R. Nekriošiui, A. Olijnik, H. Žustautui ir V. Korobovui Europos čempionato bronzos medaliai!

Sekmadenį, paskutinę Europos čempionato dieną Ričardas Nekriošius ir Andrėj Olijnik K-2 1000 m nuotolyje iškovojo bronzos medalius! Sveikiname!

europa21k21000

M. Stankevičiaus nuotrauka

Henrikas Žustautas ir Vadim Korobov C-2 200 m nuotolyje taip pat iškovojo bronzos medalius! Sveikiname!

europa 2021 c2200

Paskutinę čempionato dieną Simonas Maldonis ir Mindaugas Maldonis K-2 500 m finale užėmė aštuntą vietą. Midaugas Maldonis, K-1 200 m B finale finišavo antras ir galutinėje įskaitoje užėmė 11 vietą.

A. Seja ir I. Navakauskas Europos Vicečempionai! H. Žustautui bronza!

europa se

Ignas Navakauskas ir Artūras Seja, M. Stankevičiaus nuotrauka.

Šeštadienį Poznanėje (Lenkija) Lietuvos BKI irkluotojai Artūras Seja ir Ignas Navakauskas K-2 200 m rungties finale laimėjo sidabro medalius! Lietuviai nuotolį įveikė per  33.355 sek. Čempionais šioje rungtyje tapo  italai Manfredi  Rizza ir Andrea di Liberto (33.095). Bronza atiteko rusams Yuri Postrygay ir  Aleksander Diachenka (33.653).

europa zu

Kanoja vienviete 200 metrų nuotolio finale Henrikas Žustautas laimėjo bronzos medalį! Henrikas finale distanciją įveikė per 40.960 sek. ičempionu tapo  ispanas Joan Moreno (40.770) ir baltarusis Artsem  Kozyr (40.798).

Šiandien A finale varžėsi ir baidarės keturvietės įgūlą Aurimas Lankas, Ignas Navakauskas, Edvinas Ramanauskas ir Simonas Maldonis, jie  finišavo septinti (1:26.793 min.). Auksą  iškovojo Vokietijos komanda (1:23.960), sidabrą -  slovakai (1:25.395), bronzą - rusai  (1:25.425).

2021 m. Europos BKI čempionatas Poznanėje, informacija

TEAM 2021

#canoekayaklithuania irkluotojai, nuotr. M. Stankevičiaus

Birželio 3 - 6 dienomis Poznanėje (Lenkija) vyksta Europos BKI irklavimo čempionatas. Tarp 600 sportininkų iš 35 valtybių čempionate dalyvauja ir Lietuvos komanda, kurią sudaro 11 irkluotojų, 4 treneriai, 2 kineziterapeutai ir 1 žurnalistas.

Čempionato rezultatus galite sekti ČIA.

Oficiali čempionato svetainė yra ČIA.

sportas.lt žurnalisto M. Stankevičiaus kasdieniniai video reportažai iš čempionato: I dalis, II dalis, III dalis, IV dalis, V dalis, VI dalis.

Sportas.lt informacija po pirmos dienos.  Po antros dienos

Lietuvos Perspektyvinė rinktinė pradėjo stovyklą Turkijoje

Trijų savaičių trukmės stovyklą Beleke (Turkija) pradėjo #canoekayaklithuania Perspektyvinė rinktinė. 14 Lietuvos BKI sportininkų šioje stovykloje treniruos: kanojininkus Vasilijus Sucharukovas ir Edmundas Gelčinskas (E. Šakinis, L. Gudijus, A. Jančukovičius, V. Buglak, J. Budionov, D. Kovaliov, M. Skarulskis, baidarininkus Pavelas Bespalovas: (M. Stasiškis, N. Zavackis, M. Bratich, I. Nakčernis, L. Kolelis, H. Noreikis, D. Bareika).

Kur irkluoti

Ieškote kur pradėti jums ar jūsų vaikui lankyti irklavimo treniruotes ?

Čia rasite oficialiai dirbančių trenerių ir sporto mokyklų sąrašą kur kultyvuojamas baidarių ir kanojų irklavimas, slalomas, kanupolas.

Pasirinkite savo miestą:

• Vilnius

Baidarių/kanojų irklavimas
    Baidarių irklavimo treneris Vilniuje Gintautas Aleksejūnas Gintautas Aleksejūnas +37063525261 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Vilniaus sporto centras Ave kayak
     Baidarių irklavimo treneris Vilniuje Jonas Aleksejūnas Jonas Aleksejūnas  +37067178858  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Vilniaus sporto centras Ave kayak
     Kanojų irklavimo treneris Vilniuje Kazimieras Rėksnys  Kazimieras Rėksnys  +37060610006  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Vilniaus sporto centras  Vilniaus irklavimo klubas

Konkursas

Sudalyvauk konkurse ir lengvai laimėk 100 Eur - tereikia atspėti kaip seksis mūsų komandai Pasaulio čempionate kuris prasidės už poros dienų Vengrijoje. Konkurse galite dalyvauti iki prasidedant čempionatui (reikia palikti savo komentarą po konkurso įrašu). Plačiau apie tai ČIA.