Braca IX

Į stovyklą atsivežiau pabandyti nauja irklą Braca IX ir jau savaitę irkluoju su juo. Žinau kad yra bandžiusių tai galit prašyt asiliepimus komentaruose.

 

  

Watai

Praeita savaite jau sportuodamas Vilniuje pasiekiau gana įdomų rezultatą verta

publikacijos. Aišku čia ne 2000 m. per 6 min.21 sek. Laughing

O irkluodamas baidarių ergometru „Dansprint“ maksimaliai 10 sek. pasiekiau galingumą 1309 W .Tongue out

 

 

 

 

 

Treniruočių stovykla Izraelyje

 

Kaip visad baidarininkai E.B. ir A.D. sezonui ruošiasi treniruočių stovykloje Izraelyje. Oro sąlygos puikios +20C  aišku kartais papučia stiprus vėjas bet kol kas treniruočių nesutrukdė.

Labai stipriai nukritęs ežero vandens lygis, kas čia buvę tai žino kurioje vietoje buvo tiltelis išeiti ant vandens. Dar jis 3min. pėstute nuo bazės apie 200m. Nuotraukose tai puikiai matosi.

 

 

 

 

 

„Brača-Sport“ ŽT varžybos

Nors varžybos buvo jau senokai bet aš dar nerašiau. Man jos patiko, gal dėlto kad laimėjau. Bet buvo ir kai kurių nedidelių organizacinių nesklandumų kaip: tikslaus starto laiko nebuvimas starto protokoluose, skelbta varžybų pertrauka 20 min. o užtrukus ??? . Aišku ilga pertrauka buvo tik į nauda sportininkam nes reikėjo atsigauti po paruošiamojo plaukimo. O va kai kurie žiūrovai paliko varžybas ilgos pertraukos metu.Geri dalykai: varžybų techninė pusė, puikūs prizai, gera atmosfera.

Tikėsimės kitose varžybose bus daugiau dalyvių ir jos taps tarptautinėmis.

Sveiki

 

Kaip sakiau kad pradėjęs rašyti stengsiuosi tai daryti dažnai ir informatyviai.Todėl noriu pradėti nuo šio sezono pradžios ir pirmos stovyklos Slovakijoje. Kurioje buvom sausio mėnesį slidinėjom, treniravom SFP, irklavom baidarių ergometru Dansprint.

Oras buvo geras, treniruočių sąlygos neblogos, pasportavom gerai.

 

 

Labas.

Sveiki baidarininkai ir jiems prijaučiantys.

Bandysiu dalyvauti bki.lt naujame projekte „Dienoraščiai“.

Stengsiuosi rašyti pranešimus apie savo sportine veikla ir asmeninius išgyvenimus.

Pirmam kartui tiek.