Skip to main content

Henrikas Žustautas Geriausias 2015 m. Lietuvos BKI irkluotojas!

zuzimbio

Internetinio žinių portalo 15min.lt ir Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos organizuoto konkurso "Geriausias  2015 metų Lietuvos BKI irkluotojas" nugalėtoju tapo kanojininkas Henrikas Žustautas!

Henrikas šiais metais laimėjo Aukso medalius Europos žaidynėse Azerbaidžane, Pasaulio jaunimo čempionate Portugalijoje, Pasaulio taurės regatoje Vokietijoje, Europos jaunimo čempionate Rumunijoje iškovojo bronzos medalį, Pasaulio čempionate Italijoje finišavo penktas ir iškovojo Olimpinį kelialapį! Tapus "Geriausiuoju" Henriko pavardė bus išgraviruota ant pereinamosios Vlado Česiūno taurės, kuri yra įteikiama Geriausiam metų BKI irkluotojui.

Henrikui atiteko ir "Geriausio 2015 m. Lietuvos jaunojo BKI irkluotojo" titulas.  Ta proga jo pavardė bus išgraviruota ant pereinamosios Dariaus Survuto taurės.

Tai pirmasis atvejis Lietuvos BKIF istorijoje, kai vienas sportininkas tais pačiais metais iškovojo abudu titulus .

Sveikiname Henriką Žustautą, jo trenerį Kazimierą Rėksnį bei pirmąjį sportininko trenerį Edmundą Gelčinską su sėkmingu sezonu!

15min.lt      straipsnis bei nuotraukos iš renginio yra čia.