Vilius Rasimavičius sugrąžino lietuviams čempiono vardą atvirose Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybose, S. Mažeikis - trečias

Vilius Rasimavicius trasoje sumazinta

Atvirose Lietuvos taurės varžybose Vilius Rasimavičius lietuviams sugrąžino čempiono vardą po 3 metų pertraukos konkurencingiausioje K1V klasėje. 

Simantas Mažeikis laimėjo bronzinę taurę C1V baidarių klasėje.

Kamilė Petrauskaitė susižėrė net keturias taures - sidabrines taures K1M ir C1M baidarių klasėse suaugusiųjų amžiaus grupėje, bei auksines taures K1M ir C1M baidarių klasėse U18 amžiaus grupėje.

Kipras Talačka tapo čempionu K1V U18 amžiaus grupėje, Matas Varslavėnas laimėjo sidabrinę taurę K1V  U18.

Vėjas Pranckūnas užėmė trečiąją vietą K1V U14 amžiaus grupėje, o Saugintas Skilinskas - laimėjo sidabro taurę C1V  U14 amžiaus grupėje.

Ingvild Midttun laimėjo bronzos taurę K1M U14 amžiaus grupėje. 

 Varžybose dalyvavo virš 50 sportininkų iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

 Išvakarėse vykusiame Kauno miesto čempionate triumfavo latviai. 

 

 

 

 

Spausdinti El. paštas

Europos baidarių slalomo U23 ir U18 čempionate sėkmingiau startavo jauniai

Kipras Talačka vartuose 2017

Lietuvos baidarių slalomo atletai startavo Europos baidarių jaunimo ir jaunių slalomo čempionate Hohenlimburge Vokietijoje. Lietuviai startavo K1 ir C1 vyrų ir moterų baidarių klasių rungtyse bei vyrų komandinėje 3 x K1 rungtyje.

Jaunių grupėje K1 vyrų baidarių klasėje aukščiausią 50-ąją vietą užėmė Matas Varslavėnas. Sportininko daugiau nei 20 sek. pagerinto rezultato lyginant su 2016 Europos čempionatu Krokuvoje nepakako prasibrauti į pusfinalininkų trisdešimtuką.

 Kamilė Petrauskaitė buvo greičiausia K1 moterų baidarių klasėje, laimėjusi 33-ąją vietą.

 Arnoldas Gotto gerai startavo lietuvių nepelnytai primirštoje C1 kanojų klasėje. Sportininkas užėmė 29 vietą.

U-23 amžiaus grupėje K1V baidarių klasėje geriausias buvo Vilius Rasimavičius laimėjęs 45 vietą bei pakilęs aštuoniomis vietomis aukščiau nei pernykščiame Europos čempionate.

Komandinėje trijų sportininkų 3 x K1 rungtyje jaunių grupėje Matas Varslavėnas, Kipras Talačka ir Šarūnas Mickevičius aplenkė dvi komandas ir bendroje įskaitoje užėmė 12 vietą.

 

Spausdinti El. paštas

K. Talačka tapo Latvijos čempionu U16 ir antras U18, D. Abromavičiūtė antra U18 ir U16, du komandiniai ekipažai treti Latvijos jaunių čempionate

Kipras Talačka iriasi K1 baidarių klasė

Atvirajame Latvijos jaunių čempionate lietuviai papildė savo kolekcijas medaliais:

Kipras Talačka laimėjo aukso medalį U16 amžiaus grupėje K1V baidarių klasėje bei buvo antras tarp jaunių

Dominyka Abromavičiūtė laimėjo sidabro medalį U16 ir U18 amžiaus grupėse K1M baidarių klasėje

Du ekipažai laimėjo du bronzos medalius komandinėse rungtyse:

Matas Varslavėnas su Kipru Talačka ir Gustu Malakausku 3 x K1 varžybose

Matas Varslavėnas su Aurimu Kuodžiu ir Saugintu Skilinsku 3 x C1 klasės varžybose

 

Spausdinti El. paštas