Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bkilt/domains/bki.lt/public_html/seni/n/inc/functions.inc.php on line 51

Warning: Use of undefined constant VERSION_ID - assumed 'VERSION_ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/bkilt/domains/bki.lt/public_html/seni/n/inc/functions.inc.php on line 52
2005 08 05
Šiandien Vengrijoje prasideda pasaulio jaunių čempionatas. Rezultatus galite rasti ČIA.
6 Komentarai
Paskelbė 2005 Aug 05 BaidareW
2005 08 05
Vakar Lietuvos baidarininkai: A.Duonėla, E.Balčiūnas, V.Vaičikonis ir R.Petrukanecas (treneris A.Sorokinas, daktaras T.Varobjovas, masažistė L.Veliseček) išvyko į treniruočių stovyklą Valčiuose (Lenkija) kur bus 16 dienų.
11 Komentarai
2005 08 03
Šiandien ryte Lietuvos baidarių - kanojų jaunių rinktinė išvyko į Vengriją, Szegeno miestą, kuriame vyks 2005 jaunių Pasaulio čempionatas, startai prasidės penktadienį.
Paskelbė 2005 Aug 03 Shustrix
2005 07 31
Pasibaigus Europos suaugusių čempionatui ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Lietuva bendroje įskaitoje užėmė garbingą 13-ąją vietą tarp 36 Europos šalių. Pirmąją vietą užėmė Vokietija, antrąją - Vengrija, trečiąją - varžybų šeimininkė, Lenkija. Daugiau statistikos ČIA.
43 Komentarai
Paskelbė 2005 Jul 31 Shustrix
2005 07 31
Štai ir pasibaigė Lenkijoje vykęs Europos suaugusių čempionatas. Šiandien, paskutinę čempionato dieną, vyko 500 m ir 200 m finaliniai plaukmai.
500 m nuotolio finaliniame plaukime startavo tik viena Lietuvos atstovų baidarė - E.Balčiūnas su A.Duonėla, jie atplaukė 5-kti.
200 m finalinuose plaukimuose Lietuvos atstovų startavo kur kas daugiau nei 1000 m ir 500 m finaluose. Deja, didžiajai Lietuvos vilčiai šiame čempionate - E.Balčiūnui su A.Duonėla pritrūko sėkmės ir jie liko 4-ti, truputi iki medalio pritrūko ir baidarininkui R.Petrukanecui, kuris iš 22 dalyvavusių šalių atstovų buvo 4-tas, kanojininkas J.Miasniankin finale atplaukė 6-tas, o dvivietė kanoja T.Gadeikis su R.Labucku - 7-ti (C2 200m nuotolyje startavo tik 12 šalių), A.Agafonova šiame Europos čempionate 200 m nuotolyje iš 13 dalyvavusių baidarininkių buvo 9-ta.
Visi rezultatai ČIA.
Deja, Lietuva liko be medalių, bet nėra ko liūdėti, nes priešakyje mūsų irkluotojų dar laukia rugpjūčio 25-28 dienomis Zagrebe vyksiantis Pasaulio suagusių čempionatas, kuriame gali nutikti visko. O jau penktadienį Vengrijoje prasidės jaunių Pasaulio čempionatas, kuriame dalyvaus ir Lietuvos irkluotojai.
0 Komentarai
2005 07 30
Na ką šiandien Europos suaugusių čempionate 200 m nuotolyje Lietuvos atstovams sekėsi kur kas geriau nei kituose nuotoliuose. Visi mūsų sprinteriai pateko į finalinius plaukimus. Nors K1 startavo daugiausia dalyvių (22 šalys) R.Petrukanecas atrankiniame plaukime atplaukė 1-mas taip iškovodamas teisę dalyvauti finale, jo pavyzdžiu pasekė ir mūsų garsioji dvivietė A.Duonėla su E.Balčiūnu, kurie pademonstravo antrą laiką iš visų 21 dviviečių, jie atrankiniame plaukime buvo 1-mi ir iškarto pateko i finalą. 1-mi atrankiniame plaukime taip pat buvo ir kanojininkų dvivietė - R.Labuckas su T.Gadeikiu, jų laikas iš visų startavusių 12 kanojų dviviečių trečias. Iškarto iš atrankinio plaukimo į finalą pateko ir kanojinikas J.Miasniankin, jis atplaukė 3-čias. Baidarininkė A.Agafonova atrankiniame plaukime buvo 6-ta, dėlto turėjo plaukti ir pusfinalyje, kuriame ji atplaukė 2-tra, todėl ji, kaip ir kiti Lietuvos atstovai, rytoj startuos 200 m finaliniame plaukime.
Po šios dienos nuotaikos turėjo pasidaryti optimistiškos, ir manau, jog tikrai galime tikėtis medalių iš Lietuvos irkluotojų. Tai sužinosime rytoj ryte vyksiančuose 500 m ir popiet 200 m finalinuose plaukimuose.