios varžybos : lietuvos moksleivių pirmenybės (liepos 5-6d, Šiauliuose, Žvyro g. 34)        

 • 02 07 08 Kadangi dėl irklavimo reikalų :) kūrėjas išvyksta tai svetainės kūrimas trumpam pristabdomas.  Sekit mūsų sportininkų pasirodymus! Europos čempionatas liepos 18-21 Szegede (Vengrija), jauniū-jaunimo europos čempionatas rugpjūčio 1-4 Zagrebe (Kroatija).

          Kaip paguodą palieku SVEČIŲ  KNYGĄ  prašom parašyti arba paskaityti.

 • 02 07 04 Neužilgo atsiras skyrelis KONTAKTAI (dar tik renkami adresai ir t.t., bet kas dabar jau surinkta, galite pasižiūrėti) ir pasinaikins kai kurie kiti, kaip nors idėsim svečiū knygą :)
 • 02 07 02 Rezultatai su nuotraukėlėm iš Lietuvos Čempionato - III Tautinės Olimpiados. Svetainė žada truputį pasikeisti, jei turite auksinių minčių visada laukiame pasiūlymų. Prašome pasižiūrėti pasaulio irkluotojų  išsidėstymą po III pasaulio taurės etapų. Primename, kad šiuo metu pirmauja lietuvis R.Petrukanecas, o pernai pasaulio taurę laimėjo A.Duonėla.

         Artimiausios varžybos : lietuvos moksleivių pirmenybės (liepos 5-6d, Šiauliuose, Žvyro g. 34)        

 • 02 07 01 Rytoj bus įdėtos nuotraukos iš Lietuvos Čempionato - III Tautinės Olimpiados, o šiuo metu galime pasiūlyti parsisiūsti rezultatus (rtf formate, suspausti zip (16kB))
 • 02 06 25 Lietuviai sublizgėjo III pasaulio taurės etape Duisburge : 1 vieta R.Petrukanecas 200m 0:37.631 (2 A.Ryahov (UZB)  0:38.001; 3 R Rauhe (GER) 0:38.521), 2 vieta R.Petrukanecas-E.Balčiūnas 200m 0:34.661 (1 R.Rauhe-T.Wieskotter(GER) 0:34.481; 3 M.Luchnik-M.Zaicenkov 0:34.821(UKR)), 3 vieta V.Vaičikonis-E.Balčiūnas 500m 1:33.713 (1 R.Rauhe-T.Wieskotter(GER) 1:32.120; 2  M.Twardowski-A.Wysocki(POL) 1:33.218); C1 200m. E.Miasniankin 9;  K1 1000m. V.Vaičikonis 11; K1 V.Vaičikonis 200m. 15; C1 E.Miasniankin 500m. 19. Visus rezultatus galite parsisiūsti paspaudę ČIA, oficiali varžybų svetainė www.kanuduisburg.de. Po šio pasaulio etapo R.Petrukanecas užtikrintai pirmauja bendroje įskaitoje ir galima drąsiai teigti, kad likus dar dviem etapam jis jau yra nebepavejamas. Kitas irkluotojas E.Balčiūnas taip pat turi galimybę bendroje įskaitoje pelnyti prizinę vieta, tam reikia sėkmingai startuoti IV etape Italijoje bei V etape Japonijoje. Prizinės vietos būtu puiki finansinė parama sportininkam tokioje nekomerciškoje sporto šakoje(1-5000$, 2-3000$, 3-2000$).

  Įdėti rezultatai iš "Brača-sport".

  DĖMĖSIO ! Šį panktadienį-šeštadienį(28-29) Šiauliuose (Žvyro g. 34) vyks III Tautinė Olimpiada kuri laikoma ir Lietuvos Čempionatu. Šiomis varžybomis bus atidaroma visa Tautinė Olimpiada kuri tęsis visą mėnesį ir kuriose dalyvaus daugybė sportininkų įvairiose sporto šakose. Dalyvaus visi stipriausi Lietuvos sportininkai. Baidarių-kanojų irklavime bus trys nuotoliai : 200m, 500m, 1000m. Dėl medalių bus varžomasi vienvietėmis, dvivietėmis bei keturvietėmis valtimis. Finaliniai plaukimai turetų vykti penktadienį ir šeštadienį po pietų. 

