2018 metų sezono Lietuvos rinktinės

Remiantis 2018.01.27 dienos Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomojo komiteto sprendimu dėl nacionalinių rinktinių formavimo principų, kandidatais į rinktines įtraukiami tie sportininkai, kurie praėjusiais metais Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo pasaulio, Europos čempionatuose bei varžybose kurios yra įtrauktos į ICF ir ECA varžybų kalendorių. 

 

LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO SUAUGUSIŲJŲ RINKTINĖS SPORTININKŲ
2018 M. SEZONO SĄRAŠAS:

Eil.

Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

Rungtis

Savivaldybė

Treneris

Rengianti organizacija

 

2017 m. pasiektas rezultatas

1.

Artūras Seja

1996

K-1 200

Vilnius

R.Petrukanecas

A. Rein,

L. Mikailionis

LBKIF, Vilniaus SC, Visagino SC, SK „Šiaurės vėjas“

PČ 10v.

EČ 6 v.

2.

Ignas Navakauskas

1989

K-1 200

Vilnius

R.Petrukanecas

LBKIF, SK „Šiaurės vėjas“

PT 7 v.

3.

Ričardas Nekriošius

1986

K-2 1000

Kaunas

S.Sorokin

K.Janušauskas

LBKIF

PČ 7 v

4.

Andrej Olijnik

1987

K-2 1000

Kaunas

S.Sorokin

E.Gustas

A.Alekrinskis

LBKIF

PČ 7 v

5

Aurimas Lankas

1985

K-4 500

Šiauliai

A.Lankas

R.Petrukanecas

LBKIF, SM „Atžalynas, SK „Irklo broliai“

PČ 9 v.

6.

Edvinas Ramanauskas

1985

K-4 500

Šiauliai

A.Lankas

R.Petrukanecas

LBKIF, SM „Atžalynas, SK „Irklo broliai“

PČ 9 v

7.

Simonas Maldonis

1993

K-4 500

Vilnius

R.Petrukanecas

L. Mikailionis

LBKIF, Vilniaus SC, SK „Šiaurės vėjas“

PČ 9 v

8.

Mindaugas Maldonis

1991

K-4 500

Vilnius

R.Petrukanecas

S.Sorokinas

LBKIF, SK „Šiaurės vėjas“

PČ 9 v

9.

Vadim Korobov

1997

C-1 1000

Vilnius

K.Reksnys

D. Michailov

LBKIF, Vilniaus SC, Visagino SC

PC 12 v.

10.

Henrikas Žustautas

1994

C-1 200

Vilnius

K.Reksnys

LBKIF

EČ 1 v.

11.

Rūta Dagytė

1995

C-1 200

Kaunas

E.Gustas

LBKIF, SM „Bangpūtys“

PČ 13 v

12.

Vytautas Prunskas

1988

C-2 200

Volnius

K.Reksnys

SK „Vilniaus Irklavimo Klubas“

PČ 13 v.

13.

Artūras Giliasevičius

1991

C-2 200

Vilnius

K.Reksnys

SK „Vilniaus Irklavimo Klubas“

PČ 13 v.

14.

Osvaldas Murza

1995

C-2 1000

Kaunas

E,Gustas

LBKIF, SM „Bangpūtys“

PČ 17 v.

15.

Jevgenij Kuračionak

1994

C-2 1000

Vilnius

K.Reksnys

E.Gustas

LBKIF, Vilniaus SC

PČ 17 v.


LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO JAUNIMO RINKTINĖS SPORTININKŲ 2018 M. SEZONO SĄRAŠAS:

Eil.

Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

Rungtis

Savivaldybė

Treneris

Rengianti organizacija

2017 m. pasiektas rezultatas

1

Artūras Seja

1996

K-1 200

Vilnius

Romas Petrukanecas

Aleksej Rein

L. Mikailionis

LBKIF ,Visagino SC, Vilniaus SC, SK „Šiaurės vėjas“,

PJmČ 2 v.

2

Vadim Korobov

1997

C-1 1000

Vilnius

Kazimieras Reksnys

Dmitrij Michailov

LBKIF, Vilniaus SC, Visagino SC

EJmČ 3 v.

3

Rūta Dagytė

1995

C-1 200

Kaunas

Egidijus Gustas

LBKIF, Kauno „Bangpūtys“

EJmČ 6 v.

4

Osvaldas Murza

1995

C-2 1000

Kaunas

Egidijus Gustas

LBKIF, Kauno „Bangpūtys“

EJmČ 8 v.

5

Lukas Šakalys

1999

K-1 200

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

LBKIF, Panevėžio Sargūno g-ja

PJnČ 11 v.

