Svarbiausi pasiekimai

Olimpinės žaidynės - aukso medalis


Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.52,60 (1972, Miunchenas) 
 

Pasaulio čempionatai - aukso medalininkai


Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, estafetė 4x500 m, 7.31,73 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 45.01,51 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 1000 m, 4.02,85 (1974, Mechikas) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 47.12,07 (1975, Mechikas) 
Vladas Česiūnas (D, V)            - dvivietė kanoja, 10000 m, 42.34,11 (1975, Belgradas) 
Anatolijus Korolkovas (Ž, V)       - dvivietė baidarė, 10000 m, 39.20,70 (1977, Sofija) 
Petras Šiurskas (Ž, P)             - dvivietė baidarė, 10000 m, 39.20,70 (1977, Sofija) 
Natalija Kalašnikova (D, V)        - dvivietė baidarė, 500 m, 1.54,19 (1979, Duisburgas) 
Artūras Vieta (GP, V)               - keturvietė baidarė, 500 m, 1.23,21 (1987, Duisburgas) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)           - keturvietė baidarė, 10000 m, 35.58,54 (1989, Plovdivas) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)           - keturvietė baidarė, 10000 m, 35.21,86 (1990, Poznanė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,524 (2001, Poznanė) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,524 (2001, Poznanė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,401 (2002, Sevilija) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,401 (2002, Sevilija)
Alvydas Duonėla (LOSC)          - dvivietė baidarė, 200 m, 32,972 (2003, Gainsilvile) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)        - dvivietė baidarė, 200 m, 32,972 (2003, Gainsilvile)
 

Pasaulio čempionatai - sidabro medalininkai


Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, 500 m, 53,38 (1973, Tamperė) 
Romas Vienažindis (DR, K)       - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.28,17 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.49,56 (1973, Tamperė) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, estafetė 4x500 m, 7.25,36 (1974, Mechikas)
Petras Grigonis (DR, K)            - dvivietė kanoja, 500 m, 1.46,96 (1978, Belgradas) 
Natalija Kalašnikova (D, V)        - dvivietė baidarė, 500 m, 1. 49,52 (1978, Belgradas) 
Jonas Zautra (Ž, K)                 - keturvietė baidarė, 500 m, 1.32,02 (1979, Duisburgas) 
Vigantas Čekaitis (DR, K)          - dvivietė kanoja, 500 m, 1.47,74 (1981, Notingemas) 
Artūras Vieta (GP, V)               - vienvietė baidarė, 1000 m, 4.02,96 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)               - keturvietė baidarė, 500 m, 1.35,17 (1983, Tamperė) 
Natalija Kalašnikova (D, V)         - keturvietė baidarė, 500 m, 1. 46,69 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.00,11 (1985, Hazenvinkelis) 
Artūras Vieta (Ž, Trakai)            - keturvietė  baidarė,  1000 m 3.14.89  (1990, Plovdivas) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)         - K2 500m 1.xx,xx (su A.Duonėla 2001, Poznanė)
Alvydas Duonėla (LOSC)           - K2 500m 1.xx,xx (su E.Balčiūnu 2001, Poznanė)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)         - K2 200m 0:32.277 (su A.Duonėla 2005, Zagrebas)
Alvydas Duonėla (LOSC)           - K2 200m 0:32.277 (su E.Balčiūnu 2005, Zagrebas) 
Vytautas Vaičikonis (Panevėžys) - K1 200m 0:35.683 (2007, Duisburgas)
 

