Lietuvos rekordai
Geriausi laikai, pasiekti Lietuvos irkluotojų |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Distancija |
Metai |
Vardas, pavardė |
Vietovė |
Rezultatas |
Vieta |
||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Baidarė vyrai |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
1000m K1 |
2006 |
Rokas Malinauskas |
Atėnai (Graikija), U23EČ |
3:33.847 |
F - 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
1000m K2 |
2011 |
Ričardas Nekriošius - Andrej Olijnik |
Poznanė (Lenkija), EČ |
3:13.767 |
H - 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
1000m K4 |
2009 |
R.Ptašnykas - A.Radzevič - A.Duonėla - E.Balčiūnas |
Branderburgas (Vokietija), EČ |
2:56.220 |
H - 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
500m K1 |
2003 |
Alvydas Duonėla |
Gainsilvile (JAV), PČ |
1:36.910 |
SF - 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
500m K2 |
2003 |
Alvydas Duonėla - Egidijus Balčiūnas |
Gainsilvile (JAV), PČ |
1:27.877 |
SF - 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
500m K4 |
2006 |
R.Petrukanecas - J.Vaičiulis - A.Radzevič - R.Malinauskas |
Račice (Čekija), EČ |
1:23.219 |
SF - 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
200m K1 |
2012 |
Ignas Navakauskas |
Zagreb (Kroatija), EČ |
34.795 |
F - 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
200m K2 |
2012 |
Egidijus Balčiūnas - Ignas Navakauskas |
Zagreb (Kroatija), EČ |
31.924 |
H - 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
200m K4 |
2009 |
R.Ptašnykas - A.Radzevič - A.Duonėla - E.Balčiūnas |
Branderburgas (Vokietija), EČ |
31.087 |
F - 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Kanoja vyrai |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
1000m C1 |
2009 |
Jevgenij Shuklin |
Branderburgas (Vokietija),EČ |
3:55.084 |
F - 4 |
||||||||||||||||||||||||||||
1000m C2 |
2003 |
Jevgenij Shuklin - Kiril Prochorov |
Komatsu (Japonija), PJČ |
3:43.413 |
F - 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
1000m C4 |
2004 |
K.Prochorov - J.Miasniankin - R.Labuckas - T.Gadeikis |
Poznanė (Lenkija), U23EČ |
3:26.072 |
F - 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
500m C1 |
2009 |
Jevgenij Shuklin |
Račice (Čekija), EČ |
1:47.838 |
F - 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
500m C2 |
2008 |
Raimundas Labuckas - Tomas Gadeikis |
Segetas(Vengrija), PT |
1:41.882 |
H - 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
500m C4 |
2004 |
K.Prochorov - J.Miasniankin - R.Labuckas - T.Gadeikis |
Poznanė (Lenkija), U23EČ |
1:34.517 |
F - 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
200m C1 |
2012 |
Jevgenij Shuklin |
Zagreb (Kroatija), EČ |
38.923 |
H - 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
200m C2 |
2007 |
Raimundas Labuckas - Tomas Gadeikis |
Gerardmer (Prancūzija), PTE |
35.760 |
F - 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
200m C4 |
2006 |
R.Labuckas - T.Gadeikis - J.Miasniankin - K.Rėksnys |
Račice (Čekija), EČ |
33.449 |
F - 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
Baidarė moterys |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
1000m K1 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
1000m K2 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
1000m K4 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
500m K1 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
500m K2 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
500m K4 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
200m K1 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
200m K2 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
200m K4 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||
Sutrumpinimų paaiškinimai
Rekordai fiksuojami tik rimtose tarptautinėse varžybose, standartus atitinkančiose trasose. |