2004m. sezono varžybos
2004 sezono varžybų rezultatai
Data | Pavadinimas | Vieta | Rezultatai | Parsisiūsti | Foto | Video |
04 01 24 |
Bendro Fizinio Pasiruošimo (BFP) |
Kaunas | html, xls | zip |
- |
- |
04 04 24 | Lietuvos maratono varžybos | Daugai | html, xls | zip |
- |
- |
04 05 08 | D.Survuto m. - Lietuvos taurė | Šiauliai | html, rtf | zip |
- |
- |
04 05 22 | Europos čempionatas (POL) | Poznanė | html, LT | zip | - | |
04 05 29 | Braca-sport | Kaunas | html, xls | zip | - | |
04 06 12 | Lietuvos čempionatas | Trakai | html, xls | zip |
- |
- |
04 06 19 | Pasaulio taurės etapas | Račice | html | zip |
- |
- |
04 06 26 | Pasaulio taurės etapas | Duisburg | html, pdf | zip | - | |
04 06 26 | Lietuvos jaunių-jaunimo čemp. | Šiauliai | html, rtf | zip |
- |
- |
04 07 03 | Tarptautinė "Galvės" regata | Trakai | html, rtf | zip | - | |
04 07 03 | "Galvės" regatos veteranai | Trakai | html | zip | - | |
04 07 17 | Lietuvos moksleivių pirmenybės | Šiauliai | html, rtf | zip | - | - |
04 07 23 | Europos jaunių-U23 čemp. (POL) | Poznanė | html | zip | BKI.LT | - |
04 07 31 | Lietuvos veteranų č. - V.Š. taurė | Panevėžys | html | - | BKI.LT | - |
04 08 07 | Lietuvos jaunių žaidynės | Šiauliai | rezult, tašk | zip | - | - |
04 08 23 | Olimpinės žaidynės | Atėnai | html | - | BKI.LT | FTP |
04 09 11 | E. Gaigalo taurė - veteranai | Kaunas | html | - | BKI.LT | - |
04 09 24 | Lietuvos moksleivių taurė | Daugai | html, rtf | zip | - | - |
04 10 02 | Latvijos maratonas | Jelgava | html, doc | zip | bus | bus |
2004m. Baidarių-kanojų irklavimo varžybų kalendorius (aktualus lietuviams)
|
||
24 Bendro Fizinio Pasiruošimo (BFP) varžybos |
Kaunas | LTU |
BALANDIS |
||
23-24 Lietuvos maratono varžybos s/j | Daugai | LTU |
GEGUŽĖ | ||
01 Latvijos,Baltijos klubu cempionatas K-1, C-1 s/j | Brocenai | LAT |
7-9 Lietuvos taurė - D.Survuto memorialas s/j | Šiauliai | LTU |
20-23 Europos čempionatas, atranka į olimpines žaidynes | Poznan | POL |
20-23 Tarptautinė regata j | Racice | CZE |
22-23 Tarptautinė regata s/j | Belfort | FRA |
29-30 Tarptautinė Braca-Sport regata | Kaunas | LTU |
BIRELIS | ||
4-5 Tarptautinė Šiaulių regata | Šiauliai | LTU |
12-13 Lietuvos čempionatas s | Trakai | LTU |
18-20 Pasaulio taurės III etapas s | Racice | CZE |
19 Tarptautinė Visagino taurės regata | Visaginas | LTU |
19-20 Tarptautinę regata s/j | Bochum | GER |
25-27 Pasaulio taurės II etapas s | Duisburg | GER |
26-27 Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas | Šiauliai | LTU |
LIEPA |
||
3-4 Tarptautinė "Galvės" regata | Trakai | LTU |
17-18 Lietuvos moksleivių pirmenybės | Šiauliai | LTU |
23-25 Europos jaunių ir jaunimo čempionatas | Poznan | POL |
24-25 Jūros šventės varžybos | Klaipėda | LTU |
31 Lietuvos veteranų čempionatas - V.Ščiukos taurė | Panevėžys | LTU |
RUGPJŪTIS | ||
1 Daugų taurės varžybos | Daugai | LTU |
7-8 Šiaurės šalių varžybos | Tamparė | FIN |
7-8 Lietuvos jaunių žaidynės | Šiauliai | LTU |
23-28 Olimpinės žaidynės | Schinias | GRE |
RUGSĖJIS | ||
11 E.Gaigalo taurės varžybos | Kaunas | LTU |
17-18 "Šiaulių" dienos | Šiauliai | LTU |
24-25 Lietuvos moksleivių taurės varžybos | Šiauliai | LTU |
29-30 Žemaičių taurės varžybos | Klaipėda | LTU |
|