6

Rokas Puzonas

1996

K-2 1000

Vilnius

Mantas Grikšas

Vilniaus SC

EJmČ 12 v.

7

Lukas Adomavičius

1996

K-2 1000

Vilnius

Mantas Grikšas

Vilniaus SC

EJmČ 12 v.

8

Rytis Romeika

1998

C-2 500

Kaunas

Algirdas Liaudanskas

Kauno „Bangpūtys“

EJmČ 12 v.

9

Povilas Dambrauskas

1998

C-2 500

Kaunas

Algirdas Liaudanskas

Kauno „Bangpūtys“

EJmČ 12 v.

10

Tomas Jurkevičius

1999

K-4 500

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiauliu sporto gimnazija

EJnČ 15 v.

11

Tomas Srivkinas

1999

K-4 500

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio Sargūno gimnazija

EJnČ 15 v.

12

Karolis Bružas

1999

K-4 500

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

EJnČ 15 v.

13

Ilja Davidovskij

1999

C-1 1000

Visaginas

Kazimieras Rėksnys

Vladim Suchorukov

LBKIF, Vilniaus SC, Visagino SC

PJnČ 21 v.

14

Tomas Jurkevičius

1999

K-2 1000

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiaulių sporto gimnazija

PJnČ 25 v.

15

Gabija Šeškutė

1998

K-1 500

Vilnius

Gintas Aleksejūnas

Vilniaus sporto centras

PJmČ 26 v.

16

Lada Čechova

1997

K-1 200

Panevėžys

Vytautas Vačikonis

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

PJmČ 31v.

17

Jelizaveta Jermakova

1999

C-1 200

Visaginas

Aleksej Rein

Visagino sporto centras

PJnČ 23 v.

LIETUVOS BAIDARIŲ IR KANOJŲ IRKLAVIMO JAUNIŲ RINKTINĖS SPORTININKŲ 2018 M. SEZONO SĄRAŠAS

Eil.

Nr.

Vardas, Pavardė

Gimimo data

Rungtis

Savivaldybė

Treneris

Rengianti organizacija

 

2017 m. pasiektas rezultatas

1.

Ieva Vaitiekūnaitė

2000      

K-1 200

Šiauliai

Rimas Bernotas

SM „Atžalynas“

PČ 13 v.

2.

Deivydas Liukpetris

2000

K-1 1000

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevežio kūno

PČ 33 v.

3.

Osvaldas Mitkus

2000

K-4 500

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiaulių sporto gimnazija

OH 11

4.

Ioris Papinigis

2000

C-2 1000

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio Sargūno g-ja

PČ 18 v.

5.

Tadas Tamašauskas

2000

C-2 1000

Šiauliai

Artūras Navickas

SM „Atžalynas“

PČ 18 v.

6.

Evelina Serafinaitė

2000

C-2 200

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

EČ 13 v.

7.

Gabrielė Čerepokaitė

2001

C- 2 200

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

EJOF 6 v.

8.

Armandas Žumbys

2001

K-2 200

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiaulių sporto gimnazija

EOJF 12 v.

9.

Jonas Veitas

2001

K-2 200

Klaipėda  

Arminas Miežietis

Klaipėdos irklavimo centras

EJOF 12 v.

10.

Dominykas Pažėra

2001

C-1 500

Elektrėnai

Ovidijus Manomaitis

Elektrėnų

EJOF 10 v.

11.

Gabrielė Mažeikaitė

2002

K-2 500

Vilnius

Gintas Aleksejūnas

Vilniaus sporto centras

EJOF 16 v.

12.

Augustas Jankauskas

2002

K-1 200

Vilnius

Gntas Aleksėjūnas

Vilniaus sporto centras

OH 30 v.

13.

Austėja Bložytė

2001

K-2 500

Kaunas

Kęstutis Janušauskas

Kauno „Bangpūtys“

EJOF 16 v.        

14.

Gabrielė Macijauskaitė

2001

K-1 500

Kaunas

Kęstutis Janušauskas

Kauno „Bangpūtys“

OH 27 v.

15.

Viktorija Petravičiūtė

2000

K-1 500

Kaunas

Kęstutis Janušauskas

Kauno „Bangpūtys“

OH 20 v.

16.

Kamilė Jakubelskaitė

2001

K-2 500

Kaunas

Kęstutis Janušauskas

Kauno „Bangpūtys“

OH 30 v.

17

Martynas Obelienius

2001

C-1 200

Kaunas

Algirdas Liaudanskas

Kauno „Bangpūtys“

OH 18 v.

18

Ala Grigorjeva

2000

K- 2 200

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio Sargūno g-ja

OH 14 v.

