Skip to main content

Simantas Mažeikis - Lietuvos baidarių slalomo čempionas K1, Mantas Atmanavičius apgynė čempiono vardą antrus metus iš eilės C1

Simantas Mažeikis iriasi 1024x683

Nuotraukoje Simantas Mažeikis

Sekmadienį atvirajame Lieutvos baidarių slalomo čempionate Simantas Mažeikis pirmą kartą užlipo ant čempioniško nugalėtojų pakylos laiptelio laimėjęs čempiono titulą konkurencingiausioje K1 vyrų baidarių klasėje. Vilius Rasimavičius  - laimėjo sidabro medalį, Mantas Atmanavičius - bronzos.

Mantas Atmanavičius antrus metus iš eilės išsaugojo čempiono titulą antroje pagal dalyvių skaičių kanojų C1 vyų klasėje. Arnoldas Gotto laimėjo sidabro medalį, o Kipras  Talačka  - bronzos.

Moterų baidarių K1 ir kanojų C1 klasėse čempioniškais aukso medaliais pasidabino Bartė Žiliukaitė.   Baidarių K1 klasėje sidabro medalį iškovojo Ingvilė Midttun , bronzos - latvė Luize |Macijauska.  Kanojų C1 klasėje sidabro medalį iškovojo Veronika Šalaševičiūtė, bronzos - Ingvilė Midttun.

Komandinėje  3 x K1 rungtyje pergale džiaugiasi Alytaus "Srauto" komanda: Mantas Atmanavičus, Vilius Rasimavičius ir Augustas Platūkis. Sidabro medalius laimėjo latvių Valmieros VSA komanda: Kaspars Pakers, Ralfs Jurjanis ir Ralfs Baldinšs.  Bronzos medalininkai  - Vilniaus klubo "Regata" komanda|: Simantas Mažeikis, Arnoldas Gotto ir Gustas Malakauskas. Šiemet šioje rungtyje dalyvavo net 13 komandų.

Komandinėje 3 x C1 rungtyje pergalingai plaukė Vilniaus "Regatos" klubo komanda: Arnoldas Gotto, Aurimas Kuodis ir Rimantas Pumputis. Antri - latviai . Trečioje vietoje Vilniaus merginų komanda: Bartė Žiliukaitė, Ingvilė Midttun ir Veronika Šalaševičiūtė.

Gegužės 19 dieną startuoja naujos Lietuvos baidarių slalomo varžybos - Lietuvos moksleivių lyga. Varžybos vyks penkių etapų ciklu. Tikslas - įtraukti mažuosius sportininkus į  varžybas suteikiant progą varžytis mažiau sudėtingose trasose Lietuvos upėse. Tikimasi padidinti moksleivių dalyvių skaičių bei labiau pakelti ne pirmus metus startuojančiųjų meistriškumą.

Pirmosios varžybos - Kaltanėnuose Žeimenos upe.