Skip to main content

Artūras Seja ir Vadimas Korobovas Pasaulio jaunimo Čempionai!

plo1

Šiandien Plovdive, Bulgarija, Pasaulio BKI jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate sėkmingai rungėsi Lietuvos irkluotojai. Artūras Seja K-1 200 m ir Vadimas Korobovas C-1 200 m nuotoliuose iškovojo Aukso medalius!

Artūro Sejos finalinis plaukimas yra ČIA.

Artūros  Sejos apdovanojimo ceremonija yra ČIA.

Vadimo Korobovo finalinis plaukimas yra ČIA.

Kitų lietuvių šiandienos startų rezultatai:

K-1 200 m (U18) Ieva Vaitiekūnaitė pusfinalyje 5, pateko į B finalą ir ten užėmė 6 vietą, galutinė 15 vieta;

K-1 200 (U18) Armandas Žumbys pusfinalyje finišavo septintas, galutinė 28 vieta;

C-1 200 (U18) Gabrielė Čerepokaitė pusfinalyje 6, pateko į B finalą. B finale 4, galutinė 13 vieta;

C-1 200 (U23) Rūta Dagytė pusfinalyje 7, pateko į B finalą. B finale 4, galutinė 13 vieta;

K-1 500 (U18) Ginatarė Pališauskaitė atrankiniame plaukime 4, pateko į pusfinalį. Pusfinalyje Gintarė penkta, pateko į B finalą. B finale - 6, galutinė 15 vieta;

K-4 500 (U18) Julius Petrauskas, Armandas Žumbys, Deividas Liukpetris, Osvaldas Mitkus atrankiniame septinti, pateko į pusfinalį, ten penkti, pateko į B  finalą. B finale aštunti, galutinė 17 vieta;

C-2 500 (U18) Gabrielė Čerepokaitė, Evelina Serafinaitė atrankiniame septintos, pateko į pusfinalį, ten aštuntos, galutinė 14 vieta;Ši6Aa

ndien Plovdive, Bulgarija, Pasaulio BKI jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate sėkmingai rungėsi Lietuvos irkluotojai. Artūras Seja K-1 200 m ir Vadimas Korobovas C-1 200 m nuotoliuose iškovojo Aukso medalius!Plovdive, Bulgarija, Pasaulio BKI jaunių ir jaunimo irklavimo čempionate sėkmingai rungėsi Lietuvos irkluotojai. Artūras Seja K-1 200 m Vadimas Korobovas C-1 200 m nuotoliuose iškovojo Aukso medalius!