15minkkk

15min.lt kartu su Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija (LBKIF) organizuoja rinkimus, kuriuose išrinksime geriausią baidarių ir kanojų irkluotoją! Nuo lapkričio 16 iki 27 dienos visi sporto gerbėjai gali balsuoti už savo favoritus. Kas taps geriausiu 2017 metų Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoju, lems 15min.lt skaitytojų (50 proc.) ir LBKIF ekspertų komisijos (50 proc.) balsai. Rinkimų nugalėtojui lapkričio 30 dieną vyksiančiuose apdovanojimuose bus įteikta olimpinio čempiono kanojininko Vlado Česiūno taurė.

BALSUOTI GALITE ČIA.

Olimpinės žaidynės - aukso medalis


Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.52,60 (1972, Miunchenas) 
 

Pasaulio čempionatai - aukso medalininkai


Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, estafetė 4x500 m, 7.31,73 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 45.01,51 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 1000 m, 4.02,85 (1974, Mechikas) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 47.12,07 (1975, Mechikas) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 42.34,11 (1975, Belgradas) 
Anatolijus Korolkovas (Ž, V)       - dvivietė baidarė, 10000 m, 39.20,70 (1977, Sofija) 
Petras Šiurskas (Ž, P)             - dvivietė baidarė, 10000 m, 39.20,70 (1977, Sofija) 
Natalija Kalašnikova (D, V)        - dvivietė baidarė, 500 m, 1.54,19 (1979, Duisburgas) 
Artūras Vieta (GP, V)               - keturvietė baidarė, 500 m, 1.23,21 (1987, Duisburgas) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)           - keturvietė baidarė, 10000 m, 35.58,54 (1989, Plovdivas) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)           - keturvietė baidarė, 10000 m, 35.21,86 (1990, Poznanė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,524 (2001, Poznanė) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,524 (2001, Poznanė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,401 (2002, Sevilija) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,401 (2002, Sevilija)
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,972 (2003, Gainsilvile) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,972 (2003, Gainsilvile)
 

Pasaulio čempionatai - sidabro medalininkai


Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, 500 m, 53,38 (1973, Tamperė) 
Romas Vienažindis (DR, K)       - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.28,17 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.49,56 (1973, Tamperė) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, estafetė 4x500 m, 7.25,36 (1974, Mechikas)
Petras Grigonis (DR, K)            - dvivietė kanoja, 500 m, 1.46,96 (1978, Belgradas) 
Natalija Kalašnikova (D, V)        - dvivietė baidarė, 500 m, 1. 49,52 (1978, Belgradas) 
Jonas Zautra (Ž, K)                 - keturvietė baidarė, 500 m, 1.32,02 (1979, Duisburgas) 
Vigantas Čekaitis (DR, K)          - dvivietė kanoja, 500 m, 1.47,74 (1981, Notingemas) 
Artūras Vieta (GP, V)               - vienvietė baidarė, 1000 m, 4.02,96 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)               - keturvietė baidarė, 500 m, 1.35,17 (1983, Tamperė) 
Natalija Kalašnikova (D, V)         - keturvietė baidarė, 500 m, 1. 46,69 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.00,11 (1985, Hazenvinkelis) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)            - keturvietė  baidarė,  1000 m 3.14.89  (1990, Plovdivas) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)         - K2 500m 1.xx,xx (su A.Duonėla 2001, Poznanė)
Alvydas Duonėla (LOSC)           - K2 500m 1.xx,xx (su E.Balčiūnu 2001, Poznanė)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)         - K2 200m 0:32.277 (su A.Duonėla 2005, Zagrebas)
Alvydas Duonėla (LOSC)           - K2 200m 0:32.277 (su E.Balčiūnu 2005, Zagrebas) 
Vytautas Vaičikonis (Panevėžys) - K1 200m 0:35.683 (2007, Duisburgas)
 