 • 02 06 14 Rezultatai iš "Brača taurės" varžybų vykusių šeštadienį Kaune turėtų anksčiau ar vėliau pasirodyti. Straipsnis iš laikraščio "Sportas". Naujienos apie A.Duonėlos sveikatą. Artimiausios varžybos : III etapas Duisburge (Vokietija) bei "Tautinė Olimpiada" Šiauliuose. Idėtos kelios naujos nuotraukos. Beje, Duisburge vykstančias varžybas bus galima stebėti web kamera kadangi adresas gali keistis, žiūrėkite pačioje varžybū svetainėje.
 • 02 06 04 Rezultatai iš sprinto dienos Limbažėje bei Visagino pirmenybių. Atnaujintas varžybų skyrelis.
 • 02 06 01 Idėta nuotraukėle įrodanti, kad R.Petrukanecas ir E.Balčiūnas tik per nesekmę prarado pirmają vietą Poznaneje II etape K2 200m.. Šiandien Latvijoje vyksta sprinto diena, kur bus varžomasi tik 200m rungtyje. Visagine vyksta Visagino pirmenybės.
 • 02 05 28 Gegužės 24-26 Poznanėje vyko pasaulio taurės II etapas. R.Petrukanecas K1 200m užėmė 2,o K1 500m užėmė 3 vietas. Kaip sekėsi kitiems, prašomė pasižiūrėti http://www.pzkaj.pl. A.Duonėla varžybose buvo kaip turistas kadangi dėl skilusio rankos piršto dalyvauti negalėjo. Nuotraukos turėtų būti neužilgo.
 • 02 05 19 Atnaujintas skyrelis Bazes. Atsirado Visagino miesto aprašymas, tiesa kolkas tik rusiškai
 • 02 05 15 Ikeltos Survuto memorialo nuotraukos, padaryti keli kosmetiniai pakeitimai.
 • 02 05 13 Atnaujintas varžybų skyrius. Rezultatai iš Survuto memorialo Šiauliuose (02 05 10-11).Nuotraukos ir kogero filmuota medžiaga neužilgo.
 • 02 05 06 triumfas Belgijoje. Triumfuoja R.Petrukanecas, A.Duonėla ir musu grazuolis E.Balčiūnas :) Šaunuoliai !
 • 02 05 03 Nuotraukos iš Latvijoje vykusio Baltijos šalių ilgų nuotolių varžybų. Pirmas suagusiujų grupėje buvo panevėžietis V.Vaičikonis  ir trečias jaunučių grupėje buvo marijampolietis A.Navakauskas. Šiandien prasideda I pasaulio taurės etapas. Kaip sekasi mūsų sportininkams galėsite pasiskaityti svetainėje arba pasižiūrėti patys http://www.nkv.be.eu.org/kga/Regatta
 • 02 05 01 Smulkūs pagražinimai, fotogalerijos pertvarkymas ir papildymas. Šiandien Latvijoje vyko varžybos kuriose dalyvavo ir nugalejo V. Vaičikonis, nuotraukos neuzilgo..
 • 02 04 23 Įkeltos Panevėžio maratono nuotraukos, ieškoma vietos kur būtu galima padėti video medžiagą, gal kas galit padėti ? Norint parsisiūsti varžybū nuotraukas spauskite ČIA ir ČIA. Nuskanuotus REZULTATUS galite pačiūrėti ČIA.
 • 02 04 22 Kosmetinės smulkmenos, netrukus bus paskelbti maratono rezultatai.
 • 02 04 17 Papildytos naujienos bei varžybų skyrius - maratonas Panevėžyje.
 • 02 03 17 Padaryta ir bandoma paieška kuri siekia visą BKI.LT, o vėliau ir svetainę su visomis joje esančiomis nuorodomis į kitus tinklapius. Papildyta fotogalerija bei naujienų skyrius.
 • 02 03 01 Greitai turėtų pasirodyti paieška, šiuo metu ji testuojama. Apklausos rezultatai tema - "ar jums priimtinas toks svetainės dizainas ?" .Ruošiamasi pertvarkyti foto galeriją, parašyti skyrių "sportas" bei "rinktines".
 • 02 02 21 naujos panevėžiečių nuotraukos foto galerijoje, naujienų skyrelyje straipsnis apie Eugenijos Shuklin pasitraukimą iš sporto
 • 02 02 17 prie svetainės kūrimo prisijungs Rusalka, kuri bus atsakinga uz vertima į anglų kalbą. Papildyta foto galerija bei naujienos.
 • 02 02 16 atsirado skyrelis "IRC #BKI", papildyta ir pertvarkyta "foto galerija", bandymai sukurti paiešką svetainėje..
 • 02 02 13 pradėtas skyrelis "foto galerija", papildytas Panevėžio puslapis
 • 02 02 11 įkeltas klausimas (puslapio apačioje), bei pradėtas pildyti "naujienų" skyrelis
 • 02 02 10 sukurtas skyrius "straipsniai", bei pradėtas "varžybos". PASTEBĖJIMAS : BKI.LT per 4 dienas sugebėjo aplenkti oficialią LBKF svetainę savo lankomumu, kuri jau veikia 5 mėnėsius. Išvados reikalingos ?
 • 02 02 08 įdėta panėvėžiečių pasiekimų 2001 lentelė. Pridėta šiokių tokių smulkmenų.
 • 02 02 07 prie svetainės kūrimo prisidės visaginietė Candela. Ji bus atsakinga už svetainės vertimą į rusų kalbą, Visagino irklavimo klubo aprašymą bei naujienas. Atsirado informacija apie IRC kanalą BKI, truputi atnaujinti nuorodų ir sporto skyriai, atnaujintas  Panevėžio irklavimo aprašymas, sudarytas svetainės žemėlapis..
 • 02 02 04 svetainė jau pasiekiama lankytojams. Šiuo metu yra paruošti šie skyriai : pirmas, bazės(dalinai), nuorodos, rėmejai.