19

Anastasija Krasnova

2000

K- 2 500

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio Sargūno g-ja

OH 11 v.

20

Mindaugas Česonis

2000

C-1 500

Panevėžys

Pavelas Bespalovas

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

OH 12 v.

21

Emilis Montvila

2001

K- 1 500

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

OH 35 v.

22

Steponas Andžius

2001

C- 1 200

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio Sargūno g-ja

OH 13 v.

23

Gvidas Žebrys

2002

K-1 1000

Panevėžys

Vytautas Vaičikonis

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

OH 32 v.

24

Julius Petrauskas

2000

K-4 500

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiaulių sporto gimnazija

OH 11 v.

25

26

Povilas Ramonas

2000

C-4 500

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

OH 9 v.

27

Tomas Liaudinskas

2001

K- 2 200

Šiauliai

Antanas Lankas

SM „Atžalynas“

OH 20 v.

28

Vytas Povilaitis

2001

C-4 500

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

OH 9v.

29

Ignas Serafinas

2002

C-1 1000

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

OH 20 v.

30

Ernestas Bucius

2002

C-4 500

Šiauliai

Petras Kairys

SM „Atžalynas“

OH 9 v.

31

Karolis Eidėjus

2000

K-4 200

Šiauliai

Tadas Čižas

Šiaulių sporto gimnazija

OH 11 v.

32

Goda Steponavičiūtė

2001

K- 2 200

Marijampolė

Benas Jenkevičius

Marijampolės sporto mokykla

OH 32 v.

33

Karolina Borūtaitė

2001

K-2 500

Marijampolė

Benas Jankevičius

Marijampolės sporto mokykla

OH 32 v.

34

Rūta Šalaševičiūtė

2001

K-2 500

Marijampolė

Benas Jenkevičius

Marijampolės sporto mokykla

OH 32 v.

35

Artūras Golovač

2003

C- 4 500

Elektrėnai

Ovidijus Manomaitis

Elektrėnų sporto centras

OH 9 v.

36

Gintarė Pališauskaitė

2003

K-1 500

Elektrėnai

Ovidijus Manomaitis

Elektrėnų sporto centras

OH 9 v.

37

Henrikas Kudriavcevas

2002

K-1 200

Klaipėda

Dionizas Račkauskas

Klaipėdos irklavimo centras

OH 26 v.

38

Mantas Jablonskis

2000

K-2 200

Skuodas

Kazys Rimkūnas

Skuodo irklavimo klubas

OH 14 v.

39

Mantas Gadeikis

2001

C-1 500

Plungė

Edmundas Gelčinskas

Plungės sporto ir rekriacijos centras

OH 12 v.

40

Viačeslav Buglak

2002

C-2 1000

Visaginas

Vladimir Suchorukov

Visagino sporto centras

OH 11 v.

 

 

Teisėjai

 

LIETUVOS BKI IRKLAVIMO FEDERACIJOS RĖMĖJAI

                                                                                            Lietuvos BKI irklavimo federacijos Generaliniai rėmėjai

                                                     ltok logo

                                                                                                                         www.ltok.lt

 

                                                     kksd

                                                                                                                       www.kksd.lrv.lt

                                                BRACA SPORT

                                                                                                                www.braca-sport.com

                                                

                                                                                                          

                                                 seif

                                                                                                                     www.seifuva.lt

Vykdomasis komitetas

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomajį komitetą sudaro devyni nariai:

Nr. Vardas, pavardė Pareigos Tel.nr. El. paštas Nuotrauka
1. Aleksandras Alekrinskis Prezidentas +37067092669 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
2. Romualdas Petrukanecas Generalinis sekretorius +37067092625 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
3. Gintautas Brijūnas I Viceprezidentas  +37061461166  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
4. Vytautas Vaičikonis Teisėjų tarybos pirmininkas  +37068796545  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
5. Kęstutis Janušauskas Trenerių tarybos pirmininkas  +37062042101  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
6. Eidris Karevičius Slalomo ir kanupolo disciplinų atstovas  +37069832208  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
7. Benius Jankevičius Išrinktas Konferencijos  +37068224178  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
8. Egidijus Gustas Išrinktas Konferencijos  +37069870727  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
9. Aurimas Lankas Išrinktas Konferencijos  +37067632055  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos Vykdomojo komiteto nariai (išskyrus E. Karevičių - išrinktas  2017-11-25 dieną per Kaune vykusią Eilinę LBKIF Konferenciją) išrinkti per 2016-12-09 .Kaune vykusią LBKIF ataskaitę rinkiminę Konferenciją.