Elektroninio pašto @irklavimas.lt arba flatwater.info užsakymo forma
 
Pageidaujamas el. pašto adresas:
Norimas slaptažodis:

Jūsų vardas pavardė:

(vardas, pavardė būtini)

Jūsu turimas el. pašto adresas:

Jūsų komentarai:

 

Jums bus suteiktas pageidaujamas elektroninis paštas per 12h nuo formos gavimo. Adresas nesuteikiamas tuo atveju, jei pasirinktas paštas jau egzistuoja arba norimas pašto vardas yra necenzūrinis arba įžeidžiantis. Užsisakydami šį paštą turite suprasti, kad tai yra NEMOKAMA paslauga išlaikoma BKI.LT svetainės rėmėjų. Nutrūkus svetainės rėmimui pašto paslauga gali būti panaikinta. Apie tai būsite informuoti ne vėliau kaip dvi savaitės prieš pašto panaikinimą (čia žinoma paminėtas blogiausias variantas).

Praėjus 12 valandų po užsakymo galite pabandyti prisijungti prie pašto sistemos. Tam reikia apsilankyti BKI.LT ir išsirinkti punktą "tikrinti paštą". Įvesdami vardą (savo pašto adresą) būtinai turite įvesti pilną savo elektroninio pašto adresą. Tarkim jūsų el. paštas yra test@irklavimas.lt, tai visą adresą ir turite įvesti į vardo laukelį.

Savo paštą galite tikrinti ir naudojant įvairias pašto programas. Kaip jas susikonfigūruoti, rasite bki.lt svetainėje pasirinkę "pašto paslaugos: pagalba".

Ačiū, kad esate su BKI.LT !!!