Skip to main content

II Pasaulio taurės etapas Duisburge: pirmos dienos rezultatai + šeštadienio finalų tvarkaraštis

Penktadienį Duisburge lietuviams sekėsi taip:

C-1 200 m rungties atrankinius plaukimus (30 dalyvių) laimėjo ir J. Šuklinas ir H. Žustautas. Henrikas į pusfinalį pateko su geriausiu laiku tarp startavusiu, Jevgenijus su antruoju. Vėliau abudu laimėjo ir savo pusfinalinius plaukimus. Ir vėl su geriausią laiką tarp pusfinalininkų pasiekė Henrikas, Jevgenijaus laikas - antras.

C-1 200 m FINALINIS PLAUKIMAS RYTOJ 12:34 LIETUVOS LAIKU.

Baidare dviviete 200 metrų nuotolyje (dalyvavo 33 įgulos) lenktyniavo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Jie antrankiniame, o vėliau ir pusfinaliniame plaukime finišavo tretieji  ir pateko į A finalą.

K-2 200 m FINALINIS PLAUKIMAS 12:29 LIETUVOS LAIKU.

Taip pat šiandien startavo ir baidarininkai vienvietininkai K-1 200 m nuotolyje (61 dalyvis): Ignas Navakauskas laimėjo savo pusfinalinį plaukimą, o Edvinas Ramanauskas finišavo ketvirtas. Pusfinaliniai plaukimai rytoj vakare.