Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bkilt/domains/bki.lt/public_html/seni/n/inc/functions.inc.php on line 51

Warning: Use of undefined constant VERSION_ID - assumed 'VERSION_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bkilt/domains/bki.lt/public_html/seni/n/inc/functions.inc.php on line 52
Nuotraukas iš veteranų Europos čempionato galite pasižiūrėti čia.
Lietuvos veteranai negrįš tuščiomis iš Vengrijos: S.Svaldenis ir D.Čereška 1000m nuotolį dviviete įveikė antri, o G.Švenčionis vienviete 200m. buvo trečias. Baidarė keturvietė 200m. nuotolyje taip pat buvo trečia, prie jau minėtų sportininkų prisijungė S.Bulovas.
Visus rezultatus galite rasti čia.
12 Komentarai
Paskelbė 2005 Aug 14 BaidareW
2005 05 13
Šiandien Vengrijoje prasidėjo pirmasis Europos veteranų čempionatas. Šiame čempionate dalyvauja ir Lietuvos irkluotojai: D.Čereška, S.Svaldenis, S.Bulovas ir G.Švenčionis. Šio čempionato starto protokolai ir rezultatai ČIA.
Šiandien Šiauliuose taip pat vyksta ir Lietuvos jaunučių žaidynės.
1 Komentarai
Paskelbė 2005 Aug 13 Shustrix
2005 08 12
Nesenei Vengrijoje vykusiame 2005 jaunių Pasaulio čempionate Lietuva tarp 59 šalių pagal surinktus taškus užėmė 22 vietą, o pagal iškovotus medalius net 10 vietą.
Jau rytoj Vengrijoje prasidės pirmasis Europos veteranų čempionatas.
Paskelbė 2005 Aug 12 Shustrix
2005 08 11
Šiemet kaip niekada daug čempionatų. Netrukus prasidės ir pirmasis Europos veteranų čempionatas kuriame dalyvaus ir mūsų komanda. Oficiali varžybų svetainė čia.
4 Komentarai
Paskelbė 2005 Aug 11 BaidareW
2005 08 07
Šiandien, paskutinę 2005 jaunių pasaulio čempionato dieną, ivyko 500 m pusfinaliniai ir finaliniai plaukimai, po kurių paaiškėjo, kad pagaliau baidarininkas Rokas Malinauskas į Lietuvą parveš bronzos medalį. Jis šiandien finale atplaukė 3-čias. Šioje 500 m vienviečių baidarių kategorijoje startavo daugiausiai dalyvių - net 38 irkuotojai. Šaunuolis Rokas!!!
Kitiems mūsų šalies irkluotojams , deja, sekėsi ne taip gerai, kaip R.Malinauskui: kanojininkas M.Riauka pusfinalyje atplaukė 8-tas; baidarininkė D.Gružauskaitė pusfinalyje liko 9-ta; keturviete baidare V.Kameravcevas, V.Seja, R.Ptanšykas, J.Medvedev pusfinalyje liko taip pat 9-ti; dviviete kanoja A.Petrovskis su A.Shiksnian pusfinalyje atplaukė 7-ti ir pateko i B finalą, kurio rezultatus galėsite pamatyti ČIA.
Visi rezultatai ČIA.
21 Komentarai
Paskelbė 2005 Aug 07 Shustrix
2005 08 06
Vengrijoje, jaunių Pasaulio čempionate įvykus 1000 m finaliniam plaukimam paaiškėjo, kad Lietuva šiame nuotolyje vėl liko be medalių. Vienintelis lietuvis patekęs į 1000 m pagrindinį finalą baidarininkas R.Malinauskas, kaip ir Europos čiempionate, iškovojo aukštą 4-tąją vietą (37 šalys), šis klaipėdietis rytoj taip pat plaukia ir 500 m nuotolyje, todėl belieka tikėtis, kad jį aplankys sėkmė ir pagaliau bus iškovotas tas išsvajotasis medalis. B finaluose išaiškėjo irkuotojai užėmę 10 - 18 vietas. B finale kanojininkas M.Riauka liko 9-tas ir tarp 31 kanojininko užėmė 18 vieta; dviviete kanoja A.Petrovskis su A.Shiksnian liko 7-ti, tarp 26 šalių atstovu užėmė 16 vietą; keturviete baidare V.Kameravcevas, V.Seja, R.Ptanšykas, J.Medvedev 7-ti, tarp 26 šalių atstovų užėmė 16 vietą.
Rytoj ryte prasidės 500 m pusfinaliniai plaukimai, o popiet finaliniai plaukimai.
Visi rezultatai ir starto protokolai ČIA.