Skip to main content

LIETUVOS TAURĖS LAIMĖTOJAS - VILIUS RASIMAVIČIUS, SIMANTAS MAŽEIKIS - TREČIAS

LT taures 2018 laimetojai draugiskai ant pakylos 1024x683

Vilius Rasimavičius iškovojo čempionišką taurę K1 vyrų klasėje pakartodamas praėjusių metų pasiekimą.

Simantas Mažeikis laimėjo trečios vietos taurę ir pakartojo dviejų metų senumo pasiekimą.

Šiemet pirmą kartą I vietos laimėtojui LBKI federacija įteikė didžiausio federacijos rėmėjo pasaulinio

lygio irklų lietuvių gamintojo BRAČA padovanotą baidarių slalomo irklą.

Vilnius Rasimavičius trasą antrajame kvalifikaciniame plaukime, kuris tapo ir finalu dėl šiemet labai žemo

vandens lygio Vokės kanale, trasą įveikė per 90,28 sekundės įskaitant dvi baudos sekundes ir ženkliai

aplenkė antroje vietoje likusį latvį Tomą Karlivaną su 93, 88 sekundės be baudos tarškų.

Simantas Mažeikis tapo trečios vietos taurės laimėtoju trasą įveikęs per 94,69 sekundės be baudos taškų ir

aplenkęs jaunąjį latvį Ivo Kurvins su rezultatu 96,67 sekundės.

Kipras Talačka laimėjo antros vietos taurę nusileidęs tik minėtam latviui Ivo Kurvins U18 amžiaus grupėje.

Vėjas Pranskūnas - trečias U14 amžiaus grupėje.

K1V klasėje startavo 59 sportininkai.

K1 moterų baidarių klasėje taures išsidalino baltarusė Sevinch Izmailova, latvės Juta Murzina ir Enija Laksa.

Tarp lietuvių merginų geriausiai sekėsi Ingvil Midttun laimėjusiai 3 vietos taurę U18 amžiaus grupėje.

C1 vyrų baidarių klasėje suaugusiųjų amžiaus grupėje prizus laimėjo baltarusiai Viktar Tratsiak ir Denis Golovachenko bei latvis Emils Putninš.

Paulius Vainauskas laimėjo 2 vietos taurę U14 amžiaus grupėje ir tapo vieninteliu prizininku iš Lietuvos C1V.

C1 moterų baidarių klasėje U18 amžiaus grupėje Bartė Žiliukaitė iškovojo antrosios vietos taurę, o komandos draugė Ingvilė Midttun - trečiosios vietos.

Koamndų varžybose pirmosios vietos taurę  kaimėjo Regatos klubas, antrosios vietos - Volatilis, o  treti - komanda iš latvių miesto Baldone.