Skip to main content

A. Seja ir I. Navakauskas Europos Vicečempionai! H. Žustautui bronza!

europa se

Ignas Navakauskas ir Artūras Seja, M. Stankevičiaus nuotrauka.

Šeštadienį Poznanėje (Lenkija) Lietuvos BKI irkluotojai Artūras Seja ir Ignas Navakauskas K-2 200 m rungties finale laimėjo sidabro medalius! Lietuviai nuotolį įveikė per  33.355 sek. Čempionais šioje rungtyje tapo  italai Manfredi  Rizza ir Andrea di Liberto (33.095). Bronza atiteko rusams Yuri Postrygay ir  Aleksander Diachenka (33.653).

europa zu

Kanoja vienviete 200 metrų nuotolio finale Henrikas Žustautas laimėjo bronzos medalį! Henrikas finale distanciją įveikė per 40.960 sek. ičempionu tapo  ispanas Joan Moreno (40.770) ir baltarusis Artsem  Kozyr (40.798).

Šiandien A finale varžėsi ir baidarės keturvietės įgūlą Aurimas Lankas, Ignas Navakauskas, Edvinas Ramanauskas ir Simonas Maldonis, jie  finišavo septinti (1:26.793 min.). Auksą  iškovojo Vokietijos komanda (1:23.960), sidabrą -  slovakai (1:25.395), bronzą - rusai  (1:25.425).