Skip to main content

R. Nekriošiui, A. Olijnik, H. Žustautui ir V. Korobovui Europos čempionato bronzos medaliai!

Sekmadenį, paskutinę Europos čempionato dieną Ričardas Nekriošius ir Andrėj Olijnik K-2 1000 m nuotolyje iškovojo bronzos medalius! Sveikiname!

europa21k21000

M. Stankevičiaus nuotrauka

Henrikas Žustautas ir Vadim Korobov C-2 200 m nuotolyje taip pat iškovojo bronzos medalius! Sveikiname!

europa 2021 c2200

Paskutinę čempionato dieną Simonas Maldonis ir Mindaugas Maldonis K-2 500 m finale užėmė aštuntą vietą. Midaugas Maldonis, K-1 200 m B finale finišavo antras ir galutinėje įskaitoje užėmė 11 vietą.