Sekmadienį Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybos Vokėje

Justinas Šnioka 2016 LČ{jcomments off}

Sekmadienį startuos atvirosios Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybos!

Sportininkai varžysis individualiose K1 vyrų ir moterų, C1 vyrų ir moterų, C-2 klasių rungtyse bei komandinėse 3 x K1 vyrų bei 3 x 1 mišrių klasių rungtyse

Greitojo baidarių plaukimo varžybas stebėkite Vokės upės kanale Grigiškėse

K. Talačka tapo Latvijos čempionu U16 ir antras U18, D. Abromavičiūtė antra U18 ir U16, du komandiniai ekipažai treti Latvijos jaunių čempionate

Kipras Talačka iriasi K1 baidarių klasė

Atvirajame Latvijos jaunių čempionate lietuviai papildė savo kolekcijas medaliais:

Kipras Talačka laimėjo aukso medalį U16 amžiaus grupėje K1V baidarių klasėje bei buvo antras tarp jaunių

Dominyka Abromavičiūtė laimėjo sidabro medalį U16 ir U18 amžiaus grupėse K1M baidarių klasėje

Du ekipažai laimėjo du bronzos medalius komandinėse rungtyse:

Matas Varslavėnas su Kipru Talačka ir Gustu Malakausku 3 x K1 varžybose

Matas Varslavėnas su Aurimu Kuodžiu ir Saugintu Skilinsku 3 x C1 klasės varžybose

 

LIETUVOS RINKTINĖ STARTUOJA PASAULIO BAIDARIŲ SLALOMO U-23 IR U-18 ČEMPIONATUI

Simantas Mažeikis treniruotėje Bratislavoje

Lietuvos baidarių slalomo rinktinė išvyko ruoštis pasaulio jaunimo ir jaunių

čempionatui vyksiančiam Bratislavoje.

Rinktinės sudėtyje ruošiasi stipriausi šiuo metu atletai be kelių atletų negalėjusių dalyvauti dėl sveikatos.

  Startuoja:

Antradienį, 07-18, U-18

14.30 ir 17.00,  C1M Arnoldas Gotto 

Trečiadienį, 07-19, U-23

10.15 ir 12.45,  K1M Simantas Mažeikis, Vilius Rasimavičius ir Edvinas Turčinavičius 

 Trečiadienį, 07-19, U-18

15.30 ir 17.45,  K1M Kipras Talačka, Arnoldas Gotto  ir Šarūnas Mickevičius 

 Rezultatus stebėkite internetu

Video transliacijos ieškokite Canoe live results ir Youtube

 

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvos baidarių slalomo jaunių čempionate Kamilė Petrauskaitė triumfavo dvejose K1M ir C1M klasėse, Kipras Talačka - K1V klasėje , Arnoldas Gotto - C1V klasėje

 

 

Puvociai 2017 visi I vietu laimetojai A

Nuotraukoje I vietos jaunių čempionato laimėtojai visose klasėse ir amžiaus grupėse

Merkio sraunioje upės atkarpoje ties Perkūno akmeniu jaunieji baidarių slalomo atletai kovojo dėl medalių šešiose baidarių klasėse ir keturiose amžiaus grupėse.

Kamilė Petrauskaitė laimėjo aukso medalius net dvejose baidarių kllasėse K1M ir C1M ir dviejose amžiaus grupėse U18 ir U16,

Kipras Talačka laimėjo aukso medalius K1V baidarių klasėje dviejose amžiaus grupėse U18 ir U16, ir C1V  U16 amžiaus grupėje.

Arnoldas Gotto laimėjo C1V klasėje U18 grupėje.

Latviai laimėjo K1V ir C1V klasėje U14 ir U12 amžiaus grupėse

Ingvild Midttun iškovojo aukso medalį K1M ir C1M klasėse U14 amžiaus grupėje.

Komandinėse rungtyse 3 x K1V triumfavo Arnoldas Gotto, Aleksandr Midttun ir Gustas Malakauskas, o 

3 x C1  - jungtinis lietuvių ir latvių ekipažas Kamilė Petrauskaitė, Elina Celmina ir Viktorija Šalaševičiūtė - Turbinova.

Rezultatai

{jcomments off}

 

 

 

Kamilė Petrauskaitė - Latvijos baidarių slalomo čempionė K1M klasėje, vyrai iškovojo sidabro ir bronzos medalius komandinėse 3 x C1 ir 3 x K1 klasėse

Kamilė Petrauskaitė LV CMP K1M 2017

Penkiolikmetė Kamilė Petrauskaitė laimėjo auksą K1M baidarių klasėje, vienmetė Dominyka

Abramavičiūtė trečia.  K1V baidariių klasėje geriausiai sekėsi Viliui Rasimavičiui, užėmusiam

ketvirtąją vietą. Simantas Mažeikis - šeštojoje vietoje. 

Komandinėse rungtyse aukščiausiai pakilo lietuvių Arnoldo Gotto, Kipro Talačkos ir latvio

Krišo Melnikonio  jungtinė komanda laimėjusi sidabro medalius 3 x C1 baidarių klasėje, 

o bronzos medalių komplektą 3 x K1 klasėje iškovojo Simantas Mažeikis, Arnoldas Gotto ir

Matas Varslavėnas.

 

Lietuvos baidarių slalomo čempionas K1v - Mantas Atmanavičius

Atvirajame Lietuvos baidarių slalomo čempionate pergales pasiekė šie lietuviai -

K1 vyrų klasėje čempionu tapo Mantas Atmanavičius, II vietoje - Vilius Rasimavičius,

III vietoje - latvis Kaspars Pakers

K1moterų klasėje čempione tapo Erika Baranauskaitė, II vietoje - Kamilė Petrauskaitė,

III vietoje -  Dominyka Abromavičiūtė

C1 vyrų klasėje Mantas Atmanavičius laimėjo III vietą

K1 x 3 komandinėje rungtyje sėkmė lydėjo baltarusius, II vietoje - Justinas Šnioka, 

Paulius Popiera ir Kipras Talačka, III vietoje - Simanto Mažeikio ir latvių Kaspars 

Pakers ir Toms Karlivans ekipažas

 

LČ 2017 Iv Mantas Atmanavičius IIv Vilius Rasimavičius IIIv Kaspars Pakers Medium