IRC

norėdami prisijungti prie IRC spauskite ČIA

 

Kadangi irkluotojų Lietuvoje nėra daug, tai turime savo bendrijoje atskirti pelus nuo grudų, todėl norint tapti pilnateisiu bendruomenės nariu reikia įgyvendinti tam tikrus reikalavimus, kurie taipogi leis tapti irkluotojų IRC kanalo #BKI operatoriumi, kitaip tariant turėti @:
  1. Turite būti susijęs su irklavimu (nesvarbu kokiu: baidarių-kanojų, akademiniu, turistiniu, kanupolo..)
  2. Turite turėti @irklavimas.lt paštą, jį nemokamai galite gauti užpildė anketą ČIA (vardas ir pavardė turi būti tikri, kitaip prašymas iškart atmetamas)
  3. Turite būti bki.lt forumo dalyvis ir jame būti parašęs nemažiau kaip 100 žinučių (šypsenėlės ir kitokie panašūs dalykai nesiskaito, tokie piliečiai ilgam laikui praranda visus šansus)

Galutinis etapas atrodo taip: jau turite elektroninį paštą @irklavimas.lt, esate užsiregistravęs forume tad:

1. Forume siunčiate privačią žinutę vartotojui BaidareW, žinutėje atsakote į šiuos paprastus klausimus:

Vardas pavardė
Nikas naudojamas IRC
Miesto ar kaimo pavadinimas
Gimimo data
Kaip susijęs su irklavimu
Ko siekiate sporte (jei sportuojate)
Didžiausi sportiniai pasiekimai (jei tokių yra)
Pomėgiai
Jei norite, galite pridurti papildomus (be elektroninio pašto) būdus susisiekti su jumis (ICQ, skype ir t.t.)
Ar pageidaujate, kad kanalo foto galerijoje būtų nurodomas jūsų elektroninis paštas
Ar pageidaujate, kad būtumėte įtrauktas į irkluotojų kontaktus
Jei turite kąžką pasakyti dar, prašom, įdėsim

2. Iš savo elektroninio pašto @irklavimas.lt atsiunčiate keletą geros kokybės savo nuotraukų adresu baidarew@bki.lt

Jei viskas padaryta pgal reikalavimus, netrukus turėtumėte gauti operatoriaus statusą kanale #BKI. Netinkamai elgiantis ir piktnaudžiaujant padėtimi..

 

Galimybė pasišnekėti su irklavimo fanais realiu laiku !

Didžiausia ir džiaugsmingiausia naujiena, dabar on-line būti galite be jokių papildomų progrėamū!! Tiesiai iš BKI.LT galite prisijungti prie irkluotojų kanlo ir bendrauti realiu laiku, norėdami tai padaryti spauskite ČIA (arba tiesiog prisijunkite viršuje esančioje lentelėje). Norėdami pasikeisti savo vardą kurį matys pašnekovai, pasirinkite Advanced skyrių ir ten pasikeiskite duomenis.

Jau nemažai laiko gyvuoja IRC kanalas #BKI. Šio kanalo tikslas suteikti galimybę irklavimo fanams ir mėgėjams bendrauti realiu laiku. Viso pasaulio mastu daug irkluotojų "kabo online", tad kanalo tikslas surinkti juos į krūvą. Yra nemažai pašto konferencijų ar bendravimo per tinklapius galimybes, bet tai nė iš tolo neprilygsta IRC suteikiamiem privalumams.

Programą mIRC galite parsisiūsti iš kūrėjū svetainės www.mirc.com/get.html. Norint prisijungti prie irkluotojų kanalo, programą reikia sukonfigūruoti. Kaip tai padaryti, galite pasiskaityti http://www.aitvaras.net . Svarbiausi šie dalykai : kanalo pavadinimas #BKI, serveris irc.omnitel.net.