Pasaulio čempionatai - bronzos medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)         - K4 10000m 37:25.6 (Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Mykolas Rudzinskas; 1958 Praha)
Mykolas Rudzinskas (S, V)         - K4 10000m 37:25.6 (Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Alfonsas Rudzinskas; 1958 Praha)
Vladas Česiūnas (D, V)              - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.16,5 (1971, Belgradas) 
Petras Šiurskas (Ž, P)                - dvivietė baidarė, 10000 m, 38.48,92 (1975, Belgradas) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)           - vienvietė baidarė, 1000 m, 3.50,64 (1978, Belgradas) 
Jonas Zautra (Ž, K)                  - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.16,31 (1979, Duisburgas) 
Vigantas Čekaitis (Ž, K)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.34,60 (1981, Notingemas) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.25,70 (1983, Tamperė) 
Artūras Vieta (GP, V)                - keturvietė baidarė, 1000 m, 3.02,31 (1987, Duisburgas) 
Snieguolė Narevičiūtė (Z, Tr)      - keturvietė baidarė, 500 m, 1.40,11 (1987, Duisburgas) 
Romualdas Petrukanecas (LOSC) - K1 200m 0:35.134 (2002, Sevilija)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 500m 1:29.205 (su A.Duonėla 2003, Gainsilvile)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 500m 1:29.205 (su E.Balčiūnu 2003, Gainsilvile) 
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 500m 1:29.347 (su A.Duonėla 2005, Zagrebas)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 500m 1:29.347 (su E.Balčiūnu 2005, Zagrebas) 
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:40.441 (2006, Szegedas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.058 (su T.Gadeikiu 2006, Szegedas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.058 (su R.Labucku 2006, Szegedas)
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:40.539 (2007, Duisburgas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.407 (su T.Gadeikiu 2007, Duisburgas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.407 (su R.Labucku 2007, Duisburgas)
 

Europos čempionatai - aukso medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)         - K4 1000m 3:16.0 (su Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Mykolu Rudzinsku 1957, Gentas)
Mykolas Rudzinskas (S, V)         - K4 1000m 3:16.0 (su Valodar Zvezdkin, Vasilij  Stepanov, Alfonsu Rudzinsku1957, Gentas)
Vladas Česiūnas (D, V)              - dvivietė kanoja, 10000 m, 41.01,51 (1973, Tamperė) 
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K1 200m 0:36.967 (2000, Poznanė)
Egidijus Balčiūnas (LOSC)          - K2 200m 0:33.626 (su A.Duonėla 2004, Poznanė)
Alvydas Duonėla (LOSC)            - K2 200m 0:33.626 (su E.Balčiūnu 2004, Poznanė) 
Šuklin Jevgenij (Visaginas)         - C1 200m 0:41.969 (2007, Pontavedra)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:38.387 (su T.Gadeikiu 2007, Pontavedra)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:38.387 (su R.Labucku 2007, Pontavedra)
Vytautas Vaičikonis (Panevėžys)  - K1 200m 0:36.333 (2008, Milanas)
Raimundas Labuckas (Visaginas) - C2 200m 0:37.167 (su T.Gadeikiu 2008, Milanas)
Tomas Gadeikis (Kaunas)          - C2 200m 0:37.167 (su R.Labucku 2008, Milanas)
 

Europos čempionatai - sidabro medalininkai


Alfonsas Rudzinskas (S, V)        - keturvietė baidarė, 10000 m, 39.06,6 (1957, Gentas)
 Mykolas Rudzinskas (S, V)        - keturvietė baidarė, 10000 m, 39.06,6 (1957, Gentas) 
Vitalijus Trukšinas (D, V)          - vienvietė baidarė, 500 m, 1.53,38 (1978, Tamperė) 
Romas Vienažindis (DR, K)        - vienvietė kanoja, 1000 m, 4.28,17 (1973, Tamperė) 
Vladas Česiūnas (D, V)             - dvivietė kanoja, 1000 m, 3.49,56 (1973, Tamperė) 
Egidijus Balčiūnas                    - K2 200m 31.958 (su A.Duonėla 2006, Račice)
Alvydas Duonėla                      - K2 200m 31.958 (su E.Balčiūnu 2006, Račice)
Raimundas Labuckas                - C2 200m 36.503 (su T.Gadeikiu 2006, Račice)
Tomas Gadeikis                      - C2 200m 36.503 (su R.Labucku 2006, Račice)
Alvydas Duonėla                     - K2 200m 33.374 (su E.Balčiūnu 2008, Milanas)
Egidijus Balčiūnas                   - K2 200m 33.374 (su A.Duonėla 2008, Milanas)
 

Europos čempionatai - bronzos medalininkai

 

Romualdas Petrukanecas (LOSC) - K1 0:35.621 (2002, Szeged)
Jevgenij Shuklin                       - C1 200m 39.543 (2006, Račice)
Labuckas Raimondas - Tomas Gadeikis - Jevgenij Miasniankin - Kazimieras Rėksnys - C4 200m 33.449 (2006, Račice)
Alvydas Duonėla                      - K2 500m 1:35.222 (su E.Balčiūnu 2008, Milanas)
Egidijus Balčiūnas                    - K2 500m 1:35.222 (su A.Duonėla 2008, Milanas)