Skip to main content

Natasha Janic - Douchev irkluos už Serbiją

Tris kartus Olimpinė, 18 kartų Pasaulio ir 18 kartų Europos čempionė Natasa Janic- Doushev (30) paliko Vengrijos rinktinę ir sugrįžo į Serbiją.

Natašos šeimos istorija labai įdomi. Jos tėvas Milan Janic buvo 1984 metų Los Andželo Olimpinių žaidynių Vicečempionas K-1 1000 m rungtyje. Jis startavo už Jugoslaviją. Nataša gimė Serbijoje ir jau 14 metų tapo Jugoslavijos čempione. 2000 metų Olimpinėse žaidynėse Sidnėjuje ji užėmė 4 vietą K-1 500 m nuotolyje. Iškart po šių žaidynių jinai gavo Vengrijos pilietybę. Startuodama už šią šalį ji laimėjo 39 aukso medalius pačiose didžiausiose pasaulinėse varžybose. Praėjusių metų spalio mėnesį ji pagimdė mergaitę Milana. O jau po po poros mėnesių ji kartu su dukra, vyru – treneriu ir vaiko aukle išvyko treniruotis į Portugaliją keturiems mėnesiems (Lietuvos BKI rinktinė treniravosi tame pačiame klube kaip ir N. Janic). Šiais metais Nataša Zagrebe laimėjo 2 aukso medalius Europos čempionate, o Olimpinėse žaidynėse Londone ji iškovojo sidabro ir brondzos medalį.

Visų N. Janic šeimos narių istorijos įdomios. Ji turi du brolius Stephana ir Mico, jie deviniasdešimtųjų viduryje priėmė Kroatijos pilietybę ir savo naujajai šaliai 1998 metų Pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalius. Dabar Stephanas vedė Slovėnijos baidarininkę S. Ponomarenko, jis yra šios šalies rinktinės treneris.

N. Janic vyras yra bulgaras A. Douchev, jis 1996 metų Olimpoinėse žaidynėse Atlantoje Bulgarijai laimėjo bronzos medalį. Prieš kelis metus jis vedė Natasha ir tapo Vengrijos rinktinės treneriu. Prieš tai jis dirbo treneriu Turkijoje, Italijoje, Bulgarijoje ir Serbijoje. Dabar jis gavo pasiūlymą dirbti Serbijoje ir prikalbino Natasha grįžti namo.

A. Douchevo sūnus iš pirmos santuokos Kristian Douchev Pasaulio čempionatuose atstovavo Bulgarijai, vėliau startavo už Turkiją, o šiais metais gavo Vengrijos pasą. Jis yra šios rinktinės narys.

Kartu su N. Janic į Serbiją patraukė ir kita vengrė – 7 kartus pasaulio čempionė Dalma Benedek. Ji ištekėjo už Serbijos rinktinės nario ir savo namais pasirinko naująją šalį.

Angliškąją mano nupasakotos istorijos versiją galima perskaityti čia:

Susipažinkite: pirmoji Naujosios Zelandijos moteris baidarininkė Olimpinė čempionė, maorė Lisa Carrington

Naujosios Zelandijos baidarininkė, maorė Lisa Carrington praėjusiais metais tapo Pasaulio čempione K-1 200 metrų rungtyje. Šiais metais Londone ji laimėjo Olimpinį aukso medalį šioje rungtyje. Apačioje pateiktoje nuorodoje galite pamatyti reportažą apie ją. Jis darytas dar prieš OŽ Londone.

Jei maoriai gali laimėti OŽ, tai gal gali ir lietuviai? ))  Ir straipsnis po OŽ Londone:

p.s. ant A. Duonėlos peties ištatuiruotas senovės maorių simbolis )).

Lažybos: būkit atsakingi

Ignas žadino visų aktyvumą primindamas apie lažybas. Bet būkite atsargūs, lažybos yra pavojingas dalykas. Lietuvoje net uždrausta lažintis už pinigus jaunesniems nei 18 metų asmenims !

Jaučiu, kad manęs vis tiek neklausysit.. Todėl paviešinsiu savo Olimpinę lažybų istoriją. Per Pekino Olimpines žaidynes vyrų K-2 500 metrų nuotolio favoritais buvo laikomi vokiečiai R. Rauche - T. Wiskiotter. Vieninteliai jiems pasipriešinti galintys važovai buvo baltarusiai R. Petrushenka - V. Machniov. Taigi du pirmi aiškūs. Koeficientai jiems parinkti buvo mėgėjiškai. Statydamas ir už vokiečius, ir už baltarusius,  ir išlošus bet kuriems iš jų - laimi kažkiek pinigų. Aš ir pastačiau už abejus. Ir kas atsitiko?

Baltarusiai iš vakaro laimėjo K-4 1000 metrų rungtį ir per naktį nesugebėjo nusiraminti ir nusiteikti naujai kovai. O vokiečiams laimėti neužteko jų stebuklingo finišo. Taigi, laimėjo ispanai, antri vokiečiai, treti baltarusiai. O aš likau be pastatytų pinigų...

Čia yra Olimpiada, čia yra didelis psichologinis spaudimas lyderiams. Tik patys, patys geriausi laimi.

TODĖL STATYDAMI PINIGUS LABAI GERAI PAGALVOKITE - AR TAI VERTA? IRKLUOJA KITI, O JŪSŲ PINIGAI JIEMS LAIMĖTI NEPADĖS. GERIAU STEBĖKITE REGATĄ RAMIAI IR BE SPAUDIMO.)

Manau, K-1 1000 m laimės (taip norėčiau) A. van Koeverden. K-1 200 m moterys - N. Dousheva-Janic. K-2 200 m Postrigay- Dyachenko.

Ten, kur startuos lietuviai??? Jų, kaip ir visų startuosiančių šiose Olimpinėse žaidynėse, amplitudė yra didelė, nuo 12 iki 1 vietos.

Tie, kurie sąžiningai per atranką ir per Pasaulio čempionatą pakliuvo į Londoną, pretenduoja į AUKSO MEDALIUS. Gal tie du AM atkeliaus ir į Lietuvą.)))?