Skip to main content

S. Mažeikio ir V. Rasimavičiaus stovykla ir startai Makedonijoje

slalom16

Balandžio mėnesio pradžioje Lietuvos slalomo baidarių irkluotojai Simantas Mažeikis ir Vilius Rasimavičius Makedonijoje dalyvavo Tarptautinės BKI irklavimo federacijos (ICF) rengiamoje  TIP (talentų identifikavimo programa)  stovykloje. Po stovyklos vaikinai dalyvavo dviejose varžybose.

Pirmosios - 48 ILINDENSKI KAJAK SLALOM, IKAS 2016 regata. Tarp  58 vyrų K-1  rungtyje dalyvavusių sportininkų S. Mažeikis pateko finalą ir užėmė 6 vietą. V. Rasimavičius galutinėje įskaitoje finišavo 13-tas.

Antrosios varžybos tai ECA European Cup Wildwater Canoeing Sprint Race 1 regata. Joje tarp 26 K-1 dalyvių V. Rasimavičius užėmė 12, o S. Mažeikis - 13 vietą.

Primename, kad balandžio 17 dieną Grigiškėse, Vilniuje vyks Lietuvos Slalomo čempionatas.