Skip to main content

Sekmadienio rezultatai

J.Šuklin kanoja vienviete 500m nuotolyje užėmė labai aukštą šeštą vietą (+2.048 nuo nugalėtojo baltarusio D.Harazha), sveikiname!

Labai gerai pasirodė ir kanoją dvivietę irkluojantys R.Labuckas-T.Gadeikis, jie užėmė ketvirtą (nugalėtojams vokiečiams pralaimėjo +2.011) vietą.

Devintas 200m nuotolyje baidare vienviete liko E.Balčiūnas (nuo nugalėtojo iš vokietijos R.Rauhe +1.919).

Bronzos medalį būsimame Olimpiiname nuotolyje iškovojo J.Šuklin kanoja vienviete (+0.930 nugalėtojui iš Azerbaidžiano V.Demjanenkai).

Pasaulio čempionais kanoja dviviete 200m nuotolyje tapo R.Labuckas-T.Gadeikis (antrais liko Rusijos įgula).

E.Balčiūnas baidare vienviete 500m B finale buvo trečias (bendroje įskaitoje 12).

Baidarė dvivietė R.Malinauskas-A.Oliinik B finale finišavo šešti ir bendroje įskaitoje liko penkioliktais.

Kanojininkai J.Šuklin-R.Labuckas-T.Gadeikis-J.Miasniankin estafetėje užėmė penktą vietą (nuo nugalėtojų rusų +2.837).