Baidarė keturvietė Pasaulio BKI irklavimo čempionate pateko į A finalą!

Šeštadienį  Račicoje vykstančiame Pasaulio BKI irklavimo čempionate lietuviai irklavo taip:

K-1 200 m  pusfinaliniame plaukime Artūras Seja buvo trečias – pateko į B finalą. Iki A finalo trūko 0.011 sek.

C-1 200 m pusfinalyje Rūta Dagytė užėmė 4 vietą ir taip pat varžysis B finale.

C-2 1000 m pusfinalyje Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas finišavo aštunti – pateko į B finalą.

C-2 200 m Vytautas Prunskas ir Artūras Giliasevičius pusfinalyje finišavo septinti, galutinė 14 vieta.

K-4 500 m  pusfinalyje Aurimas Lankas – Mindaugas Maldonis – Edvinas Ramanauskas – Simonas Maldonis užėmė trečią vietą ir pateko į A finalą.

Sekmadienio finalai:

K-1 200 m  B finalas (Artūras  Seja) – 10:06 (Lietuvos laiku);

C-1 200 m B finalas (Rūta Dagytė) – 10:11;

C-2 1000 m B finalas (Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas) 10:21;

K-4 500 m A finalas (Aurimas Lankas – Mindaugas Maldonis – Edvinas Ramanauskas – Simonas Maldonis) 12:53;

Spausdinti El. paštas

Baidarė keturvietė Pasaulio BKI irklavimo čempionate pateko į A finalą!

Šeštadienį  Račicoje vykstančiame Pasaulio BKI irklavimo čempionate lietuviai irklavo taip:

K-1 200 m  pusfinaliniame plaukime Artūras Seja buvo trečias – pateko į B finalą. Iki A finalo trūko 0.011 sek.

C-1 200 m pusfinalyje Rūta Dagytė užėmė 4 vietą ir taip pat varžysis B finale.

C-2 1000 m pusfinalyje Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas finišavo aštunti – pateko į B finalą.

C-2 200 m Vytautas Prunskas ir Artūras Giliasevičius pusfinalyje finišavo septinti, galutinė 14 vieta.

K-4 500 m  pusfinalyje Aurimas Lankas – Mindaugas Maldonis – Edvinas Ramanauskas – Simonas Maldonis užėmė trečią vietą ir pateko į A finalą.

Sekmadienio finalai:

K-1 200 m  B finalas (Artūras  Seja) – 10:06 (Lietuvos laiku);

C-1 200 m B finalas (Rūta Dagytė) – 10:11;

C-2 1000 m B finalas (Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas) 10:21;

K-4 500 m A finalas (Aurimas Lankas – Mindaugas Maldonis – Edvinas Ramanauskas – Simonas Maldonis) 12:53;

Spausdinti El. paštas

R. Nekriošius, A. Olijnikas ir H. Žustautas - Pasaulio BKI irklavimo čempionate septinti

Šeštadienį Račicoje, Čekija, vykusiuose A finaluose lietuviai startavo taip:

Ričardas Nekriošius ir Andrėjus Olijnikas K-2 1000 m  A finale finišavo septinti.

Henrikas Žustautas C-1 200 m nuotolio A finale liko septintas.

K-2 200 m  A finale Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas liko devinti.

Vadimas Korobovas C-1 1000 m B finale užėmė trečią vietą ir galutinėje įskaitoje liko 12-tas.

 

Spausdinti El. paštas

ŠIANDIEN LIETUVIAI KOVOS DĖL PASAULIO BKI IRKLAVIMO MEDALIŲ!!!

 medaile

Šiandien, šeštadienį, lietuviai kovos dėl Pasaulio BKI irklavimo čempionato medalių! 

Jie startuos tokia tvarka (Lietuvos laiku):

10:39  C-1 1000 B Finalas: Vadimas Korobovas

12:23 K-2 200 A Finalas: Aurimas  Lankas, Edvinas Ramanauskas

12:28 C-1 200 A Finalas: Henrikas  Žustautas

13:08 K-2 1000 A Finalas: Ričardas Nekriošius, Andrius  Olijnikas

Šiuos finalus internete galite stebėti čia.

Spausdinti El. paštas

Antra Pasaulio BKI irklavimo diena - rami diena

team2017

Šiandien Čekijoje besitesiančiame Pasaulio BKI irklavimo čempionate lietuviai startavo atrankiniuose plaukimuose:

Artūras Seja K-1 200 m  plaukime finišavo antras;

Aurimas Lankas - Mindaugas Maldonis - Edvinas Ramanauskas - Simonas Maldonis K-4 500 m - ketvirti;

Vytautas Prunskas ir Artūras Giliasevičius C-2 200 m - šešti;

Rūta Dagytė C-1 200 m - aštunta;

Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas C-2  1000 m nuotolyje - septinti;

Rytoj visos šios įgulos startuos pusfinaliniuose plaukimuose.

Šiandienos ryto plaukimai YOUTUBE.COM puslapyje.

 

Spausdinti El. paštas

Daugiau straipsnių...