Skip to main content

Pasaulio baidarių slalomo U23 ir U18 čempionate lietuviai žingsniu arčiau pusfinalio barjero

{jcomments off}

PČ 2016 Vilius Rasimavičius starte Medium

Vilius Rasimavičius, organizatorių nuotrauka

Lietuvos baidarių slalomo atletai K1 vyrų baidarių klasėse buvo žingsniu arčiau pusfinalio barjero, tačiau jo neperžengė. U23 jaunimo amžiaus grupėje geriausiu rezultatu trasą įveikė Vilius Rasimavičius, o jaunių grupėje - Matas Varslavėnas.
Vilius Rasimavičius pirmajame kvalifikaciniame plaukime trasą įveikė per 92,58 sekundės įskaitant 2 baudos taškus iir nuo trisdešimties pusfinalininkų atsiliko beveik 8 sekundėmis bei užėmė 53 vietą tarp 75 dalyvių. Antrajame kvalifikaciniame plaukime atletas trasą įveikė puse sekundės greičiau, per 92,07 įskaitant 4 baudos sekundes, tačiau to nepakako siekiant patekti tarp antrojo plaukimo 10 laimingųjų. Sportininkas užėmė 21 vietą tarp antrajame kvalifikaciniame plaukime dalyvavusių 45 dalyvių.
Matas Varslavėnas pirmajame kvalifikaciniame plaukime startavo sėkmingiau nei antrajame. Sportininkas trasą įveikė per 133,14 sekundės įskaitant 10 baudos sekundžių ir užėmė 56 vietą tarp 80 dalyvių.
Dalija Lipska sėkmingiau pasirodė antrajame K1M baidarių klasės kvalifikaciniame plaukime, kuomet trasą įveikė per 152,94 sekundės ir užėmė 23 vietą tarp 34 antrojo kvalifikacinio plaukimo dalyvių.