Skip to main content

Lietuvos jaunių čempionate – jaunųjų sportininkų pergalės

Kipras Talačka plaukia pro vartus 2016 LČ

Kipras Talačka

Kipras Talačka laimėjo jaunių čempionatą K1V baidarių slalomo trasą įveikęs per 97,72 sekundės įskaitant dvi baudos sekundes už paliestą kartelę ir aplenkė antroje vietoje likusį Edviną Turčinavičių 3,5 sekundės. Trečiąją vietą laimėjo Karolis Tuska 21 vartų trasą Merkio upėje įveikęs per 104,96 sekundės įskaitant dvi baudos sekundes ir 3 sekundėmis aplenkė Matą Varslavėną (108,0 sekundės).

Keturiolikmetis Kipras Talačka tapo čempionu trijose U-18 , U-16 ir U-14 amžiaus grupėse bei laimėjo 3xK1V komandines varžybas kartu su Edvinu Turčinavičiumi ir Šarūnu Mickevičiumi.

Šešiolikmečių K1V grupėje antrąją vietą laimėjo Matas Varslavėnas aplenkęs ženkliomis 7 sekundėmis trečiojoje vietoje likusį Šarūną Mickevičių.

Jauniausiųjų dvylikamečių amžiaus grupėje U-12 didžiausia sėkmė lydėjo Rimantą Pumputį.

K1 moterų baidarių klasėje sėkmė lydėjo jauną sportininkę Kamilę Petrauskaitę. Ji į finišą nuplaukė per 105,65 sekundės ir 12, 4 sekundės aplenkė savo nuolatinę konkurentes Daliją Lipską (118,08 sekundės) ir Dominyką Abromavičiūtę (118,25 sekundės).

Kanojų C1V klasėje dvylikametis Gustas Malakauskas aplenkė visus konkurentus ir tapo čempionu trijose amžiaus grupėse U-18, U-16, U14.

Dvivietėje C-2 klasėje pergale džiaugėsi Matas Varslavėnas ir Pijus Gradauskas.

Šių metų varžybose dalyvavo net 70 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos. Žiūrovai varžybas stebėjo puikioje Markio upės sraunumoje prie Perkūno akmens.

Liepos vyduryje Lietuvos rinktinė vyks į pasaulio jaunių ir U-23 čempionatą Krokuvoje.