Pasaulio čempionatai - bronzos medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)         - K4 10000m 37:25.6 (Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Mykolas Rudzinskas; 1958 Praha)
Mykolas Rudzinskas (S, V)         - K4 10000m 37:25.6 (Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Alfonsas Rudzinskas; 1958 Praha)
Vladas Česiūnas (D, V)              - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.16,5 (1971, Belgradas) 
Petras Šiurskas (Ž, P)                - dvivietė baidarė, 10000 m, 38.48,92 (1975, Belgradas) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)           - vienvietė baidarė, 1000 m, 3.50,64 (1978, Belgradas) 
Jonas Zautra (Ž, K)                  - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.16,31 (1979, Duisburgas) 
Vigantas Čekaitis (Ž, K)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.34,60 (1981, Notingemas) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.25,70 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.02,31 (1987, Duisburgas) 
Snieguolė Narevičiūtė (Z, Tr)      - keturvietė baidarė, 500 m, 1.40,11 (1987, Duisburgas) 
Romualdas Petrukanecas (LOSC) - K1 200m 0:35.134 (2002, Sevilija)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 500m 1:29.205 (su A.Duonėla 2003, Gainsilvile)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 500m 1:29.205 (su E.Balčiūnu 2003, Gainsilvile) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 500m 1:29.347 (su A.Duonėla 2005, Zagrebas)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 500m 1:29.347 (su E.Balčiūnu 2005, Zagrebas) 
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:40.441 (2006, Szegedas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.058 (su T.Gadeikiu 2006, Szegedas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.058 (su R.Labucku 2006, Szegedas)
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:40.539 (2007, Duisburgas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.407 (su T.Gadeikiu 2007, Duisburgas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.407 (su R.Labucku 2007, Duisburgas)
 

Europos čempionatai - aukso medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)         - K4 1000m 3:16.0 (su Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Mykolu Rudzinsku 1957, Gentas)
Mykolas Rudzinskas (S, V)         - K4 1000m 3:16.0 (su Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Alfonsu Rudzinsku1957, Gentas)
Vladas Česiūnas (D, V)              - dvivietė kanoja, 10000 m, 41.01,51 (1973, Tamperė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K1 200m 0:36.967 (2000, Poznanė)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 200m 0:33.626 (su A.Duonėla 2004, Poznanė)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 200m 0:33.626 (su E.Balčiūnu 2004, Poznanė) 
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:41.969 (2007, Pontavedra)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:38.387 (su T.Gadeikiu 2007, Pontavedra)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:38.387 (su R.Labucku 2007, Pontavedra)
Vytautas Vaičikonis (Panevėžys)  - K1 200m 0:36.333 (2008, Milanas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.167 (su T.Gadeikiu 2008, Milanas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.167 (su R.Labucku 2008, Milanas)
 

Europos čempionatai - sidabro medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)        - keturvietė baidarė, 10000 m, 39.06,6 (1957, Gentas)
 Mykolas Rudzinskas (S, V)        - keturvietė baidarė, 10000 m, 39.06,6 (1957, Gentas) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, 500 m, 1.53,38 (1978, Tamperė) 
Romas Vienažindis (DR, K)        - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.28,17 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.49,56 (1973, Tamperė) 
Egidijus Balčiūnas                    - K2 200m 31.958 (su A.Duonėla 2006, Račice)
Alvydas Duonėla                      - K2 200m 31.958 (su E.Balčiūnu 2006, Račice)
Raimundas Labuckas                - C2 200m 36.503 (su T.Gadeikiu 2006, Račice)
Tomas Gadeikis                      - C2 200m 36.503 (su R.Labucku 2006, Račice)
Alvydas Duonėla                     - K2 200m 33.374 (su E.Balčiūnu 2008, Milanas)
Egidijus Balčiūnas                   - K2 200m 33.374 (su A.Duonėla 2008, Milanas)
 

Europos čempionatai - bronzos medalininkai

 

Romualdas Petrukanecas (LOSC) - K1 0:35.621 (2002, Szeged)
Jevgenij Shuklin                       - C1 200m 39.543 (2006, Račice)
Labuckas Raimondas - Tomas Gadeikis - Jevgenij Miasniankin - Kazimieras Rėksnys - C4 200m 33.449 (2006, Račice)
Alvydas Duonėla                      - K2 500m 1:35.222 (su E.Balčiūnu 2008, Milanas)
Egidijus Balčiūnas                    - K2 500m 1:35.222 (su A.Duonėla 2008, Milanas)